Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Z takiej padaki zadowolony, przeciez tam nadal nie ma pomyslu, chaos i indywidualnosci daja wyniki. Mamy dobrych pilkarzy ale oni nie wiedza jak grać
0
@Azi Depay mogl miec dzisiaj asyste gdyby Dembele nie uderzyl w bramkarza, co pokazal Ferran? Tu nie chodzi o lubienie tylko o to co on gra
0
@Kamiloza91 Enrique odpada bo pupil Ferran by gral non stop
0
@Azi Moze i nie ogarny Torre ale kreatywny, Gavi dzisiaj poza asysta niewidoczny nie zagra lepiej
0
@Worny dzis tak gral przez troche czasu ale powinien z Ansu sie wymieniac na pozycji
0
@Rewolucja123 Jak Ferran zagra to będzie zalosne, najslabszy z ataku
0
@Azi Ter Stegen, Roberto, Kounde, Araujo, Alba
De Jong
Pedri Torre
Ansu Dembele Raphinha
Ewentualnie Memphis za Dembele
0
Teraz Xavi powinien 10 razy obejrzec ten mecz i wyciągnąć wnioski kogo wystawic na Atletico ale pewnie będzie ten sam beton co zawsze
0
Z atleti atak Dembele - Ansu - Raphinha
4
Torre, Raphinha, Fati, Araujo dobry mecz, reszta przeciętnie i słabo
0
Raphinha Fati i Dembele to powinni byc podstawowi skrzydlowi do rotacji, reszte sprzedac
0
Jak ten Gavi nic nie wnosi to sie przykro patrzy jak sprzedac Fatiego lub Gaviego go oczywiscie ze Gaviego
0
Komentarz usunięty
0
Mala radosc po golu chyba z ta sprzedaza to prawda a wtedy znienawidze ten zarząd
0
Fati piekny z golem, dobry mecz
7
Torre > Gavi dzisiaj
0
Fati gra dobrze gdyby tylko mocniej strzelal
0
@kuz kup sobie okulary
0
Fati ma fantazje chlop jako jedyny ma magie a wy go chcecie sprzedac
1
Fati dobra zmiane dali na niego trzeba stawiac
0
Fati co podal sprzedawajcie go dalej kibice xd
0
No i Fati duzy udzial przy golu
0
Upadek po prostu żenada
0
Sto razy lepiej wygladal Torre na tle tego 3 ligowca niz Gavi
7
Jedna setke wykorzystal na 100 geniusz crack
0
Gdzie jest Fati
0
To jest dramat co on robi, Depay najlepszy z ataku bo przynajmniej ma mózg
0
Najlepszego pomocnik zdejmuje, hit
0
Hahaha tak to jest jak sie nie strzela setek
0
Fati powinien grac z tego Ferrana nic nie będzie