@Marcelinho99 według mnie dziwne jest to że Bayern bierze Mane za 32 mln euro a wg Transfermarkt jest warty 70 mln euro,a takiego Lewandowskiego którego Transfermarkt wycenia na 45 mln euro nie chcą puścić za mniej jak 50 mln
Hej ramblowicze. Mam stary telewizor Sony tak z 12 letni. I jest do niego podłączona PS4. Czy mogę sterować pilotem z tv w menu konsoli tzn. przeglądać Youtubea i inne rzeczy? Bardzo by mi to ułatwiło sterowanie niż męczenie się na padzie. Ktoś się zna na tym?
@Clue kiedyś oglądałem F1 jak jeździł Kubica. Teraz mi to wisi. Ale każdy lubi to co lubi. To samo mogę powiedzieć i nie umiem zrozumieć co ludzie widzą w zawodach żużlowych.
Tak patrzę na pojedynek Nadala z Djokovicem bo rzadko ogladam tenis i zastanawiam się czemu ci chłopcy przy siatce cały mecz muszą klęczeć na jednym kolanie i się męczyć unosząc głowę do góry śledząc kiedy będą musieć pobiec po piłkę. Tak jakby nie mogli siedzieć na małym stołeczku.
@pt9ja tam jakimś znawca nie jestem i wydaje mi się że ok. Zawsze byłem zwolennikiem Nokii i długo szukałem jakiejś innej marki telefonów i wydaje mi się że z Realme zostanę na dłużej. Bardzo sobię chwalę szybkie ładowanie w Realme
0
@Marcelinho99 według mnie dziwne jest to że Bayern bierze Mane za 32 mln euro a wg Transfermarkt jest warty 70 mln euro,a takiego Lewandowskiego którego Transfermarkt wycenia na 45 mln euro nie chcą puścić za mniej jak 50 mln
0
Coś czuję że przejedziemy się na Raphini tak samo jak na Dembele, Coutinho czy Griezmanie. Przepłacimy i tyle ztego będzie.
1
Hej ramblowicze. Mam stary telewizor Sony tak z 12 letni. I jest do niego podłączona PS4. Czy mogę sterować pilotem z tv w menu konsoli tzn. przeglądać Youtubea i inne rzeczy? Bardzo by mi to ułatwiło sterowanie niż męczenie się na padzie. Ktoś się zna na tym?
3
@Clue kiedyś oglądałem F1 jak jeździł Kubica. Teraz mi to wisi. Ale każdy lubi to co lubi. To samo mogę powiedzieć i nie umiem zrozumieć co ludzie widzą w zawodach żużlowych.
0
Leci dziś gdzieś Superpuchar Polski w tv ??
0
@Janas11224 oj chyba się nie doczekasz
0
@jacobFCB Rammstein oczywiście
0
@Medium siedzę na leżaku przy basenie
0
@Fido66 pytam poprostu czy wam się podobają i czy odpowiada wam ich uroda. Bo wiadomo że każdy ma swój gust. Jak dla mnie ok
0
Jestem właśnie w Turcji i tak się zastanawiam czy Turczynki są ładne. Zapraszam do dyskusji.
0
Jest wogole coś ciekawego na Viaplay jeśli chodzi o filmy czy seriale???
0
Gdzie oglądacie Hiszpanów??
1
@Kurkmen przepraszam ale to było do użytkownika Odcinkowy
0
@Kurkmen śmieszne jest nazywanie górników darmozjadami
2
Tak patrzę na pojedynek Nadala z Djokovicem bo rzadko ogladam tenis i zastanawiam się czemu ci chłopcy przy siatce cały mecz muszą klęczeć na jednym kolanie i się męczyć unosząc głowę do góry śledząc kiedy będą musieć pobiec po piłkę. Tak jakby nie mogli siedzieć na małym stołeczku.
1
Czemu Benzema ciągle ma tą rękę zabandażowaną??
0
@Colon arbuz,melon, winogrona,chrupki,chipsy i Metaxa 5*
1
@chosenone podobno rozmowy trwają
0
O której dziś Świątek??
5
Białe Toblerone to jest to. Mniam
0
Jaki byście polecili telewizor 42 całe do sypialni taki nie za drogi???
2
Powodzenia. Szkoda że u nas nie wypaliłes i trochę szkoda kasy którą utopilismy w transfer.
0
@Tridente2015 mnie już nic nie dziwi ale jest to chore to mało powiedziane.
0
@pt9ja tam jakimś znawca nie jestem i wydaje mi się że ok. Zawsze byłem zwolennikiem Nokii i długo szukałem jakiejś innej marki telefonów i wydaje mi się że z Realme zostanę na dłużej. Bardzo sobię chwalę szybkie ładowanie w Realme
0
@pt9 ja sobie chwalę
0
@pt9 realme 8 pro
0
@marko111122 ja przeszło 6 ton
0
@mart ja pracuję akurat na Pniówku i na szczęście byłem wczoraj w robocie na 12. Ogromna tragedia. Znam ten rejon i byłem parę razy na tej ścianie.
0
Ale bym sobie teraz szpilnal w Super Froga..
0
A jutro Paris - Roubaix
Ale się jaram