0

Torres i Dembele co oni robia na boisku

2

Ale to jest dramat żadnych składnych akcji, zadnej taktyki i schematow wszystko improwizacja a potem sie dziwić ze mlodzi zatrzymani w rozwoju

2

@LewoSkrzydlowy11 nie kompromituj sie tymi swoimi bzdurami

0

Gavi i Pedri graja do tylu i do boku bo nie graja z 3 ligowcem tylko 1 ligowcami. Zajebiscie madre rzeczy tu mozna przeczytac XD

0

@marcin62 ludzie jakie wy bzdury piszecie, to ze gramy z 3 ligowcem to powoduje ze chlopak gea do przodu i z blyskiem a Gavi i Pedri potrafia podawac tylko do tylu bo graja z 1 ligowcem?

0

@KlonaZepan w każdym gral dobrze

1

I ten Torre praktycznie nie gra a mało kreatywni Gavi i Pedri przynajmniej w tym sezpnie non stop. Xavi ich trenuje i tego nie widzi?

0

@!34RC3!_0N4 pewnie w następnym meczu ława bo Gavi i Pedri pupilki musza grać

9

Ale akcja Torre, zajebisty jest dzisiaj

0

Ale dziwnie wyglada to ustawienie 5 w lini ataku pomocnicy, napsatnicy, straszny chaos

1

Torre mądrze gra, biega i to za piłka a nie nogami rywala jak Gavi. Jak Xavi na niego nie postawi to nie zna sie na trenowaniu

0

Jak można Fatiego skreslac na rzecz Ferrana, Depaya czy Dembele

0

Araujo top .

4

Torre super, w niczym nie jest slabszy niz obecni Gavi i Pedri

0

@Comfortable_ juz gra dobrze od dawna a graja oni i nic nie wnosza

0

@MateuszGotowka99 ostatnio tu pisalem ze dlaby wiecej niz Pedri i Gavi to mnie wysmiali xd

7

Ciekawe czy Torre będzie w koncu gral czy nadal pupilki co nie daja liczb

1

No i Torre z asysta

0

Torre to powinien grac w kazdym meczu na zmiane z Gavim i Pedrim

2

Te odglosy komunikatow na stadionie przeciwnikow Sevilli jak na dworcu PKP

0

@Fake69 Ta pomoc jest lepsza niż w naszych ostatnich meczach

2

@CrazyHorseLakota To jest tatuaż 3d

1

@Janiama Inter 2 - 1 Barca

1

@Rewolucja123 San fransisco

0

@arasz1819 Za to co robi z Fatim to nie będę płakał jak wyleci z klubu

1

@Messibestplayerintheworld Dobrze ze chociaz Torre gra

1

Ja prdl i po co ten Dembele w składzie

2

@Jonyx Mamy też 5 pomocników a żaden z nich nie potrafi zrobić różnicy. Problem to taktyka a nie piłkarze

0

@Danny Gaucho słucham bo nie chce mi sie padaki ogladac i nie mówili xd

0

@Pawel13sz A pomoc zajebista i tam dalej nie widzą problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?