1

Zainspirowany postem @Rust_Cohle, a pamiętacie to cudeńko?


1

@Rust_Cohle pamiętam tą piosenke z czołowki a bajke słabo


1

Dawać mnie ten Valladoid który dzisiaj sie przejeżdża po Realu niczym po świeżo wylanym asfalcie

0

@bartekvisca Chytrzy ludzie po prostu

4

@mekston Bez Xaviego i Iniesty?

1

0

@mordini123 Literówka. Powinno być lista długów

0

@Sau_Ron eagle 15

4

@Deviler Te gorące dyskusje powinny zmienić nazwe na najgłupsze dyskusje

0

@gumaz Przecież tak jest wszędzie tylko u nas szpitale nie wyrabiają

0

@Worny Mimo wszystko bardzo rzadko

1

Swoją droga czemu tak jest w la lidze, że Barcelona i Real nie moga grać tego samego dnia? Przynajmniej w tym sezonie tak wypada ale wcześniej chyba było tak samo

1

@Rust_Cohle Jaki zajebisty kot

0

@mkord ta cena to niezły kabaret

1

@Szklaner Ale bzdura niewidomy prowadzi samochód

0

@Bamek94 Może zasięg gorszy, sprawdź w innej sieci jak masz możliwość

0

@Hubert98 Spróbuj Valerin, ziołowe, albo Melatonina w kroplach. Takie tabletki to nie cukierki i odstaw zioło

1

@Hubert98 To moze od tych blantów tak masz

1

@Herato Zamiast skupić sie na grze to pajacowanie i tańcowanie + egoizm. Neymar mógł podać do Viniciusa i raczej by przeszli ta Chorwacje

5

@lucas/catalan gumka mu pęknie, w maseczce of course

17

@Azacca Właśnie noszenie maski zabiło odporność. Ja nie nosilem od początku i nie mam żadnej grypy

0

@Emhyr Ile? masz policz sobie, jest to wiedza ogólnodostępna
https://www.transfermarkt.pl/ronald-araujo/verletzungen/spieler/480267

0

@Emhyr Kilka meczy i Araujo ma kontuzje i tak jest od x czasu, skoro twierdzisz inaczej to chyba w innej rzeczywistosci żyjemy.


0

@Emhyr Z głową bo napisalem fakt, że pilkarzy ciagle kontuzjowany. Leci ignor bo szkoda czasu xd

0

@matirix20 wymiata ale jak będzie sie tak łamał to skończy jak Umtiti, oby nie

0

@barcelonaLM Już raz nas klepneli i Lewy nie pomógł

0

@Emhyr Dziwne, że Fatiego wszyscy skreślają bo mial uraz pół roku temu a taki wiecznie połamany Araujo i temat jego kontuzji jest pomijany. Oczywiście mam nadzieję ze obaj beda zdrowi ale troche hipokryzja

0

@kuz Strasznie sztuczna

0

@Deviler Liga mistrzow to inne rozgrywki i wiadomo jaka oni mieli grupe a jaką my. A bezpośredni mecz to wedlug ich twierdzen zwykly mecz ligowy, niech sobie wezma za niego puchar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?