0

@Marcelinho99 według mnie dziwne jest to że Bayern bierze Mane za 32 mln euro a wg Transfermarkt jest warty 70 mln euro,a takiego Lewandowskiego którego Transfermarkt wycenia na 45 mln euro nie chcą puścić za mniej jak 50 mln

0

Coś czuję że przejedziemy się na Raphini tak samo jak na Dembele, Coutinho czy Griezmanie. Przepłacimy i tyle ztego będzie.

1

Hej ramblowicze. Mam stary telewizor Sony tak z 12 letni. I jest do niego podłączona PS4. Czy mogę sterować pilotem z tv w menu konsoli tzn. przeglądać Youtubea i inne rzeczy? Bardzo by mi to ułatwiło sterowanie niż męczenie się na padzie. Ktoś się zna na tym?

3

@Clue kiedyś oglądałem F1 jak jeździł Kubica. Teraz mi to wisi. Ale każdy lubi to co lubi. To samo mogę powiedzieć i nie umiem zrozumieć co ludzie widzą w zawodach żużlowych.

0

Leci dziś gdzieś Superpuchar Polski w tv ??

0

@Janas11224 oj chyba się nie doczekasz

0

@jacobFCB Rammstein oczywiście

0

@Medium siedzę na leżaku przy basenie

0

@Fido66 pytam poprostu czy wam się podobają i czy odpowiada wam ich uroda. Bo wiadomo że każdy ma swój gust. Jak dla mnie ok

0

Jestem właśnie w Turcji i tak się zastanawiam czy Turczynki są ładne. Zapraszam do dyskusji.

0

Jest wogole coś ciekawego na Viaplay jeśli chodzi o filmy czy seriale???

0

Gdzie oglądacie Hiszpanów??

1

@Kurkmen przepraszam ale to było do użytkownika Odcinkowy

0

@Kurkmen śmieszne jest nazywanie górników darmozjadami

2

Tak patrzę na pojedynek Nadala z Djokovicem bo rzadko ogladam tenis i zastanawiam się czemu ci chłopcy przy siatce cały mecz muszą klęczeć na jednym kolanie i się męczyć unosząc głowę do góry śledząc kiedy będą musieć pobiec po piłkę. Tak jakby nie mogli siedzieć na małym stołeczku.

1

Czemu Benzema ciągle ma tą rękę zabandażowaną??

0

@Colon arbuz,melon, winogrona,chrupki,chipsy i Metaxa 5*

1

@chosenone podobno rozmowy trwają

0

O której dziś Świątek??

5

Białe Toblerone to jest to. Mniam

0

Jaki byście polecili telewizor 42 całe do sypialni taki nie za drogi???

2

Powodzenia. Szkoda że u nas nie wypaliłes i trochę szkoda kasy którą utopilismy w transfer.

0

@Tridente2015 mnie już nic nie dziwi ale jest to chore to mało powiedziane.

0

@pt9ja tam jakimś znawca nie jestem i wydaje mi się że ok. Zawsze byłem zwolennikiem Nokii i długo szukałem jakiejś innej marki telefonów i wydaje mi się że z Realme zostanę na dłużej. Bardzo sobię chwalę szybkie ładowanie w Realme

0

@pt9 ja sobie chwalę

0

@pt9 realme 8 pro

0

@marko111122 ja przeszło 6 ton

0

@mart ja pracuję akurat na Pniówku i na szczęście byłem wczoraj w robocie na 12. Ogromna tragedia. Znam ten rejon i byłem parę razy na tej ścianie.

0

Ale bym sobie teraz szpilnal w Super Froga..

0

A jutro Paris - Roubaix

Ale się jaram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?