Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon właśnie czytałem przed chwilą na jakichś ściekach, że mogą to być porachunki gangsterskie lub pomylone domy
0
@Maciux7 Dokładnie, ciągle gadanie że chcemy wygrać ligę itd. fajnie ale patrząc na tych wszystkich przeciwników to tak nie smakuje jak lm
0
@maroon Też czytam różne wersje, straszne to jest
0
Czytam o tej kobiecie co dostała paczkę z bombą, strasznie przykra sprawa, ale tyle sie mówi żeby nie otwierać nieznanych przesyłek. Co myślicie o tym?
1
@tristan87 nawzajem
0
@tristan87 dla mnie masakryczny i poprzedni tez, oby nadeszlo lepsze
1
@Denissuarez wzajemnie
1
@Medium Mi w nim właśnie coś nie pasowalo, czułem taka antypatie wiem już czemu
17
Ale że Rodrygo zrobił dwójkę dzieci i chciał na nich płacić po 400 euro to śmiechłem srogo. Jak tak można mając miliony?
0
@Medium jak wytrzymujesz? Ja mam kogos takiego w rodzinie i az mnie nosi z nerwow bo ostatnio az mi ucho zatkalo od darcia mordy
0
@sila101 mi tez ten Saul nie podszedl gdzies na 2, 3 sezonie jestem ale pewnie dokoncze. Jednak bb lepsze
0
Znacie takie osoby co mówią zbyt głośno że ciężko ich słuchać?
0
@sila101 A braking bad oglądałeś?
0
@DzikiGD bo mogę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DzikiGD nie gram w ten syf wiec nie pomoge i nie spinaj sie tak
0
A powiedzial Ci ile masz mieć asyst?
1
@DzikiGD fajny ten Carvalho
1
@Piotr,1985 wychodzi na to ze kiedy im sie chce, o ile w ogóle jeszcze będzie
1
@Piotr,1985 podobno tylko di stefano
1
@Piotr,1985 dla najlepszego gracza 30 lecia
0
Jak patrze na te ich stroje
https://m.youtube.com/watch?time_continue=186&v=DJwQ9R_A-98&feature=emb_title
To aż przypomniala sie slynna piosenka
1
@Bartula Kłamiesz, sprawdziłem
0
@wojopancer jedyne co mialem to narkoze i troche mi potem odwalilo ale po tym przeszło
0
@Emhyr Ja sie ciesze szansa dla Fatiego
0
@Ptasior Tak zdemaskowałeś mnie
2
@pauletaa A mnie łapie nieraz taka odklejka jakbym sie czymś nawalił mimo, że nic nie biorę
0
Macie tak czasami że czujecie sie jakbyście zwariowali?
0
@Borry Ale oni szybko zmieniaja zdanie
8
@Hasszz z rodzynkami