14

Lahoz zaczyna swój taniec , czerwo w 17 minucie

0

@Comfortable_ Poza tym to chyba normalne ze 20 latek nie będzie mial budowy 16 latka

0

@Kszysiek7 najlepsze jest to jak pilkarz chudy to pisza, że sie odbija od wszystkich i nie nadaje do gry, jak nabierze masy to znowu za gruby

0

@Kszysiek7 Thiago Messi to lubi grać na bramce, na pewno nie będzie dobry chyba ze na bramce

1

@sergio5 Dla Lahoza obejrze

0

Trzeba czekać do 21:00 i hejt na pilkarzy podczas meczu, o wiele lepiej sie to czyta niż wysrywy miłosne. Sa wieksze problemy w życiu niż dzieffczyny

0

@AllBundy Niestety sa tacy ludzie co sobie nie radza. Jak dla mnie on potrzebuje terapii

2

@kynio302 Zwykła psia zabawa

26

@VegetaPolska Wszyscy już tu beke z Ciebie cisną a Ty liczysz na porady. Moja rada wyłącz internet i poznaj kogoś na żywo

2

@bartas97 Strzelać to on umi, nie tylko na boisku

0

@koksik2700 jak sie przyjrzec na obu zdjeciach to litery na czole sa inaczej rozmieszczone wiec pewnie fejk

2

@koksik2700 to wygląda jak marker

1

@bartas97 wolałbym 120 hz ale ja głównie gram i mam monitor ale wygodniej mi trzymać go na kolanach. Niestety głupi byłem i mam 60 hz :/ ale to bylo 3 lata temu i chyba nie bylo z takim wysiwtlaczem

3

Typ w familiadzie kraj w którym jest zimno
- Skandynawia

5

@Lionel_Messi10 Szkoda, że w Barcelonie taki chętny nie był

1

3

@kamil9040 Planeta jest przeludniona a nie chca rodzic bo nie chca też wychowywac, domy dziecka nimi wypelnisz? Nie wspominając, że to jest niemoralne i zaburza równowagę w przyrodzie i nie tylko. Nie ma sie z czego cieszyć

0

Chyba żart jakis, pojebało do reszty ich w tym zarządzie

0

Ja już sie gubie w tym, to kiedy ma odbyc te kare?

2

@wpwelement Mało inteligentni nie powinni mieć prawa głosu wiec może i dobrze

3

To najgorsze co można zrobić, chłopak ma jeszcze czas i może nadal być wielki

0

Zasady zostały zmienione o kilka edycji za późno ale dobe i to

0

@Kazragore wcześniej było to samo z psem

3

@okiemtypera_lucaxx95 no właśnie dlatego w takiej cenie to nie wiem jaki tam jest procesor i reszta jesli za nowy

3

@okiemtypera_lucaxx95 w takiej cenie to nic dziwnego

9

Kibice Realu zawsze śmiali sie z Xaviego, że ogrodnik a teraz sami narzekają na pastwisko. Karma

1

@Encore nie, pieniądze w błoto

1

@DonCarletto To ziomek Mbappe

1

Angielski Lahoz

1

Murarze z tego Newcastle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?