11 września 2022, 21:20
0
@tomek8756 ja uwielbiam hymn Irlandii (podwójny) w wykonaniu rugbistów. Ciary
8 września 2022, 10:30
@BlaseR9 a ja dalej w poczekalni czekam
8 września 2022, 10:17
Komentarz usunięty przez użytkownika
6 września 2022, 09:41
Kto się wybiera na Rammstein do Chorzowa 2023?? Ja już zacieram rączki.
2 września 2022, 15:27
Gdzie pobrać darmowy dzwonek na telefon 4 Strings Take Me Away??Ktoś się orientuje
31 sierpnia 2022, 21:08
@aldewir a na jakich kanałach niby?
31 sierpnia 2022, 14:11
@arsenallondyn0 puściłem sobie 20 min Rodu smoka i powiem że nawet fajne no i te efekty też mega więc teraz mam rozkmine
31 sierpnia 2022, 14:07
@TheNekro94 no jakoś Gra o tron nie wciągnęła mnie a jest tego chyba 8 sezonów.
31 sierpnia 2022, 14:05
@ricardo0705 a jest wogole na Polsacie bo ja wątpię?
31 sierpnia 2022, 14:04
Hejka. Czy ma sens oglądać Ród smoka jeśli nie oglądałem Gry o tron?
21 sierpnia 2022, 09:33
1
@Rust_Cohle zepsuła się i tyle
13 sierpnia 2022, 13:41
@Fido66 człowiek wstaje szybko po nocce żeby mecz obejrzeć a tu lipa
13 sierpnia 2022, 13:40
@kiper09 u mnie to samo
9 sierpnia 2022, 12:26
Komentarz usunięty
9 sierpnia 2022, 12:14
Czy był ktoś na koncercie Rammstein na Narodowym w tym roku? Jak z akustyką bo podobno porażka? I jeszcze w przyszłym roku też mają grać na narodowym co mnie zniechęca do koncertu. W 2019 byłem na Śląskim i było gites. Ktoś się wypowie.
9 sierpnia 2022, 12:11
Czy orientuje się ktoś czy w Polsce będzie ktoś transmitował Puchar Świata w Rugby 2023??
8 sierpnia 2022, 21:31
Czy Canal+ Online można dzielić na dwa urządzenia nie będące w jednym gospodarstwie domowym?
5 sierpnia 2022, 22:37
@Pawlusek a skąd takie info?
29 lipca 2022, 21:17
Czy Beko jest jeszcze sponsorem Barcelony na koszulkach?
28 lipca 2022, 10:15
Co byście wybrali w przyszłym sezonie ,mistrzostwo kraju czy wygrana w LM??
22 lipca 2022, 23:12
@paweldunajecfcb zombibobry
19 lipca 2022, 22:26
@Arkadio90 dzięki
19 lipca 2022, 22:16
Ten mecz Barcy z Interem Miami to dziś w nocy jest? Chciałem ustawić nagrywanie i na Canal+ w programie pokazuje mi o 2 w nocy Milan-Juventus.
18 lipca 2022, 21:09
2
@333tricampeones333 a na Polsat Sport Premium też będą??
12 lipca 2022, 23:51
@wojti258 hmm ciekawe, poproszę również o oznaczenie
11 lipca 2022, 23:19
Dobra idę spać. Dobranoc
11 lipca 2022, 22:59
@michal26 jak to Rosja nie ma kim walczyć? Przecież to druga armia świata to gdzie są ci żołnierze??
11 lipca 2022, 22:52
@Zawsze_Wierny oczywiście że przyznam
11 lipca 2022, 22:50
@Mikolaj96 tanio już było. Polecam Turcję lub Albanię
11 lipca 2022, 22:48
@Zawsze_Wierny dla mnie też to jest porażka dać 70mln z takiego grajka gdzie Mane wyceniony na Transfermarkt na 70mln idzie do Bayernu za 32 mln
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@tomek8756 ja uwielbiam hymn Irlandii (podwójny) w wykonaniu rugbistów. Ciary
0
@BlaseR9 a ja dalej w poczekalni czekam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto się wybiera na Rammstein do Chorzowa 2023?? Ja już zacieram rączki.
0
Gdzie pobrać darmowy dzwonek na telefon 4 Strings Take Me Away??
Ktoś się orientuje
0
@aldewir a na jakich kanałach niby?
0
@arsenallondyn0 puściłem sobie 20 min Rodu smoka i powiem że nawet fajne no i te efekty też mega więc teraz mam rozkmine
0
@TheNekro94 no jakoś Gra o tron nie wciągnęła mnie a jest tego chyba 8 sezonów.
0
@ricardo0705 a jest wogole na Polsacie bo ja wątpię?
0
Hejka. Czy ma sens oglądać Ród smoka jeśli nie oglądałem Gry o tron?
1
@Rust_Cohle zepsuła się i tyle
0
@Fido66 człowiek wstaje szybko po nocce żeby mecz obejrzeć a tu lipa
0
@kiper09 u mnie to samo
0
Komentarz usunięty
0
Czy był ktoś na koncercie Rammstein na Narodowym w tym roku? Jak z akustyką bo podobno porażka? I jeszcze w przyszłym roku też mają grać na narodowym co mnie zniechęca do koncertu. W 2019 byłem na Śląskim i było gites. Ktoś się wypowie.
1
Czy orientuje się ktoś czy w Polsce będzie ktoś transmitował Puchar Świata w Rugby 2023??
0
Czy Canal+ Online można dzielić na dwa urządzenia nie będące w jednym gospodarstwie domowym?
0
@Pawlusek a skąd takie info?
0
Czy Beko jest jeszcze sponsorem Barcelony na koszulkach?
0
Co byście wybrali w przyszłym sezonie ,mistrzostwo kraju czy wygrana w LM??
0
@paweldunajecfcb zombibobry
0
@Arkadio90 dzięki
0
Ten mecz Barcy z Interem Miami to dziś w nocy jest? Chciałem ustawić nagrywanie i na Canal+ w programie pokazuje mi o 2 w nocy Milan-Juventus.
2
@333tricampeones333 a na Polsat Sport Premium też będą??
1
@wojti258 hmm ciekawe, poproszę również o oznaczenie
1
Dobra idę spać. Dobranoc
1
@michal26 jak to Rosja nie ma kim walczyć? Przecież to druga armia świata to gdzie są ci żołnierze??
0
@Zawsze_Wierny oczywiście że przyznam
1
@Mikolaj96 tanio już było. Polecam Turcję lub Albanię
1
@Zawsze_Wierny dla mnie też to jest porażka dać 70mln z takiego grajka gdzie Mane wyceniony na Transfermarkt na 70mln idzie do Bayernu za 32 mln