Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Walter White i Nancy Wheeler
1
@Ojciec5tkidzieci na cda mam za darmo
0
@Ojciec5tkidzieci już nie pamiętam tych filmów, trzeba będzie odświeżyć
3
@marcin62 i tak z transferów za 100 baniek był najlepszy
2
@Roobo chca druga repre Hiszpanii zrobić
0
@Emhyr jakby dali 60 podstawy to pewnie by go sprzedali
0
@Demazo ja mam intel i nie narzekam
0
@Coutinho007 Nie chce mi sie do sklepu, ale jaki przyprawa? Jak to sie dodaje?
5
Herbatka z cytryna i miodem top
1
@Medium tak zwany badboy
0
@Demazo weź ta z windowsem, nie ma chyba praktycznie różnicy między tymi procesorami, ten z 120 hz
0
@Transu96 @wasacz pewnie coś wiecej o tej regulacji Ci powie
1
@Transu96 ten odkurzacz wygląda solidnie
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-standardowe/odkurzacz-numatic-hvr160-henry?gclid=CjwKCAiA76-dBhByEiwAA0_s9UTL6g3w2RPiulF78cUjn5wrZCbJBihvj00mB5hjtzf6_9hEyyfhShoCk1MQAvD_BwE
2
Dembele ma ten moment kilka poziomów wyżej niz Raphinha. Psychika tego drugiego raczej nie udźwignie gry w Barcy
1
@mordini123 kręcony przebieg
1
@HighestInTheRoom co sie pośmiałem to moje, będzie co ma być xd
1
@HighestInTheRoom Ale ez z wami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Alejandro Balde wstępnie odrzucił porozumienie z Barceloną. Na mocy nowego kontraktu miałby zarabiać 5 milionów, Balde liczy na 8 milionów
[@gerardromero]
1
@LewoSkrzydlowy11 Niezłe prowo
0
@kynio302 kiedyś był fajny serial o Kangurze
0
@DaPidejpi Użytkownicy też nic nie wymyślili
2
Dzisiaj dzień niewiniątek a tu nic ciekawego na la bambie, zawiodłem się
4
@doc Nie ma tyle miejsca dla graczy spoza Europy, inaczej cała 11 to by byli brazylijczycy
0
Pierwszy to chyba fan Atonego
0
@Luciano99 Straszny ten Twój stary
1
Pamiętacie to?
0
@HighestInTheRoom A gdzie w tym prank?
0
Lubicie pranki?
1
@hayek zepsułeś całą przyjemność z oglądania :/