@talizmo nie wiem czy widzieliście kiedyś mecz Rugby na najwyższym poziomie. Tam jest to nie do pomyślenia żeby wogole którykolwiek zawodnik dyskutował z sędzią.
@Ojciec5tkidzieci właśnie skończyłem 5 odcinek i narazie powiedział bym że bardzo dobry. Poczytałem sporo komentarzy że film dla osób o mocnych nerwach ale póki co to jakoś tego nie odczuwam no chyba że potem się rozkręci. Ogólnie polecam.
I UJ z tego będzie w rewanżu bo Inter się zamuruje i postawi autobus i będą grać typowo z kontry a my jak zwykle będziemy walić głową w mur. Obym się mylił panowie. Visca el Barca
@Amok97 ja byłem i zawsze jestem fanem Sony bo po prostu bardziej mi pasują exy od Sony ale ogólnie to zależy kto co lubi. Według mnie dla niedzielnych graczy lepszy jest Xbox a dla starych wyjadaczy którzy pamiętają gry pokroju MGS, seria Resident Evil,Silent Hill czy choćby Crash bandicoot i można by tak wymieniać bez końca lepsze będzie PS5.
Chciałbym zakupić jakiś mikrofon do pospiewania karaoke z YouTube. Gdzie to się podłącza i co wybrać? Mam telewizor i soundbar z Samsunga. Ktoś pomoże?
0
Ej jutro wybieram się do Pragi z żonką. Polecili byście coś do zjedzenia ewentualnie do obejrzenia blisko centrum i niesztampowego .??
0
@Kubox tylko łapki
0
@Kubox gorzej jak rano kręgosłup dalej będzie bolał
0
Wziąłem o 23 Ketonal. Czy jutro będę mógł spożywać alkohol o godzinie 16 czy to jeszcze za wczesy?
4
@Tomcio akurat Krychowiak był jednym z lepszych polskich piłkarzy tego meczu.
0
@antymadridista100 ???
0
@antymadridista100 słabe
0
@talizmo nie wiem czy widzieliście kiedyś mecz Rugby na najwyższym poziomie. Tam jest to nie do pomyślenia żeby wogole którykolwiek zawodnik dyskutował z sędzią.
0
Ale pustki na Helu.
0
Philips one Blade ktoś poleci do miejsc intymnych czy nie warto?
0
@Ksavix no i co z tego Messi wiecznie grać nie będzie więc kiedyś i tak będziemy musieli się bez niego poradzić
0
Czy ktoś stosował bądź stosuje dietę keto i mógłby powiedzieć na czym ona polega?
0
@QuaReL ja też dalej czekam
0
Czy ktoś już dostał bilety zakupione na Eventim na Rammstein 2023 Chorzów?
0
A jak wczoraj Real bo nie było mnie w domu? Jakieś kontrowersje były na korzyść białych czy raczej spokojnie?
0
@FcPortoFan1999 aha ok dzięki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ojciec5tkidzieci no i właśnie skończyłem 6 odcinek i strasznie przynudzał. Jedynie zakończenie trochę przyspieszyło ale ogólnie dalej polecam.
1
@Ojciec5tkidzieci właśnie skończyłem 5 odcinek i narazie powiedział bym że bardzo dobry. Poczytałem sporo komentarzy że film dla osób o mocnych nerwach ale póki co to jakoś tego nie odczuwam no chyba że potem się rozkręci. Ogólnie polecam.
1
I UJ z tego będzie w rewanżu bo Inter się zamuruje i postawi autobus i będą grać typowo z kontry a my jak zwykle będziemy walić głową w mur. Obym się mylił panowie. Visca el Barca
0
Łooooż kuźwa ale poszedł. Osasuna musisz.
0
Ciekawe jakby funkcjonował u nas duet Messi -Lewandowski?
0
Coś podobnego do Ślepnąc od świateł ktoś poleci?
1
@Amok97 ja byłem i zawsze jestem fanem Sony bo po prostu bardziej mi pasują exy od Sony ale ogólnie to zależy kto co lubi. Według mnie dla niedzielnych graczy lepszy jest Xbox a dla starych wyjadaczy którzy pamiętają gry pokroju MGS, seria Resident Evil,Silent Hill czy choćby Crash bandicoot i można by tak wymieniać bez końca lepsze będzie PS5.
2
Myslovitz - Nienawiść GIT
0
Chciałbym zakupić jakiś mikrofon do pospiewania karaoke z YouTube. Gdzie to się podłącza i co wybrać? Mam telewizor i soundbar z Samsunga. Ktoś pomoże?
2
Czekacie już na The Last of Us na HBO?? Bo ja już nie mogę się doczekać. Grę przeszedłem i uważam że to jak dla mnie najlepsza gra ever.
0
Gdzie kupię flagę Rammstein?? Ktoś coś?
0
Jaki byście polecili serial do obejrzenia z żoną wieczorem. HBO Max, Netflix , Disney+.
0
Gdzie znajdę w miarę aktualne dane strat rosyjskiego wojska w wojnie z Ukrainą?