1

@tomek8756 Walter White i Nancy Wheeler

1

@Ojciec5tkidzieci na cda mam za darmo

0

@Ojciec5tkidzieci już nie pamiętam tych filmów, trzeba będzie odświeżyć

3

@marcin62 i tak z transferów za 100 baniek był najlepszy

2

@Roobo chca druga repre Hiszpanii zrobić

0

@Emhyr jakby dali 60 podstawy to pewnie by go sprzedali

0

@Demazo ja mam intel i nie narzekam

0

@Coutinho007 Nie chce mi sie do sklepu, ale jaki przyprawa? Jak to sie dodaje?

5

Herbatka z cytryna i miodem top

1

@Medium tak zwany badboy

0

@Demazo weź ta z windowsem, nie ma chyba praktycznie różnicy między tymi procesorami, ten z 120 hz

0

@Transu96 @wasacz pewnie coś wiecej o tej regulacji Ci powie

2

Dembele ma ten moment kilka poziomów wyżej niz Raphinha. Psychika tego drugiego raczej nie udźwignie gry w Barcy

1

@mordini123 kręcony przebieg

1

@HighestInTheRoom co sie pośmiałem to moje, będzie co ma być xd

1

@HighestInTheRoom Ale ez z wami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Alejandro Balde wstępnie odrzucił porozumienie z Barceloną. Na mocy nowego kontraktu miałby zarabiać 5 milionów, Balde liczy na 8 milionów
[@gerardromero]

1

@LewoSkrzydlowy11 Niezłe prowo

0

@kynio302 kiedyś był fajny serial o Kangurze

0

@DaPidejpi Użytkownicy też nic nie wymyślili

2

Dzisiaj dzień niewiniątek a tu nic ciekawego na la bambie, zawiodłem się

4

@doc Nie ma tyle miejsca dla graczy spoza Europy, inaczej cała 11 to by byli brazylijczycy

0

Pierwszy to chyba fan Atonego


0

@Luciano99 Straszny ten Twój stary

1

Pamiętacie to?


0

@HighestInTheRoom A gdzie w tym prank?

0

Lubicie pranki?


1

@hayek zepsułeś całą przyjemność z oglądania :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?