Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łokieć i nie ma kartki niezle sedziowanie w tej anglii
0
Arsenal nie gra źle ale strasznie dobrze broni ten Newcastle
4
Na la bambie każdy co innego ogląda xd
1
Strzelił glowe bramką
1
Arsenal pokazuje dominacje genetyczna
0
@Comfortable_ Bylem za nim tyle lat ale już mnie nawet zaczyna irytować brakiem ciągu na bramke i głupimi decyzjami. Ma potencjal ale nie wykorzystuje go
0
@Comfortable_ Mam, wierze w Fatiego, Raphinhe, nawet w Ferrana chociaż ten akurat nie nadaje sie na skrzydło
@LewoSkrzydlowy11 owszem najlepszy ale jeśli za 100 mln ma odejsc teraz lub za darmo za rok, to lepiej teraz
0
@LewoSkrzydlowy11 Na razie nikt, dograć sezon z tym co jest a potem sie zobaczy, może ktoś odpali
4
@Rewolucja123 Za 100 mln w sumie może isc, bo i tak mu sie zaraz kontrakt kończy a pewnie w tych okolicznościach nie przedłuży
1
Dembele do Paryża? Nie zdziwie sie jak prezes sobie zażyczył, to jego najlepszy kumpel z kadry
0
@Kidd Sociedad chociazby
1
W ogóle pamiętam jak na początku sezinu plan na Lewego był taki by pomagał w rozgrywaniu, a obecnie jak piłki nie dostanie to go nie ma. Plan sie zmienił czy jak?
0
@domel098 Ile asyst nakradł Usmanowi
1
@MesQueUnClub96 Pachnie remisem trochę ale zobaczymy
1
Dzisiaj meczych o 20:45 Arsenal- Newcastle. Kto wygra?
0
@DonCarletto Właśnie zaczęło sie niedlugo po tym jak w całym pionie odcięli wode nade mna, bo ciekło a nikt tam nie mieszka
3
@kiper09 tylko gdzie? Chyba tylko Borussia dobrze rozwija młodych pytanie czy cudzych też
0
@fanbofan Myślałem nad tym ale odkąd poczulem ten smrod to używam tylko tej wody do mycia mam fobie że sie czymś zatruje
@Medium do herbaty i tak dalej też?
18
@Pawel13sz Chyb, że Messi przyjedzie z PSG
0
Używacie wody z kranu w celach spożywczych? Mi ostatnio dziwnie zaczęła śmierdzieć i teraz tylko kupna. To nie jest zapach jakiś intensywny ale jednak inny. Ktoś wie o co może chodzić?
0
@escarabajo Nie słuchają bo o tym samym gada od miesięcy w każdym wywiadzie
0
Xavi mówi coś na konferencji, że trzeba strzelać z dystansu, że pomocnicy mają wbiegać w pole karne. Śmieszne sa dwie rzeczy, pierwsza to tego o czym mówi w ogóle w meczach nie widać, druga, że gada o tym samym od miesięcy i nie ma żadnego innego pomysłu a ten najwyraźniej nie działa
0
Nic z tego nie widać podczas meczu co mówi Xavi o taktyce. Tylko klepanie po obwodzie. A pomocnicy nie sa od strzelania a od asystowania. Oczywiście strzelac moga przy dogodnej sytuacji ale w Barcy takich nie mają. A to wbieganie w pole karne to chyba swoje xd
0
Przykre ale pouczające
1
@Medium już ja lepiej zrobie do lusterka
1
@Medium jaką miała minę taką ma nadal
0
@Encore Po opisie to myślałem, że Konate to ten mniejszy i pomyliły mu sie bramki
11
@kryhaa nic nie powinno być legalne
2
@GeneralXavi Ja mysle ze Pep sobie zdaje z tego sprawe i ma wiele pomysłów na taktyke. Taki Tuchel mial jeden wybitny sezon a potem wyleciał, nie przekonuje mnie. Pep jest na topie od lat
2
Co powiecie na taki plan dać Xaviemu czas do 2025 i jak nie odpali ściągnąć spowrotem Pepa? Według mnie Xaviemu na ten moment brakuje tego czegoś, chociaż jako pilkarza go ceniłem i będę zawsze to nie widzę żadnych atutów ani poprawy w grze Barcelony obecnie względem ostatnich lat. I jeszcze te pochwaly dla Busquetsa