0

@Xonar Zagral dobre spotkanie z Betisem gol ktory prawie dal nam awans gdyby nie placki w obronie przez co potem padl remis. Pozniej w nagrode powachal ławę, nastepnie w cdr tez zaliczyl super wejscie. Szczerze to sie mu nie dziwie i trzeba byc slepym zeby nie widziec ze Xavi ma pupilkow ktorzy nawet po slabszym meczu grają a inni nie sa traktowani sprawiedliwie, to tyle. A ustawienie z 4 pomocnikami to bezsens tracimy wszystkie atuty w ataku i bezjajecznie klepiemy, mecz z realem byl wyjatkiem. Taki Torre czym zawnil ze nie gra?

0

@Xonar kazdy zalicza po 20 strat na mecz i nie ma problemu a Fatiemu najmniejsze potkniecie jest wytykane. To juz jest chore co na tej stronie ludzie wypisuja. Niech odejdzie i blyszczy gdzie indziej wtedy bedziecie narzekać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@panczo co mieli pokazac w 80 minucie przy ustawionym wyniku? To ustawienie zweryfikuje united dla mnie jest przehajpowane

1

@tbas Co ma do tego polityka? Ludzie cierpia a politycy maja się dobrze

0

Masakra. Szkoda mi ich bo fajny kraj ta Turcja miałem okazje być


0

@Esteban_ Fati to przy nim techniczny geniusz. Gdyby nie zmysl strzelecki kopal by w ekstraklapie

2

@RoberDzik Na poziomie Lewego ? Czyli jeszcze wiecej odbitek i gownianych podań?

0

@Irmscher10 Pełno tu dwulicowych ludzi

0

Chciałem sobie obejrzec jakiś horror serial i pomyslalem nad walking dead. I wdze ze sa dwa fear the walking dead i walking dead, czy trzeba obejrzec jeden aby zrozumiec drugi czy jak to jest?

2

@Worny Podziwiam Viniciusa ze mu nie strzelil w pysk w tym przypadku. Jak dzieciak

0

@The_Man A jaka to tajemnica że gral w Mallorce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Odechciewa sie ten klub ogladac w tym dennym ustawieniu. I jeszcze te gwizdzace debile na trybunach

0

Mam nadzieje ze Fati odejdzie i bedzie gdzie indziej wymiatal bo to jest skandal ze placek Taphinha gra, czy inni ktorzy tez graja za nazwisko a od dobrej formy sa dalecy

0

Pep jest piekny ze sobie sadza takiego De Bruyne. U nas Busquets nie usiadzie choćby kilka meczy zawalil z rzędu

0

I to jest piękno premier league, wyobrazacie sobie ze kibicujemy realowi zeby urwal komuś punkty w hiszpanii albo na odwrót?

4

Te studio Viapley to chyba gorsze od polsatu i kuchni mistrzów, ale przynudzają

0

@xvcWinterSoldier dobre haha xd

7

Najbardziej wkurzającym piłkarzem dla mnie, jest ten Vikambe

0

Jak Barcelona sie nie umie opamiętać i tylko by wszystkich kupowala, gdyby nie brak kasy, a potem oddawala po pol roku, tak Real nikogo nie kupuje i ciuła kase na Mbappe. Nie wiem co gorsze

0

@Allbi Już tak pisza u siebie

0

Ten Mariano co zagral 5 minut od poczatku sezonu wygladal najlepiej z ich ataku co najsmieszniejsze

2

@norbi77 wyrabia norme za wszystkich

1

@Joe_Pesci niestety tutejsi kibice gadaja to samo co ten cwiakala

4

Ten Real przez tego Viniciusa to taka patologia sie wydaje, kiedys byl Ramos, Pepe, Casemiro teraz on

0

Strzelil jak Lewy

0

Ale debil ten komentator pewnie Vinicius cos cisnal na jego klub

0

Ciekawe czy Mariano wejdzie na boisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?