Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zainspirowany postem @Rust_Cohle, a pamiętacie to cudeńko?
1
@Rust_Cohle pamiętam tą piosenke z czołowki a bajke słabo
1
Dawać mnie ten Valladoid który dzisiaj sie przejeżdża po Realu niczym po świeżo wylanym asfalcie
0
@bartekvisca Chytrzy ludzie po prostu
4
@mekston Bez Xaviego i Iniesty?
1
@Cotutajsiedzieje To fejk
0
@mordini123 Literówka. Powinno być lista długów
0
@Sau_Ron eagle 15
4
@Deviler Te gorące dyskusje powinny zmienić nazwe na najgłupsze dyskusje
0
@gumaz Przecież tak jest wszędzie tylko u nas szpitale nie wyrabiają
0
@Worny Mimo wszystko bardzo rzadko
1
Swoją droga czemu tak jest w la lidze, że Barcelona i Real nie moga grać tego samego dnia? Przynajmniej w tym sezonie tak wypada ale wcześniej chyba było tak samo
1
@Rust_Cohle Jaki zajebisty kot
0
@mkord ta cena to niezły kabaret
1
@Szklaner Ale bzdura niewidomy prowadzi samochód
1
Przypomniało mi się the sims 1 i bym sobie odpalił z nostalgii i patrzcie co znajduje. Okazjaa
https://www.fruugo.pl/the-sims-pc-cd-pal-nowosc/p-19859126-44068471?language=pl&ac=KelkooCSS&gclid=Cj0KCQiAtbqdBhDvARIsAGYnXBObQNOTuwkEhy6KNt3X6NhJzAwoYfhfmZOaZ-9-lYRmDt7mwo2N2-kaAqS9EALw_wcB
0
@Bamek94 Może zasięg gorszy, sprawdź w innej sieci jak masz możliwość
0
@Hubert98 Spróbuj Valerin, ziołowe, albo Melatonina w kroplach. Takie tabletki to nie cukierki i odstaw zioło
1
@Hubert98 To moze od tych blantów tak masz
1
@Herato Zamiast skupić sie na grze to pajacowanie i tańcowanie + egoizm. Neymar mógł podać do Viniciusa i raczej by przeszli ta Chorwacje
5
@lucas/catalan gumka mu pęknie, w maseczce of course
17
@Azacca Właśnie noszenie maski zabiło odporność. Ja nie nosilem od początku i nie mam żadnej grypy
0
@Emhyr Ile? masz policz sobie, jest to wiedza ogólnodostępna
https://www.transfermarkt.pl/ronald-araujo/verletzungen/spieler/480267
0
@Emhyr Kilka meczy i Araujo ma kontuzje i tak jest od x czasu, skoro twierdzisz inaczej to chyba w innej rzeczywistosci żyjemy.
0
@Emhyr Z głową bo napisalem fakt, że pilkarzy ciagle kontuzjowany. Leci ignor bo szkoda czasu xd
0
@matirix20 wymiata ale jak będzie sie tak łamał to skończy jak Umtiti, oby nie
0
@barcelonaLM Już raz nas klepneli i Lewy nie pomógł
0
@Emhyr Dziwne, że Fatiego wszyscy skreślają bo mial uraz pół roku temu a taki wiecznie połamany Araujo i temat jego kontuzji jest pomijany. Oczywiście mam nadzieję ze obaj beda zdrowi ale troche hipokryzja
0
@kuz Strasznie sztuczna
0
@Deviler Liga mistrzow to inne rozgrywki i wiadomo jaka oni mieli grupe a jaką my. A bezpośredni mecz to wedlug ich twierdzen zwykly mecz ligowy, niech sobie wezma za niego puchar