0

Wczoraj kolega z pracy pyta mnie jak to jest że np Barca w Gran Derbi gniecie Real aż 4-0 a ostatnio w LE ledwo remisuje z Eintrachtem a Real ogrywa Chelsea?? Zamilklem i tyle.

1

@masq masz może linka do tej sytuacji??

0

@Colon chyba nie jest ale nie jestem pewien

0

@jacobFCB a mnie się tam Zick Zack podoba bardzo melodyjne z ciekawym refrenem i ta genialna klawiszowa wstawka. Lubię taki Rammstein. Płyta już tuż tuż bo chyba 28 kwietnia a ja jestem ciekaw co będą grać na koncertach czy starą trackliste która według mnie była genialna jak i sam koncert/show czy będą nowe kawałki z nowej płyty.

1

@fcbarcafan19 nie chcę zaoszczędzić ale znajomy ma konto i na dzisiejszy mecz zaproponował mi że udostępni mi Viaplay i swój kod

0

Czy konto na Viaplay można dzielić ? Ktoś wie?

1

@Kgorecki2500 a po co na przykład Kanał Sueski?? Boże co za głupie pytanie.

1

Grillowane oscypki z boczkiem właśnie u mnie wjechały na przekąskę. Sztos

1

Jacyś kibice kolarstwa są na La Bambiie? Ogląda ktoś wyścig dookoła Flandrii na Eurosporcie?

0

@Mr8lack daj przepis to chętnie zrobię

0

Ktoś da linka do wczorajszego Willa Smitha bo żona mnie męczy żeby jej pokazac

1

@pt9 szarpał bym jak Reksio boczek

0

@BXOD w piątek słyszałem w pracy

25

A taki kawał na dobranoc.

Spotkali się w barze starzy znajomi ,osioł i koń . I tak wypili trochę piwek i koń mówi do osła no to wpadnij jutro do mnie na drineczka.

Nazajutrz przychodzi osioł do konia i widzi na ścianie pełno pucharów więc zainteresowany pyta konia skąd tyle pucharów na co koń odpowiada że brało się udział w paru wyścigach więc trochę się uzbierało.

Następnego dnia spotkali się u osła w domu. Ale wcześniej osioł pojechał do Zoo i zrobił zdjęcie zebry i powiesił na ścianie i postawił jeden puchar.

Przychodzi koń ,patrzy na zdjecie i pyta: ośle skąd masz takie fajne zdjęcie???

Na co osioł odpowiada: a grało się kiedyś w Juventusie:)

Dobranoc.

0

@VamoSBarca88 a ja właśnie przyjechałem z 18-stej czyli 3 zmiana na kopalni. Dopijam piwko i idę spać. Ale też pozdrawiam bo wiem co znaczy iść w piątek na nockę. U mnie akurat nocka to 24

1

@marcinK0000 ja tam zawsze byłem fanem PlayStation i zawsze nim będę ale to zależy które gry ci bardziej leżą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobry film na HBO Max ktoś poleci do obejrzenia wieczorem z żonką.

0

@Rekker dzięki. Ależ piękna brameczka , fajnie się tam kładli obrońcy

0

Wrzuci ktoś bramkę Pedriego

1

@kiuba2000 pięknie

0

@maciar oki już znalazłem chodziło o Pascal Letoublon - Friendships

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hej ramblowicze
Szukam nazwy piosenki w której różni ludzie pokazują jak chodzić w miejscu . Pełno tych filmików na Instagramie jest. Coś chyba podobnego do ATB Let you go reworked

0

@bartekvisca no faktycznie , chyba jestem źle doinformowany

0

Ktoś oglądał serial Odwilż na HBO ? Warto? Klimat podobny do Klangora?

0

@Fido66 niestety wyskakuje mi coś takiego na tv Błąd odtwarzania. Występuje problem z rozpoczęciem odtwarzania. Sprawdź połączenie z internetem lub spróbuj ponownie później a na komórce znowu pojawia się Odnów Subskrypcję lub Odtwórz Zakup jak daję to drugie to wyświetla mi Nie można zweryfikować subskrypcji. Przykro nam nie możemy znaleźć dla Ciebie subskrypcji w Google Play.

Ktoś pomoże

0

@Fido66 mam Samsung jakoś 2/3 lata temu kupiony chyba pójdzie mi to bez zarzutów

0

Opłaca się kupować HBO Max? Jaka jest wasza opinia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?