24

Di Maria, Di Di Di Maria

1

@Comentateiro Ale Maradona nie musial grac na autobusy bo wtedy taka taktyka nie istniała

0

@Kaamilos87 Pedri 0 asyst, Gavi 1. Zajebisste statystyki

0

@SelloutCrowd A Ty ogladasz w europejskich pucharach czy tylko Barcelona vs Cadiz?

0

@Antimadridista_WR Oczywiście ze nie bedzie, oni graja przecietnie w tym sezonie

0

Myślę, ze po wznowieniu la ligi powinien częściej grać Torre nawet w pierwszym skladzie kosztem Gaviego / Pedriego, gorszy nie będzie a konkurencja moze tylko zadzialac na plus dla calej trojki

1

Ciekawi mnie kto w scautingu w Barcelonie pracuje. Za Bartomeu jeszcze jakieś talenty mlode sciagalismy Pedri, Demir, ten PO z nigerii jedni sie sprawdzili inni nie, a ostatnio cisza o młodych talentach

0

@Explode Czyli Pep go chcial puścić

1

@siuuu Tam chyba łatwy dostęp do towaru

0

@AllBundy Właśnie chyba byl do wyjecia, tylko kasy zabrakło

1

@AllBundy i dlatego dobrze, ze nie kupili Bernardo Silvy

0

@Encore Jakieś kluby z PL byłyby tyle w stanie dać, tak mi sie wydaje. Oczywiście sredniaki

0

@NaFazieHitman Raphinha, Ferran ?

2

@Tomek_TF Enzo tak ale raczej dogadany juz z kims jest. Jednak Dembele bym zostawil bo skrzydlowy jest potrzebny. Predzej Ferran out

0

Może nie dojeżdża z celnoscia i strzalami ale poza tym ma te błyski ktore pozwalaja wierzyc, ze jeszcze będzie świetny. Taki Vinicius w Realu peirwsze 3 lata kopal sie po czole a mimo to dostawal szanse i forme ustabilizowal

1

@Nano22 Też mial talent ale w ostatnich meczach biegał jak potłuczony po boisku i byl glupi taktycznie

0

@Bartula Ale naturalne na jak dlugo bo u mnie byla poprawa a teraz znowu.

0

Mieliscie kiedyś tak, że ktoś wam sie wydarl do ucha i od tego uczucie przytkania, pezygluszenia?

0

@Messibestplayerintheworld też gram, miałem problem ale rozwiązałem. A jakieś mody do tego stosujesz?

1

@Kondziubarca Chce to zobaczyć

0

Gra ktos w footbal life? Fanowska wersja pesa

0

@Luciano99 Napracowałeś sie w paincie

1

@Medium Boli mnie to tylko, że to znianwidzony klub, wróg Barcelony i nie raz srali na nasz klub

1

Nie oszukujmy sie Messi zawsze lubial kase i gdybyśmy nie spełnili jego oczekiwań i podwyżek możliwe, że juz dawno by odszedł

1

@Kondziubarca juz myslalem ze o 6 lat

0

@Ali3231 dadza mu tyle żeby tylko nie wrócił do Barcy, że można tylko pomarzyć

1

Brać Messiego, nie za darmo bo to gracz który zasluguje by zarobic i sie nie zgodzi. Mam nadzieję że sie uda

0

@FcBarcelonaFanMSN Lubie tego gościa od mundialu, ale na szczęście wygrała Argnetyna

0

@Antimadridista_WR Może Pedri jest, u Gaviego na razie tego magicznego podania nie widze ale Pedri ma to do siebie ze jak zagrywa do przodu to niedokładnie . Przynajmniej w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?