Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Niech Pinokio ze swojej kieszeni finansuje premie
1
@HighestInTheRoom Az sie glodny zrobilem przez Ciebie
2
@Bartula Hm no cóż domyślam sie że parówki
2
Mbappe lubi pizze z annasem
0
@michaleu Ja też. Nie ma tej pasji grają bo im płacą
0
@Medium O wiele lepsze mecze byly, tutaj nawet radosci takiej nie widac w nich taka nudaa
0
@MESSIah16 Kura, tak jak wszystko inne
0
Dawać mnie Barcelone bo mimo granej padaki przynajmniej jakieś emocje towarzysza oglądaniu
0
Nuniez forma z mistrzostw podtrzymana
0
@takisobiektos Z Barcelona mecz zycia i sie na niego nabrali
0
@Marcin1411 Nie wiem, ja moge a dodajesz opis do posta? Moze kwestia przeglądarki
0
Zanudzil mnie ten mecz, jakoś nie lubie tych zespolow premier league
0
@MeMyselfAndI Skopiowałeś komentarz z rm pl
0
@Michu94 Tak, a propo dzisiejszego wywiadu
0
Poznajecie tego dzieciaka po prawej?
https://img.asmedia.epimg.net/resizer/qIuIq9spv4EMt47sI0JYh09ygYg=/1952x1098/cloudfront-eu-central-1.images.arcpublishing.com/diarioas/FBRQONKKVROKFFSQRRHYPN664I.jpg
2
Nunez to jest mem
3
Haaland to potwor
0
Trochę się dziwie ze Pepowi te City sie nie znudziło jeszcze
1
@Hajny Musi sie rozkręcić
1
30 sekund i prawie z golem Haaland
1
@Arn3th Nie znam sie ale ważne ze jest meczyk
0
Pełka komentuje puchar Anglii
4
@mekston Pewnie szczali w gacie ze szczęścia
0
@Geble Myślę że od afery covidowo szczepionkowej
17
Messi
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321584270_711934630497748_6468788584506014921_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=thmjS-Ri9cgAX-68MmM&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfDrnuHmipXBTktQcfKRErabsW-bT55lp_zuVoTeNKIlDA&oe=63AA6DB5
1
Na epicu jakieś 3 części fallouta za free, dobra ta gra?
0
@Damian_06_84 najlepsze jest to ze jakies dzbany te coinsy kupuja w tej grze
0
@LS Bo to jest niegrywalne, najlepsza byla wersja krotko po aktualizacji do 23 naprawdę bylo fajne a teraz z tygodnia na tydzień co raz gorzej
2
Ale ten efootbal to jest tagiczna gra fifa też ale w tym efootball stworzyc jedna akcje bramkowa graniczy z cudem, tworzac ta gre chyba wzorowali wydarzenia boiskowe na ekstraklasie taka kopanina
0
@lucca87 O ile sie nie upra by wystawiać ciągle tego cienkiego Ferrana