0

@Kitek1640 siema kitek, tylko Ty mi tu zostales z fanów Fatiego

0

Ale lipa że mecz na Eleven akurat jak mam dostęp dziś do canal plus a do eleven nie.

0

Ludzie którzy piszą, że Fatiemu nie chce sie grać niech zobacza ten filmik i jego reakcje na zejście z boiska. Po tej reakcji można zrozumieć skąd sytuacja z jego obrażaniem, on sobie z tym nie radzi mentalnie i jest hejtowany za to, że płacze o brak minut. Natomiast jak Raphinha sie splakal że musi zejść to był tu chwalony. Podwójne standardy


0

@Deviler ma, w ostatnim meczu 3 razy strzelal na bramke w 20 minut od tego jest napastnik a ludzie sie tu rzucają o braki powrotu do obrony.

0

@wpwelement zależy co uznajesz za obrażanie bo hejt jest tu powszechny i ma sie dobrze, zwłaszcza na naszych pilkarzy

1

@taris tylko na tyle Cie stać? Głupi wpis bez żadnego sensownie złożonego zdania przeciw?

0

@Malibu dlatego dziś powinien dostać sprawdzian. Pewnie wejdzie przy pewnym wyniku

2

Moim zdaniem Pablo Torre powinien dziś być rzucony na głęboka wode i jeśli ktoś ma zastąpić Pedriego z Manchesterem w kreacji to tylko on żaden Roberto, Kessie, Busquets czy De Jong którzy graja inaczej a Gaviego tez nie będzie

0

@mrboom dzisiaj w końcu zagra normalny atak i będzie dużo bramek

4

@fart Łysi trenerzy coś niecoś ogarniają

1

@Krzysztof1987 Arnau Martineza, Zubimendiego (za Busquetsa) a reszta jakoś nie robi wrażenia

0

@Pekhart Jak zagramy 3 napastnikami to tak

0

@takisobiektos Przecież ostatnia kontuzja to nie było kolano a mięsień.
Sancho też wypadł przez kontuzje i to liczne o ile mi wiadomo

0

@Sawik_10 Niestety ja myślę że on odejdzie tym bardziej że chca jakiegoś placka Carrasco wykupić. Pozostanie nam sie przekonać innym klubie mam nadzieję że w United byle nie Liverpool

0

@Bagsik88 Ja cisne Messiego?

0

@takisobiektos to porównaj 16/17 letniego Rashforda do Fatiego bo on dwa lata nie gral

0

@Encore z palcem w nosie, daje 1 - 2 sezony regularnej gry i będzie na takim poziomie

1

@Sawik_10 Tu i tak znajda 1000 powodów by go cisnąć

0

Komentarz usunięty

0

@Sawik_10 Fati to będzie właśnie w United odbudowany przez Ten Haaga
@Kgorecki2500 dowaliłeś teraz jak chłop w wieku 16 lat co dotknął to zamienił w gola xd

1

@takisobiektos No był i pewnie teraz te półgłówki plują sobie w brodę

0

@Medium Kto pisał ten pisał ja stawiałem na United

2

Najsmieszniejsze, że taki Rashford po zeszłym sezonie z Barcelony byłby wywalony bez mrugnięcia okiem przez kibiców. Jego przypadek pokazuje, że czasem warto poczekać

0

@Herato Sam ją zwolni po sezonie płaczki

6

@Toretto Chyba dawno wpierdol od Bayernu nie dostaliśmy że już za tym tęsknisz

2

@mekston Ale on sie nie nazywa Fati wiec @Encore siedzi cicho

0

@MesQueUnClub96 U nas nie ma 10, jest 9 albo 10 ekspercie

0

@Emhyr za Lewego będzie w sam raz

0

@MarianekFCB bardzo dobry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?