0

@tomek8756 ja uwielbiam hymn Irlandii (podwójny) w wykonaniu rugbistów. Ciary

0

@BlaseR9 a ja dalej w poczekalni czekam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kto się wybiera na Rammstein do Chorzowa 2023?? Ja już zacieram rączki.

0

Gdzie pobrać darmowy dzwonek na telefon 4 Strings Take Me Away??
Ktoś się orientuje

0

@aldewir a na jakich kanałach niby?

0

@arsenallondyn0 puściłem sobie 20 min Rodu smoka i powiem że nawet fajne no i te efekty też mega więc teraz mam rozkmine

0

@TheNekro94 no jakoś Gra o tron nie wciągnęła mnie a jest tego chyba 8 sezonów.

0

@ricardo0705 a jest wogole na Polsacie bo ja wątpię?

0

Hejka. Czy ma sens oglądać Ród smoka jeśli nie oglądałem Gry o tron?

1

@Rust_Cohle zepsuła się i tyle

0

@Fido66 człowiek wstaje szybko po nocce żeby mecz obejrzeć a tu lipa

0

@kiper09 u mnie to samo

0

Komentarz usunięty

0

Czy był ktoś na koncercie Rammstein na Narodowym w tym roku? Jak z akustyką bo podobno porażka? I jeszcze w przyszłym roku też mają grać na narodowym co mnie zniechęca do koncertu. W 2019 byłem na Śląskim i było gites. Ktoś się wypowie.

1

Czy orientuje się ktoś czy w Polsce będzie ktoś transmitował Puchar Świata w Rugby 2023??

0

Czy Canal+ Online można dzielić na dwa urządzenia nie będące w jednym gospodarstwie domowym?

0

@Pawlusek a skąd takie info?

0

Czy Beko jest jeszcze sponsorem Barcelony na koszulkach?

0

Co byście wybrali w przyszłym sezonie ,mistrzostwo kraju czy wygrana w LM??

0

@paweldunajecfcb zombibobry

0

@Arkadio90 dzięki

0

Ten mecz Barcy z Interem Miami to dziś w nocy jest? Chciałem ustawić nagrywanie i na Canal+ w programie pokazuje mi o 2 w nocy Milan-Juventus.

2

@333tricampeones333 a na Polsat Sport Premium też będą??

1

@wojti258 hmm ciekawe, poproszę również o oznaczenie

1

Dobra idę spać. Dobranoc

1

@michal26 jak to Rosja nie ma kim walczyć? Przecież to druga armia świata to gdzie są ci żołnierze??

0

@Zawsze_Wierny oczywiście że przyznam

1

@Mikolaj96 tanio już było. Polecam Turcję lub Albanię

1

@Zawsze_Wierny dla mnie też to jest porażka dać 70mln z takiego grajka gdzie Mane wyceniony na Transfermarkt na 70mln idzie do Bayernu za 32 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?