Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR Ja czasami zaczynam myśleć, ze brak im kreatywnosci, nie mają tego błysku żeby zagrac do przodu a jak próbują np Pedri to bardzo często niecelnie. Albo maja wyprane mozgi ze za nic w swiecie nie moga stracić piłki
0
@Antimadridista_WR Ciężko powiedzieć zwłaszcza, że grali to samo u Enrique na MŚ i to samo graja u Xaviego
8
Chce przypomnieć, że nasi pomocnicy Busi, Gavi, Pedri, De Jong, mają po 14 kolejkach la liga łącznie 3 asysty. A wy dalej szukacie problemu u Dembele
1
@Cotutajsiedzieje Z Bayernem byl najlepszy na boisku w drugim meczu
0
@Emhyr Nie jest to poziom Mbappe ale w Barcy obecnie najlepszy skrzydłowy. Liczę jeszcze na przebudzenie Fatiego
2
Messi i szachy
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320355721_857738648609471_7903233656964621470_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=6urwX7f2jqMAX-iCYSO&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=00_AfAaQwZgKBZTMf8_npkN_2vhtqijDoqTeKOCZHtEc4G65A&oe=63A74AE5
0
@Encore W komentarzach dzicz
0
@Nazio87 tez nie mialem ale po paru minutach u mnie przeszlo, jak zezarlo z konta to dostaniesz pewnie a jak nie to jeszcze raz kup
0
@Nazio87 miałem tak jak płaciłem blikiem za coś na epicu, po chwili weszło
1
@MESSIah16 Widziałem jego wypowiedź po meczu i spoko skromny typiarz. Mówił że jeszcze rok temu grał w małym klubiku a teraz dostał szanse
0
@Amadeo1996 To sa upadki przegrane mecze przy bajecznym życiu. Upadki to ma szary Kowalski na codzień
1
@tristan87 Jak zwierzęta
0
@tristan87 Prędzej alko ale to tego nie tłumaczy
7
@tristan87 Debil to mało powiedziane
0
@Cotutajsiedzieje A masz na 3:3 ?xd
0
@LewoSkrzydlowy11 A nazywanie kogoś głupkiem to nie jest czasem prowokacja? A może połączenie hipokryzji z rozdwojeniem jaźni?
0
@LewoSkrzydlowy11 Wzoruje sie na Tobie
4
Robimy akcje spamu pod postem Messiego 'come to Barcelona'?
0
@Guess Hiszpanie i byliśmy lepsi są najlepsi
0
@LewoSkrzydlowy11 Nadal chce, to mój mokry sen. Zabronisz?
1
@LewoSkrzydlowy11 Prowokujesz to Ty swoim avatarem, typowe trollowanie
2
@Sysia11 Copa america to on im wygral w karnych
2
@AllBundy Równy mecz, karnego pod taka presja trzeba wykorzystać, magic touch przy golu Di Marii, gol na 3:2, strzelony karny w konkursie 11
3
@bartas97 Powiedzieć złoto, to nie powiedzieć nic
2
@TheNekro94 O niebieskim zabarwieniu
12
@takisobiektos Każdy człowiek sie tak zachowuje, tylko inni udaja że sa bez skazy. Znasz kogoś krystalicznie czystego i dobrego?
0
@Kszysiek7 Nie zalezy im na na klubie tak jak na reprezentacji
0
Wiem, ze sa strony do ogladania powtórek meczy ale czy jest jakas gdzie mozna mecz ściągnąć? Za małolata pobieralem na reddicie ale nie pamiętam co, gdzie i jak
3
Ciekawe co by sie działo jakby Maroko wygralo mistrzostwa. Wojna domowa we Francji i innych krajach ?
0
@Filipppe Wasnie nasza pomoc nie tworzy sytuacji ani skrzydlowym ani napastnikom podaja do boku i do tylu