Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Ta lepsza
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321639291_1237712577092084_1599064205354969264_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=MKKK87SfiFcAX-j5rjw&tn=0EEsl4ecBh1nBvST&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=00_AfCdTqC0pkdEmowLR4wOdqNnL7-mnmoTcs6SIv35F6V6SA&oe=63AEDE58
2
Kto chce tapete świąteczną
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321481749_1382648585899488_6025860200283702336_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=FzHsJBCQ7O8AX_ryw0k&tn=0EEsl4ecBh1nBvST&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfBPFq1WzApM06LA-WBLIM-MCeC9J7DyxeWNXgMtVQmXMQ&oe=63AE3996
1
@DonCarletto Do Barcy bym go przygarnął
1
@DonCarletto Valverde na kontry ale atak pozycyjny Odegaard
1
@DonCarletto Dla mnie Odegaard > Valverde przynajmniej w pomocy
1
@Roobo Mi go przypomina, a jak nie Krosa to Modricia na pewno jest od rozgrywania
4
@DonCarletto Nawet szansy mu nie dali
3
@Encore To była ironia xd idealny nastepca Krosa
2
Z tym Odegaardem Real zrobił interes
0
Dobra nie taki placek ten Nkethia
2
Gole z lewej nogi sa najlepsze
1
@Worny 12
15 znakow
0
Pilka sie tak nienaturalnie odbila ze tez myslalem ze ręka
1
@ObiektywnyKibic121 Nie maja napastnika, jakiegoś placka
0
@Emhyr W tym sezonie Sevilla jest jak Getafe
1
Dobrze gada ten komentator, ciągły ruch jak rywal sie muruje i to widać, jak Arsenal biega a Barcelona statycznie
4
@Comentateiro Tyle tam miejsca mają, że by tam fruwał
0
@Emhyr No i jest co oglądać przynajmniej, nie to co ogory la liga
1
@malicinho Nie ogladalem Peaky ale ST to cudo i zacznij od tego, Dark dla mnie kiszka
0
Dwa podania sytuacja bramkowa, Barca by wycofala
0
@Arkadio90 To jest kreatywny pomocnik, nie to co nasi
1
@Lionel_Messi10 Lubie ich (troche) ale Arsenal od czasow Van Persiego , Fabregasa z ang byl moim ulubionym
1
Arsenal to najpiękniejszy angielski zespół
0
@Kazragore To jest niezalezna gra po części zmodowana , gameplay zmodyfikowany na lepsze i rzeczy takie jak stroje i transfery, bo gram trochę. Postaram sie wrzucic jutro. Dla mnie gameplay o wiele lepszy niz fifa i niz zwykly pes
1
@Culers Git, ustawieni
1
@Culers A gdzie jeszcze na balony muszę coś zostawić
1
@Luciano99 Nie stać mnie na tą suknie, kurcze no
0
@LambiPL No właśnie to, że jak chcesz mieć piłkarza to musisz go sobie rozwinąć, a ludzie zapominaja ile on ma lat
@hayek nie zgodzie sie z ta szybkoscia, gdzie ty widziałeś jego szybkosc jak 99% akcji to autobus w polu karnym. Wyswichtany frazes a konkretow brak.
Ansu dochodzi do wielu sytuacji tylko wykonczenia brak
1
Ogólnie trochę mnie śmieszy jechanie po Fatim na tej stronie, że słaby, że bez formy, a spójrzmy na takiego Vinicjusza Żuniora i jego padake która trwała 2, 3 lata po 90 minut zanim wskoczył na najwyższy poziom. Chcecie forme u Fatiego to dajcie mu grać
0
@RomanHoffer Ja juz nie planuje bo zawsze jeden uj z planów wychodzil