1

@DonCarletto Do Barcy bym go przygarnął

1

@DonCarletto Valverde na kontry ale atak pozycyjny Odegaard

1

@DonCarletto Dla mnie Odegaard > Valverde przynajmniej w pomocy

1

@Roobo Mi go przypomina, a jak nie Krosa to Modricia na pewno jest od rozgrywania

4

@DonCarletto Nawet szansy mu nie dali

3

@Encore To była ironia xd idealny nastepca Krosa

2

Z tym Odegaardem Real zrobił interes

0

Dobra nie taki placek ten Nkethia

2

Gole z lewej nogi sa najlepsze

1

@Worny 12
15 znakow

0

Pilka sie tak nienaturalnie odbila ze tez myslalem ze ręka

1

@ObiektywnyKibic121 Nie maja napastnika, jakiegoś placka

0

@Emhyr W tym sezonie Sevilla jest jak Getafe

1

Dobrze gada ten komentator, ciągły ruch jak rywal sie muruje i to widać, jak Arsenal biega a Barcelona statycznie

4

@Comentateiro Tyle tam miejsca mają, że by tam fruwał

0

@Emhyr No i jest co oglądać przynajmniej, nie to co ogory la liga

1

@malicinho Nie ogladalem Peaky ale ST to cudo i zacznij od tego, Dark dla mnie kiszka

0

Dwa podania sytuacja bramkowa, Barca by wycofala

0

@Arkadio90 To jest kreatywny pomocnik, nie to co nasi

1

@Lionel_Messi10 Lubie ich (troche) ale Arsenal od czasow Van Persiego , Fabregasa z ang byl moim ulubionym

1

Arsenal to najpiękniejszy angielski zespół

0

@Kazragore To jest niezalezna gra po części zmodowana , gameplay zmodyfikowany na lepsze i rzeczy takie jak stroje i transfery, bo gram trochę. Postaram sie wrzucic jutro. Dla mnie gameplay o wiele lepszy niz fifa i niz zwykly pes

1

@Culers Git, ustawieni

1

@Culers A gdzie jeszcze na balony muszę coś zostawić

1

@Luciano99 Nie stać mnie na tą suknie, kurcze no

0

@LambiPL No właśnie to, że jak chcesz mieć piłkarza to musisz go sobie rozwinąć, a ludzie zapominaja ile on ma lat
@hayek nie zgodzie sie z ta szybkoscia, gdzie ty widziałeś jego szybkosc jak 99% akcji to autobus w polu karnym. Wyswichtany frazes a konkretow brak.
Ansu dochodzi do wielu sytuacji tylko wykonczenia brak

1

Ogólnie trochę mnie śmieszy jechanie po Fatim na tej stronie, że słaby, że bez formy, a spójrzmy na takiego Vinicjusza Żuniora i jego padake która trwała 2, 3 lata po 90 minut zanim wskoczył na najwyższy poziom. Chcecie forme u Fatiego to dajcie mu grać

0

@RomanHoffer Ja juz nie planuje bo zawsze jeden uj z planów wychodzil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?