0

Ej jutro wybieram się do Pragi z żonką. Polecili byście coś do zjedzenia ewentualnie do obejrzenia blisko centrum i niesztampowego .??

0

@Kubox tylko łapki

0

@Kubox gorzej jak rano kręgosłup dalej będzie bolał

0

Wziąłem o 23 Ketonal. Czy jutro będę mógł spożywać alkohol o godzinie 16 czy to jeszcze za wczesy?

4

@Tomcio akurat Krychowiak był jednym z lepszych polskich piłkarzy tego meczu.

0

0

0

@talizmo nie wiem czy widzieliście kiedyś mecz Rugby na najwyższym poziomie. Tam jest to nie do pomyślenia żeby wogole którykolwiek zawodnik dyskutował z sędzią.

0

Ale pustki na Helu.

0

Philips one Blade ktoś poleci do miejsc intymnych czy nie warto?

0

@Ksavix no i co z tego Messi wiecznie grać nie będzie więc kiedyś i tak będziemy musieli się bez niego poradzić

0

Czy ktoś stosował bądź stosuje dietę keto i mógłby powiedzieć na czym ona polega?

0

@QuaReL ja też dalej czekam

0

Czy ktoś już dostał bilety zakupione na Eventim na Rammstein 2023 Chorzów?

0

A jak wczoraj Real bo nie było mnie w domu? Jakieś kontrowersje były na korzyść białych czy raczej spokojnie?

0

@FcPortoFan1999 aha ok dzięki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ojciec5tkidzieci no i właśnie skończyłem 6 odcinek i strasznie przynudzał. Jedynie zakończenie trochę przyspieszyło ale ogólnie dalej polecam.

1

@Ojciec5tkidzieci właśnie skończyłem 5 odcinek i narazie powiedział bym że bardzo dobry. Poczytałem sporo komentarzy że film dla osób o mocnych nerwach ale póki co to jakoś tego nie odczuwam no chyba że potem się rozkręci. Ogólnie polecam.

1

I UJ z tego będzie w rewanżu bo Inter się zamuruje i postawi autobus i będą grać typowo z kontry a my jak zwykle będziemy walić głową w mur. Obym się mylił panowie. Visca el Barca

0

Łooooż kuźwa ale poszedł. Osasuna musisz.

0

Ciekawe jakby funkcjonował u nas duet Messi -Lewandowski?

0

Coś podobnego do Ślepnąc od świateł ktoś poleci?

1

@Amok97 ja byłem i zawsze jestem fanem Sony bo po prostu bardziej mi pasują exy od Sony ale ogólnie to zależy kto co lubi. Według mnie dla niedzielnych graczy lepszy jest Xbox a dla starych wyjadaczy którzy pamiętają gry pokroju MGS, seria Resident Evil,Silent Hill czy choćby Crash bandicoot i można by tak wymieniać bez końca lepsze będzie PS5.

2

Myslovitz - Nienawiść GIT

0

Chciałbym zakupić jakiś mikrofon do pospiewania karaoke z YouTube. Gdzie to się podłącza i co wybrać? Mam telewizor i soundbar z Samsunga. Ktoś pomoże?

2

Czekacie już na The Last of Us na HBO?? Bo ja już nie mogę się doczekać. Grę przeszedłem i uważam że to jak dla mnie najlepsza gra ever.

0

Gdzie kupię flagę Rammstein?? Ktoś coś?

0

Jaki byście polecili serial do obejrzenia z żoną wieczorem. HBO Max, Netflix , Disney+.

0

Gdzie znajdę w miarę aktualne dane strat rosyjskiego wojska w wojnie z Ukrainą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?