Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle wiem że to nie zuzel ale najlepsza gra tego typu
w sumie moze i zuzel xd
0
@barcelonaLM w tym roku bedzie nowa fifa? Nie mam na mysli szitu od EA
2
@lucca87 Nikt z nich nie ma strzalu poza Lewym, Raphinha nawet nie probuj to nie wiem
0
@kuz Przeciez fundamenty stoja tylko ściany sie walą
1
@BoreekxD Super informacja bo ta gra to dno, niech sie wezma za gameplay
0
@lucca87 Kto ma strzelać poza Raphinha który kaleczy te strzaly nie ma kto, Fati umiał to zrobić ale grzeje ławę
1
@mateusz1989VeB Przydałby sie ktoś taki kto tak podaje
0
Te mecze z 4 pomocnikami sa nudne jak flaki z olejem. Wole marnowane sytuacje przez skrzydlowych niż brak sytuacji, a może by któryś odpalił. Zobaczymy z United co ta 4 pomocników zdziała.. Już jak musi być ta 4 to chętnie bym zobaczył Torre ale to sie nie wydarzy
0
@Sewren122 Dokladnie jeden trzezwo myslacy, ja tej pięknej gry nie widze tylko męczenie buły i dalej slow motion, przyjdzie intensywny przeciwnik i sie pogubimy jak dzieci jak zwykle
1
@Bogan No wlasnie co innego napisac ze ktos slabo zagral, a co innego szydzic, wysmiewac czy hejtowac a z tym tutaj mamy doczynienia. W regulaminie jest zakaz obrażania pilkarzy a tu takie łebki non stop to robią
0
@Katalończyk 99 w sumie niektorzy pisza o fejku ale Turcja to tak ogromny kraj ze pogoda jest rozna w roznych rejonach. Aktualnie w tym miescie Gazientep pokazuje 3 stopnie wiec możliwe
7
Ptaki przed trzęsieniem ziemii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr Ty jestes madryciakiem sądząc po tym jak obrazasz pilkarzy Barcelony, bo normalny kibic tak sie nie zachowuje.
0
@Kgorecki2500 Pedri nie, ale Gavi lubi kogos skosic i jak będą go cisneli to tez staniesz w ich obronie?
0
@bartas97 Też zgadzam sie ze symuluje, ze psykuje ale podejrzewam ze on to mial ciężkie dziecinstwo czy coś i dlatego tak reaguje ale ten Mafeo z tym gestem wczoraj to aż mnie zdenerwowal taki typowy dzban co dokucza na przyklad jakiemus dzieciakowi w szkole takie moje pierwsze skojarzenie
1
Tak obiektywnie to co wczoraj zrobił
Mafeo z tym przecieraniem oczu to na miejscu tego Juniora sam bym mu w ryj strzelił. A tu ludzie jeszcze popieraja takich blaznow. Szkoda, ze jak Kimmich parodiowal cieszynke Pedriego albo Muller sie śmiał z Barcy to wam tak wesoło nie było. Też nie lubie Viniciusa ale trochę empatii by sie niektórym przydało i w tym przypadku to on byl prowokowany.
3
@Cule1234 xd komentarze ze polamani piłkarze niedlugo będą grac nabierają nowego sensu
0
@Mow_mi_Douglas na twitterze tego pelno
https://x.com/Tarmy49210776/status/1622573790474514436
2
@hayek Śmiesznie sie czyta jak maćki internetowe sa cwane sprzed komputerka ale ile można, na dluzsza mete te negatywne emocje sie pochlania az sie odechciewa tu wchodzić.
1
@gaucho104 Najgorsze na tej stronie jest to przyzwolenie na hejt i później trzeba ten bełkot czytać
0
@Bogan Who cares i tak watpie by dostal szanse
1
Jak oglądałem te dzieci wyciągane z gruzów to aż mi sie oczy spociły, straszne
0
@partymaker Nie zesraj sie (komentarz na twoim poziomie)
0
@Medium Też bym nie chcial, ale hipotetycznie ciekawe czy Pep by mógł to zrobić
0
Guardiola w Realu możliwe czy nie?