Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze miałem bekę z tych wszystkich filmów o mścicielach wyręczających służby w usa które połykają miliardy na działanie, ale jednak Hollywood wiedział lepiej :)
0
@tbas No już bardziej fico zamach był absurdalny ludziom z odległości metra nawet oczy nie mrugnęły jak pakował mu piąciopak w głowę.
0
@Death_voice Ale są osoby którym to osłodzi a czemu to już do nich pytanie, często używa się celebrytów, idelanym przykładem jest ocieplenie wizerunków homoseksualistów przez ellen degeneres
1
@FCB_dimiC No chyba @kamyk_23 jak dobrze pamiętam mieszka w usa.
0
@arda to zerknij tu https://fanboy.pl/
0
@michal26 No nie bardzo rzeczywiście powinieneś popracować nad genetyka a to taki bonus https://pagesix.com/wp-content/uploads/sites/3/2023/04/NYPICHPDPICT000009779317.jpg?quality=75&strip=all
0
@FcPortoFan1999 oby bo na gwałt potrzebujemy jego goli bo reszta drużyny słabo sobie radzi ze strzelaniem, ba pasowało by by zarówno Yamal jak i Nico? czy jakikolwiek LS dołożyli po 15.
0
@Bulbulator Ale wiesz że jego najlepsza forma to była zbliżona liczbowo do jego ostatniego sezonu w barcy który wszyscy oceniali słabo, to co robił jako 16-latek na nikim nie zrobi już wrażenia bo ma 21 lat
1
@michal26 No ale jakby był cień szansy że to nie jego dzieci to rodzinka w życiu nie pozwoliła by im części spadku przejąć zwłaszcza stary :)
0
@FcPortoFan1999 No może być wielkim ja będzie wchodził w pole karne, ten pomysł w bawienie się w 10 to jakaś parodia.
1
@Arden To akurat dziwne nie było Pedri obecnie to jest gorszy niż dwa lata temu, ale to nic dziwnego lecząc się to tylko taktycznie możesz się rozwijać.
0
@Cule1234 Niech skontaktują się z jego świtą tam chyba Yamal jest będzie łatwiej :)
0
@mekston No jest medal ale zauważ że nikt Kanowi tego medalu nie liczy to nie MŚ ze mówi się o wicemistrzostwie, częściej pojawia sie jako pokaz siły niż realne "trofeum"
0
@huck1 Akurat barca sporo kupuje ale ma trochę inne podejście. Co do stwierdzena że " pomyśleli, że kupią 1 od razu im się uda" to potwornie chybione i chyba nie zabardzo orientjesz się w nazwiskach jakie kupowano.
0
@Hindus To już dawno nie aktualne.
0
@Barcasub A widzisz młodych zdolnych i po części wykształconych ziobrystów :) Jeszcze zapłaczemy za tymi starymi szkodnikami :)
1
@Pablozeusz To jak masz pewny wynik to zamiast oriola masz dzieciaki.
0
@Xaviball Wątpliwe znając machinę propagandową RM i to że mbappe to francuz nawet niezły sezon wyniesie go do czołówki, a umiejętności ma. Yamal wydaj się że kilka lat z Barcą będzie wacał na stare tory.
0
@michal26 Mam nadzieję że AI będzie miało trochę godności i zostawi kilka palet w korytarzach.
2
@kuz Ale on tak nie opowie, to będzie długawa romantyczna opowieść o bólu po rozłące i nie daniu odpowiedniej szansy.
1
@Tasde No patrząc na to co działo się w orgio lurtis i powiązaniu krzysia z tą organizacją wszystko się pięknie spina.
3
@Kuchar No dobra tylko że za rok to on będzie miał wszystkie atuty, i zimując kolejny sezon odejdzie za darmo. To właśnie teraz ostatnia szansa dla klubu.
1
@Faro Gundogan nie miał zjazdu, a oriol to ograniczony gracz który nigdy nie powinien wracać.
1
@Death_voice Dzieciaki były by w szoku jakby posłuchali co tusk opowiadał na poczaku kariery i zastanawiali sie czy to nie ai podkłada głowę rudego pod konfiarza.
1
@Kgorecki2500 @Xaviball Nie tylko niemcy Węgrzy też potrafili zająć się swoimi sporami z Ukrami i bomby im nie przeszkadzały, tylko my chcemy dalej bawić się w romantyzm.
1
@PatrykBarca Dobrze trafiłeś bo ten do kogo piszesz właśnie odpłynoł z oriolem i nazywał go genialnym transferem 4 sierpnia :)
0
@ViscaelBarca2007 To Xavi przeginał z młodym mógł spokojnie dawać mu odpocząć.
0
@NeroTFP1 Akurat Neymar był w tym gronie najbardziej uzdolniony bo może liczyć jeszcze na ojczulka.
0
@Lucyfffer Fabian Ruiz widzisz mnie :O
0
@MesQueUnClub_87 Bo to o tym najłatwiej pisać, w polsce pisali o garniturze bo nic mądrego o przebiegu meczu nie potrafili.