Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 siema kitek, tylko Ty mi tu zostales z fanów Fatiego
0
Ale lipa że mecz na Eleven akurat jak mam dostęp dziś do canal plus a do eleven nie.
0
Ludzie którzy piszą, że Fatiemu nie chce sie grać niech zobacza ten filmik i jego reakcje na zejście z boiska. Po tej reakcji można zrozumieć skąd sytuacja z jego obrażaniem, on sobie z tym nie radzi mentalnie i jest hejtowany za to, że płacze o brak minut. Natomiast jak Raphinha sie splakal że musi zejść to był tu chwalony. Podwójne standardy
0
@Deviler ma, w ostatnim meczu 3 razy strzelal na bramke w 20 minut od tego jest napastnik a ludzie sie tu rzucają o braki powrotu do obrony.
0
@wpwelement zależy co uznajesz za obrażanie bo hejt jest tu powszechny i ma sie dobrze, zwłaszcza na naszych pilkarzy
1
@taris tylko na tyle Cie stać? Głupi wpis bez żadnego sensownie złożonego zdania przeciw?
0
@Malibu dlatego dziś powinien dostać sprawdzian. Pewnie wejdzie przy pewnym wyniku
2
Moim zdaniem Pablo Torre powinien dziś być rzucony na głęboka wode i jeśli ktoś ma zastąpić Pedriego z Manchesterem w kreacji to tylko on żaden Roberto, Kessie, Busquets czy De Jong którzy graja inaczej a Gaviego tez nie będzie
0
@mrboom dzisiaj w końcu zagra normalny atak i będzie dużo bramek
0
Fajny ten robot z syntezatorem Ivony
https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-robot-wygladajacy-jak-mikolaj-kopernik-zobaczcie-nagranie,nId,6607449#crp_state=1
4
@fart Łysi trenerzy coś niecoś ogarniają
1
@Krzysztof1987 Arnau Martineza, Zubimendiego (za Busquetsa) a reszta jakoś nie robi wrażenia
0
@Pekhart Jak zagramy 3 napastnikami to tak
0
@takisobiektos Przecież ostatnia kontuzja to nie było kolano a mięsień.
Sancho też wypadł przez kontuzje i to liczne o ile mi wiadomo
0
@Sawik_10 Niestety ja myślę że on odejdzie tym bardziej że chca jakiegoś placka Carrasco wykupić. Pozostanie nam sie przekonać innym klubie mam nadzieję że w United byle nie Liverpool
0
@Bagsik88 Ja cisne Messiego?
0
@takisobiektos to porównaj 16/17 letniego Rashforda do Fatiego bo on dwa lata nie gral
0
@Encore z palcem w nosie, daje 1 - 2 sezony regularnej gry i będzie na takim poziomie
1
@Sawik_10 Tu i tak znajda 1000 powodów by go cisnąć
0
Komentarz usunięty
0
@Sawik_10 Fati to będzie właśnie w United odbudowany przez Ten Haaga
@Kgorecki2500 dowaliłeś teraz jak chłop w wieku 16 lat co dotknął to zamienił w gola xd
1
@takisobiektos No był i pewnie teraz te półgłówki plują sobie w brodę
0
@Medium Kto pisał ten pisał ja stawiałem na United
2
Najsmieszniejsze, że taki Rashford po zeszłym sezonie z Barcelony byłby wywalony bez mrugnięcia okiem przez kibiców. Jego przypadek pokazuje, że czasem warto poczekać
0
@Herato Sam ją zwolni po sezonie płaczki
6
@Toretto Chyba dawno wpierdol od Bayernu nie dostaliśmy że już za tym tęsknisz
2
@mekston Ale on sie nie nazywa Fati wiec @Encore siedzi cicho
0
@MesQueUnClub96 U nas nie ma 10, jest 9 albo 10 ekspercie
0
@Emhyr za Lewego będzie w sam raz
0
@MarianekFCB bardzo dobry