0

Łokieć i nie ma kartki niezle sedziowanie w tej anglii

0

Arsenal nie gra źle ale strasznie dobrze broni ten Newcastle

4

Na la bambie każdy co innego ogląda xd

1

Strzelił glowe bramką

1

Arsenal pokazuje dominacje genetyczna

0

@Comfortable_ Bylem za nim tyle lat ale już mnie nawet zaczyna irytować brakiem ciągu na bramke i głupimi decyzjami. Ma potencjal ale nie wykorzystuje go

0

@Comfortable_ Mam, wierze w Fatiego, Raphinhe, nawet w Ferrana chociaż ten akurat nie nadaje sie na skrzydło
@LewoSkrzydlowy11 owszem najlepszy ale jeśli za 100 mln ma odejsc teraz lub za darmo za rok, to lepiej teraz

0

@LewoSkrzydlowy11 Na razie nikt, dograć sezon z tym co jest a potem sie zobaczy, może ktoś odpali

4

@Rewolucja123 Za 100 mln w sumie może isc, bo i tak mu sie zaraz kontrakt kończy a pewnie w tych okolicznościach nie przedłuży

1

Dembele do Paryża? Nie zdziwie sie jak prezes sobie zażyczył, to jego najlepszy kumpel z kadry

0

@Kidd Sociedad chociazby

1

W ogóle pamiętam jak na początku sezinu plan na Lewego był taki by pomagał w rozgrywaniu, a obecnie jak piłki nie dostanie to go nie ma. Plan sie zmienił czy jak?

0

@domel098 Ile asyst nakradł Usmanowi

1

@MesQueUnClub96 Pachnie remisem trochę ale zobaczymy

1

Dzisiaj meczych o 20:45 Arsenal- Newcastle. Kto wygra?

0

@DonCarletto Właśnie zaczęło sie niedlugo po tym jak w całym pionie odcięli wode nade mna, bo ciekło a nikt tam nie mieszka

3

@kiper09 tylko gdzie? Chyba tylko Borussia dobrze rozwija młodych pytanie czy cudzych też

0

@fanbofan Myślałem nad tym ale odkąd poczulem ten smrod to używam tylko tej wody do mycia mam fobie że sie czymś zatruje
@Medium do herbaty i tak dalej też?

18

@Pawel13sz Chyb, że Messi przyjedzie z PSG

0

Używacie wody z kranu w celach spożywczych? Mi ostatnio dziwnie zaczęła śmierdzieć i teraz tylko kupna. To nie jest zapach jakiś intensywny ale jednak inny. Ktoś wie o co może chodzić?

0

@escarabajo Nie słuchają bo o tym samym gada od miesięcy w każdym wywiadzie

0

Xavi mówi coś na konferencji, że trzeba strzelać z dystansu, że pomocnicy mają wbiegać w pole karne. Śmieszne sa dwie rzeczy, pierwsza to tego o czym mówi w ogóle w meczach nie widać, druga, że gada o tym samym od miesięcy i nie ma żadnego innego pomysłu a ten najwyraźniej nie działa

0

Nic z tego nie widać podczas meczu co mówi Xavi o taktyce. Tylko klepanie po obwodzie. A pomocnicy nie sa od strzelania a od asystowania. Oczywiście strzelac moga przy dogodnej sytuacji ale w Barcy takich nie mają. A to wbieganie w pole karne to chyba swoje xd

0

Przykre ale pouczające


1

@Medium już ja lepiej zrobie do lusterka

1

@Medium jaką miała minę taką ma nadal

0

@Encore Po opisie to myślałem, że Konate to ten mniejszy i pomyliły mu sie bramki

11

@kryhaa nic nie powinno być legalne

2

@GeneralXavi Ja mysle ze Pep sobie zdaje z tego sprawe i ma wiele pomysłów na taktyke. Taki Tuchel mial jeden wybitny sezon a potem wyleciał, nie przekonuje mnie. Pep jest na topie od lat

2

Co powiecie na taki plan dać Xaviemu czas do 2025 i jak nie odpali ściągnąć spowrotem Pepa? Według mnie Xaviemu na ten moment brakuje tego czegoś, chociaż jako pilkarza go ceniłem i będę zawsze to nie widzę żadnych atutów ani poprawy w grze Barcelony obecnie względem ostatnich lat. I jeszcze te pochwaly dla Busquetsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?