0

@Emhyr tak jak Ty nie widzisz przeciętności Pedriego bo jestes jego fanboyem

0

@Lionel_Messi10 Ja czuję, że nie wygra i genialna forma Leo i Neymara byla szykowana na mundial. Zabraknie im motywacji

1

@Lionel_Messi10 Zobaczymy w LM

0

@Emhyr na sile? On przynajmniej nie zjika w meczu moze partoli sytuacje ale nie jest niewidzialny jak czesto Raphinha, Ferran w kadrze czy kiedys Coutinho i tym podobni

0

@Emhyr Tu nie chodzi o dryblingi a o nauke jak grac bez pilki i ruszac sie miedzy strefami, nasi stoja w miejscu. Wlasnie w Ansu mi sie podoba to jak wychodzi na pozycje i zawsze sobie znajduje miejsce do sytuacji bramkowej czego Dembele np nie ma

0

@koziar Pewnie na sylwka będzie coś godnego uwagi dopiero

1

@Emhyr U nas to o kazdym skrzydlowym poza Dembele można powiedzoec ze jest bezuzytecznym winny system gry, prehistoryczna klepanina. Pwoinnismy grac jak Arsenal i by sie skrzydlowi poprawili

0

@Emhyr Nie ma złych liczb jak na ilość rozegranych minut. Ja wierze do końca i powinien dostać szanse

1

@Emhyr Dlatego szamse powinien dostać Ansu on ma parcie na strzelanie bramek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Deeespacito może aspiryna

0

@jeyx77x Benzema i jego zdrowie to zagadka

1

Niech sobie siedzi tam do konca kariery. Ile mozna tych hiszpanow sciagac? Robimy to co Real z brazylijczykami.
Bralbym tego Varele z Argentyny

0

@tbas Czulameni nie kosztowal 100 mln. Wszystko powyzej 100 to ostatnio niewypaly
@zenoowity tylko, że nie kupi. Jedynie drożej

2

@ranger3120 a co wypał? Pytanie retoryczne?

0

Jak Real kupi tego Bleinghama za 100 baniek to pewnie będzie niewypał, ostatnio wszystkie transfery w takich cenach to niewypały

0

@koksik2700 coś w tym jest, chyba ze odziedziczy miłość do piłki

8

@Luciano99 Nie dolewaj im wódki do wodopoju bo tak to się kończy

2

@Lionel_Messi10 Pisałem, że jemu cos w glowie przeskoczylo.

1

@Murazor Trzeba wierzyć póki młody, tak dużo nie gral, nabierze pewności siebie i będzie git

0

Mbappe sie dopinguje


0

@Sawik_10 jak dla mnie jedyny powod to kasa, on juz wygral wszystko

1

@arasz1819 Mbappe to top zawodnik z talentem największych, on gorszy nie będzie

0

Oby forma Fetiego nadeszła


2

@barcelonaLM piękna brameczka

1

@takisobiektos poślizgnął się chłopaczyna

1

@Sau_Ron chest 15

0

@Encore Ta wywrotka to część sztuczki

1

@Roobo Cały mecz tak wyglądał ale nie tylko u niego a połowy zawodników PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?