0

Zamoast grać to dyskusje co za pajacerka

0

Dobrze Lahiz, Ferran nurek

1

Dzbany, katastrofa co oni graja xd

0

Szkoda tego Guardioli w City, chyba tylko on mogl by to jakos poukładać

0

Wszyscy sa dramatyczni nie ma kogo wyroznic, moze obrone ze nie mieli jeszcze wylewu

0

Busquetsa szykuje zamiast Torre żenada

0

Jaki ten Lewy irytujacy gwiazdorek

0

Słabo wygląda ta gra jak ktoś z przodu nie stworzy indywidualnej akcji jak Raphinha to nie ma w ogóle sytuacji, nie otrzymuja piłek, ta pomoc to katastrofa

3

Lewy nie istnieje, po co byly cyrki z odwoeszaniem kary skoro chlopa nie ma na boisku. Pomoc poza jednym zagraniem Gaviego tragedia, Pedri zamienil sie w klepacza i najlepiej sie czuje podajac do obroncow. Dawac Torre na boisko

1

@Sau_Ron Właśnie z Realem częściej chca grać, z Barca murowanie

0

W sumie ciekawy był ten mecz Valladolid pod kątem psychologicznym, bo najpierw nie mieli zamiaru grac a potem wyszła im jedna akcja, druga i juz byl otwarty mecz do konca. Ciekawe czy moze slabsze zespoly wyciągnęły lekcje z mundialu ze warto powalczyc zamiast na starcie czekać na oklep (mam nadzieję)

3

@Kapitan hawk Karnego im zabrali w pierwszej połowie wiec akurat niezbyt

2

Mimo wszystko fajny meczyk byl, Valladolid pierwsze 25 murarka i zesrani ale później zaczeli grać. Jak widać można, trochę szczescia zabrakło

0

Ładnie ta piłkę zgasił

0

Ogólnie Valladolid byl dużo lepszy więc szkoda

0

Ten sędzia gadkami z kazdym tylko ten mecz wydłuża

0

@Traba727 Mowie o calym meczu, nie gwizdal fauli w pierwszej polowie itp

0

Sędzia to jakiś oszołom

2

Juz 2:0 mogl miec Valladolid gdyby nie Kurtuła

1

Super mecz Fresnedy

0

Ale słaby ten Valverde od mundialu

2

@tristan87 czytanie ze zrozumieniem

3

Taki Ronaldo ma łeb wygral co mogl i teraz skasuje siano a taki Mbappe i Neymar najlepsze lata zmarnuja dla kasy

1

Ludzie znowu tego Ronaldo przeżywają. Czuje sie jak na jakimś fanpegu Ronaldo

2

Valladoid zdominowal Real w ostatnich 20 minutach, piłki Real nie powąchał

0

Valladoid sie odpalil i od razu lepiej sie oglada. Jak widac ogory potrafia grac tylko czestopelnegacie i sie bronią

0

Jak te ogórki psuja widowisko tym bronieniem, czy to z Barca czy z Realem ciągle ta sama taktyka

1

To powinien byc karny chyba xd

0

@tristan87 Odszedł a nie musiał

0

Szkoda, że ten Thiago tak olał Barcelone niegdyś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?