Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Kamiloza91 A ja już wole PSG niz Bayern
1
Ramos dawno czerwa nie wyłapał
0
@Mixtape Ja bym go chciał gdzie indziej zobaczyć
2
Ten Mbappe w tym PSG najlepsze lata kariery zaprzepaści
0
Mówiłem, ze po mundialu gwiazdory przestana grać.
1
Może Messi po obejrzeniu tego meczu przemysli swoja decyzje co do przedłużenia kontraktu
0
Nie wiem czy to zmiana dlugotrwala u Mbappe, ale taki pozytywny sie zrobil, uśmiechnięty, ktos źle zagra to mu klaszcze a wiadomo co bylo jeszcze niedawno fochy i inne odpały
1
@Lionel_Messi10 Ciekawe czy Barcelone ogląda
0
@_Adek_02_ Dostać dostanie bo Neymar w dołku, Messi raczej nasycony sukcesem i kupę grają. A Messi nie wróci
1
Neymar bez formy, Mbappe coś próbuje ale reszta tego psg nie dojeżdża. Nie wróżę im sukcesu w LM
1
@Transu96 może gdyby ta gra była grywalna to kogoś by to ruszyło
0
@Dzejkobwow może polsat go, polsat box go
0
Neymar juz nie ta forma co przed Katarem
1
@Donnie_Darko Trochę jakby całował szejka w dupe
0
@Emhyr Nie wiem po prostu wzbudzilo to we mnie dziwne emocje
0
@mekston może grać i 20, klub bez historii
0
Ten Marquinhos całujący herb PSG xd
0
Padake gra to PSG
0
@kiper09 Oczywiście, że tak. Zawodnik z największym potencjałem z całego ataku
0
@Pawel13sz Nic mu nie odebraly, nadal jest szybki
1
Nie mogę sie doczekać wyjaśniania hejterów Fatiego gdy ten wróci do formy
0
@Coutinho007 Ale głupi komentarz, dzieciak 20 lat, cała kariera przed nim
0
@takisobiektos tak jak ten po prawej
0
@Graves Pierwsza część genialna. Co do dwójki mam podobnie chociaż mnie ten początek w górach ujął to potem po wyjeździe do zielonej krainy trochę sie odechcialo
0
Z Legii do Barcelony
0
@Graves wisisz mi
1
@Mario96w "goń się "
albo taki mi sie przypomnial
"ciąg się batonie" xd
3
@MesQueUnClub_87 turlaj dropsa jeszcze
dziecko neostrady
1
@Mario96w to było zajebiste xd
0
Jakie pamiętacie teksty ze swojej młodości, które wyszły z obiegu a kiedyś były popularne?
Moje przykłady :
Matka wie, że ćpiesz
Na cały zycher