4

Uwielbiam ta wersja Muchachos a capella


2

@MarioVeB! Człowiek byl mlody, glupi i glodny. Kto tego nie zna nie zrozumie

2

@MarioVeB! Jako dziecko ciężkie czasy były, niestety tak

1

@MarioVeB! Szczoteczki nie

6

@Luciano99 W piwnicy sie uchowales?

1

Ile lat mieliście jak pierwszy raz oglądaliscie Kevina? Ja chyba 7 lub 8 tak świadomie

2

@Kgorecki2500 Właśnie takie krociótkie sceny jak ta maja coś w sobie

2

Pierwszy raz od lat ogladam pogode na polsacie i beka z tego xd

0

@Kondziubarca Lizus z niego straszny

3

@ranger3120 Musiałby grać w obronie

2

@Emhyr Raczej juz nie wygra, nie w Barcelonie

2

@mr Barca raczej średnio

2

@MesQueUnClub_87 pamiętam, za dzieciaka ogladalem, dzieki za przypomnienie

4

@LionelM95 to tez znam i spoko

3

@Faro Dodam jeszcze od siebie "i kto to mówi 3" tez klimat świąteczny

5

Poza kevinem jakieś świąteczne filmy polecacie albo ogladacie?
Proponuje tu podawac tytuly.
Ja uwielbiam też "Święta last minute" równie bardzo co Kevina

2

@Danger204 codziennie te gry biore, a grałem może we 3 a mam ich z 50

3

Metro last light na epicu do odebrania

2

@Rewolucja123 No a kto inny?

0

Podobno PSG staje do walki o Fernandeza

1

@MarioVeB! Nie pije w ogóle

2

Zdrowych i wesołych świąt życzę i ja, wszystko inne jest nieważne

0

@kakusus Dokladnie, chce by Ansu został ale chetnie bym go zobaczyl w klubie ktory gra nowoczesny furbol, moze wypozyczenie

1

@DonMatteo901 Najbardziej zdesperowany klub jaki znam

2

@Tomek_TF Praca spoko ale za dużo tych Messich, ale pewnie psychofani zachwyceni by byli

4

@MrPGG wzajemnie

0

@kempnou Zapomnial chyba ze nie gra w Barcy, tam by sie cieszyli razem z nim

0

@michal26 Młody Messi i te rajdy z kilkoma obrońcami na plecach to bylo piękne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?