0

@Janiama Niech Pinokio ze swojej kieszeni finansuje premie

1

@HighestInTheRoom Az sie glodny zrobilem przez Ciebie

2

@Bartula Hm no cóż domyślam sie że parówki

2

Mbappe lubi pizze z annasem


0

@michaleu Ja też. Nie ma tej pasji grają bo im płacą

0

@Medium O wiele lepsze mecze byly, tutaj nawet radosci takiej nie widac w nich taka nudaa

0

@MESSIah16 Kura, tak jak wszystko inne

0

Dawać mnie Barcelone bo mimo granej padaki przynajmniej jakieś emocje towarzysza oglądaniu

0

Nuniez forma z mistrzostw podtrzymana

0

@takisobiektos Z Barcelona mecz zycia i sie na niego nabrali

0

@Marcin1411 Nie wiem, ja moge a dodajesz opis do posta? Moze kwestia przeglądarki

0

Zanudzil mnie ten mecz, jakoś nie lubie tych zespolow premier league

0

@MeMyselfAndI Skopiowałeś komentarz z rm pl

0

@Michu94 Tak, a propo dzisiejszego wywiadu

2

Nunez to jest mem

3

Haaland to potwor

0

Trochę się dziwie ze Pepowi te City sie nie znudziło jeszcze

1

@Hajny Musi sie rozkręcić

1

30 sekund i prawie z golem Haaland

1

@Arn3th Nie znam sie ale ważne ze jest meczyk

0

Pełka komentuje puchar Anglii

4

@mekston Pewnie szczali w gacie ze szczęścia

0

@Geble Myślę że od afery covidowo szczepionkowej

1

Na epicu jakieś 3 części fallouta za free, dobra ta gra?

0

@Damian_06_84 najlepsze jest to ze jakies dzbany te coinsy kupuja w tej grze

0

@LS Bo to jest niegrywalne, najlepsza byla wersja krotko po aktualizacji do 23 naprawdę bylo fajne a teraz z tygodnia na tydzień co raz gorzej

2

Ale ten efootbal to jest tagiczna gra fifa też ale w tym efootball stworzyc jedna akcje bramkowa graniczy z cudem, tworzac ta gre chyba wzorowali wydarzenia boiskowe na ekstraklasie taka kopanina

0

@lucca87 O ile sie nie upra by wystawiać ciągle tego cienkiego Ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?