0

@NeroTFP1 Ja już od lat nie kupuję, z prostego powodu nie podobają mi się pomysły Nike, i miałem nadzieję na nowego dostawcę.

0

@Dynak Pensja dla fatiego +-10, plus ferran za 70 no świetni są :)

0

@Zoker Ten niespełna minutowy filmik jak enzo robi wszystko by nie dać ciemnoskórym swojej koszulki brutalnie masakruje te brednie masche.

0

@MOLESTA To co pisze @MesQueUnClub_87 ładnie to punktuje, ja dodam od siebie że w ostatnich latach ogromne kwoty poszły na zawodników o podobnym profilu które okazały się rekordowymi flopami transferowymi.

1

@FCB_dimiC Ktoś już wczoraj pisał że podobną akcje robił już inny influencer a efektów nie ma. Nie przesadzał bym z tym efektem nawet jeśli stano ma na sporo osób wpływ.

0

@Kgorecki2500 No ja patrzący na to z boku, to mam wrażenie że stars warsy umierają powoli ale umierają.

0

@Tuc No andre curry to wystarczy.

0

@Amidamaru Ale na jakiej podstawie najlepsza? Jeśli chodzi o zapisanie się złotymi głoskami w historię to:
wkład w sukcesy to Raul nawet blisko nie stał przy pozostałych opcjach.

Busquets kontra Rodri no litości, jeszcze kwintesencją tego niech będzie ostatni turniej
Busquetsa gdzie Rodri wylądował na ŚO.

X-I-B to must have w każdym innym wypadku taka XI nie jest najlepsza

I oczywiście że Alba-Puyol-Pique-Ramos

1

@Kengo Przypomniałeś mi te kłótnie czy raul jest wychowankiem.

0

@Pedri16Future No fati musiał by się mega pokazać by utrzymać się z taką pensją.

0

@Rastafarnianin Lpeszy ten filmik jak podawali sobie dłoń z gratulacjami, ona rzeczywiście wydaje się coś do niego mieć on ją olał.

0

@Sulimo I oby to była prawda bo wstyd się przyznać ale atrhut mnie trochę oszukał ;(

5

@tomek8756 @Kgorecki2500 To momentami wygląda na rozlicznie z wielkim hukiem które skończy się że nikt duży rozliczony nie będzie, jakieś płotki typu urzędnicy posiedzą troszkę a tych dużych się nie będzie dało przez uchybienia itp.

0

@BulaKG Naprawdę? Czyli nie jest Hiszpanem ME trzeba oddać Anglii co najmniej a barcę zdegradować za grę nieuprawnionym zawodnikiem.

2

@Emerald "niededukowani" no nieźle.

0

@kaamil1910 Spokojny? Chłop to tykająca bomba a formę to on miał jako 16 latek pierwszy byś rozdzierał szaty jakby zaczął grać na podobnym poziomie.

0

@Firestone Jest jgdzieś dłuższa, bo chciałbym wiedzieć czy fati łapie się do top 20.

0

@Jakchcesz Zapłacili to całuje, nie rozumiem potępiania profesjonalizmu :)

0

Ja to bym jednak obstawiał że to Niemiec musiał o to zabiegać, bo nie wierzę w to nagłe rozsądne podejście w zarządzie :(

0

@Encore "Zgodnie z hiszpańskim prawem, dziecko urodzone na terenie Hiszpanii może nabyć obywatelstwo, nawet, jeśli jego rodzice nie są obywatelami Hiszpanii. "

0

@tbas Ale najstarsze prawidło w polityce mówi by glośno walczyć z tymi o innych poglądach ale najzacieklej zwalczać tych o podobnych, tym bardziej jeśli chcą wskoczyć w ich miejsce przy korycie.

1

@Vampir707 A to Pakistan nie istnieje?

0

@ViscaelBarca2007 Wielki piłkarz a jak będzie na hiszpańskiej ziemi to zobaczymy, to trudne tereny zwłaszcza jak ktoś nie lubi autobusów.

0

@TR3YWAY To tak jak dong jong.

0

@Kapitan hawk Ja też nie jak zobaczyłem ich jedenastkę turnieju :O

1

@kanver_ No symbolem lewicy było istnienie Yamala więc pięknie tam się bawią.

0

@Kgorecki2500 To raczej z tych opcji dla jaj a nie poważna kandydatura, jej frakcja to ma potężne możliwości :)

0

@caadye To tak jak 99,99 zawodowych piłkarzy. Lepsi od niego złotej gały też nie wygrywali. A już opinię o tych zmiennych kryteriach to przemilczę.
Choć pewne jest jedno piłkarsko zasiedział się w paryżu.

0

@tomek8756 Przecież to cham i prostak ale co jakiś czas organizował jakąś zrzutkę i to się toczyło ale to chyba już koniec. Zresztą na młodszych nazwisko hajzer już nie działa, nawet jesli oglądali by tv.

0

@kamiVeB Był filmik jak podawali sobie dłoń i Gavi raczej nie dawał oznak zainteresowani a dziewczyna chyba jednak jest na tak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?