Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Uwielbiam ta wersja Muchachos a capella
2
@MarioVeB! Człowiek byl mlody, glupi i glodny. Kto tego nie zna nie zrozumie
2
@MarioVeB! Jako dziecko ciężkie czasy były, niestety tak
1
@MarioVeB! Szczoteczki nie
6
@Luciano99 W piwnicy sie uchowales?
1
Ile lat mieliście jak pierwszy raz oglądaliscie Kevina? Ja chyba 7 lub 8 tak świadomie
2
@Kgorecki2500 Właśnie takie krociótkie sceny jak ta maja coś w sobie
3
Kevin sam w Polsce
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=700599235117273&id=100083108422014&eav=AfbxTh0bJi71OljfvPmeePKjGV2knpfFL6GoBeW3OWd59XeI_wI65DdWAUghAjH_DPs&m_entstream_source=feed_mobile&ref=opera_for_android_speed_dial&paipv=0
2
Pierwszy raz od lat ogladam pogode na polsacie i beka z tego xd
0
@Kondziubarca Lizus z niego straszny
3
@ranger3120 Musiałby grać w obronie
8
Gdyby Messi pochodził z innych krajów
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321778733_436184975394012_6589908852256228385_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=Cegpl3k3-EYAX_kNwKT&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfAsleaHmwZV3JV-dT03hvd_6O3zU3gjI00abs1zpDIS3Q&oe=63ACEB05
2
@Emhyr Raczej juz nie wygra, nie w Barcelonie
2
@mr Barca raczej średnio
2
@MesQueUnClub_87 pamiętam, za dzieciaka ogladalem, dzieki za przypomnienie
4
@LionelM95 to tez znam i spoko
3
@Faro Dodam jeszcze od siebie "i kto to mówi 3" tez klimat świąteczny
5
Poza kevinem jakieś świąteczne filmy polecacie albo ogladacie?
Proponuje tu podawac tytuly.
Ja uwielbiam też "Święta last minute" równie bardzo co Kevina
2
@Danger204 codziennie te gry biore, a grałem może we 3 a mam ich z 50
3
Metro last light na epicu do odebrania
2
@Rewolucja123 No a kto inny?
0
Podobno PSG staje do walki o Fernandeza
1
@MarioVeB! Nie pije w ogóle
2
Zdrowych i wesołych świąt życzę i ja, wszystko inne jest nieważne
0
@kakusus Dokladnie, chce by Ansu został ale chetnie bym go zobaczyl w klubie ktory gra nowoczesny furbol, moze wypozyczenie
1
@DonMatteo901 Najbardziej zdesperowany klub jaki znam
2
@Tomek_TF Praca spoko ale za dużo tych Messich, ale pewnie psychofani zachwyceni by byli
4
@MrPGG wzajemnie
0
@kempnou Zapomnial chyba ze nie gra w Barcy, tam by sie cieszyli razem z nim
0
@michal26 Młody Messi i te rajdy z kilkoma obrońcami na plecach to bylo piękne