Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Ja już od lat nie kupuję, z prostego powodu nie podobają mi się pomysły Nike, i miałem nadzieję na nowego dostawcę.
0
@Dynak Pensja dla fatiego +-10, plus ferran za 70 no świetni są :)
0
@Zoker Ten niespełna minutowy filmik jak enzo robi wszystko by nie dać ciemnoskórym swojej koszulki brutalnie masakruje te brednie masche.
0
@MOLESTA To co pisze @MesQueUnClub_87 ładnie to punktuje, ja dodam od siebie że w ostatnich latach ogromne kwoty poszły na zawodników o podobnym profilu które okazały się rekordowymi flopami transferowymi.
1
@FCB_dimiC Ktoś już wczoraj pisał że podobną akcje robił już inny influencer a efektów nie ma. Nie przesadzał bym z tym efektem nawet jeśli stano ma na sporo osób wpływ.
0
@Kgorecki2500 No ja patrzący na to z boku, to mam wrażenie że stars warsy umierają powoli ale umierają.
0
@Tuc No andre curry to wystarczy.
0
@Amidamaru Ale na jakiej podstawie najlepsza? Jeśli chodzi o zapisanie się złotymi głoskami w historię to:
wkład w sukcesy to Raul nawet blisko nie stał przy pozostałych opcjach.
Busquets kontra Rodri no litości, jeszcze kwintesencją tego niech będzie ostatni turniej
Busquetsa gdzie Rodri wylądował na ŚO.
X-I-B to must have w każdym innym wypadku taka XI nie jest najlepsza
I oczywiście że Alba-Puyol-Pique-Ramos
1
@Kengo Przypomniałeś mi te kłótnie czy raul jest wychowankiem.
0
@Pedri16Future No fati musiał by się mega pokazać by utrzymać się z taką pensją.
0
@Rastafarnianin Lpeszy ten filmik jak podawali sobie dłoń z gratulacjami, ona rzeczywiście wydaje się coś do niego mieć on ją olał.
0
@Sulimo I oby to była prawda bo wstyd się przyznać ale atrhut mnie trochę oszukał ;(
5
@tomek8756 @Kgorecki2500 To momentami wygląda na rozlicznie z wielkim hukiem które skończy się że nikt duży rozliczony nie będzie, jakieś płotki typu urzędnicy posiedzą troszkę a tych dużych się nie będzie dało przez uchybienia itp.
0
@BulaKG Naprawdę? Czyli nie jest Hiszpanem ME trzeba oddać Anglii co najmniej a barcę zdegradować za grę nieuprawnionym zawodnikiem.
2
@Emerald "niededukowani" no nieźle.
0
@kaamil1910 Spokojny? Chłop to tykająca bomba a formę to on miał jako 16 latek pierwszy byś rozdzierał szaty jakby zaczął grać na podobnym poziomie.
0
@Firestone Jest jgdzieś dłuższa, bo chciałbym wiedzieć czy fati łapie się do top 20.
0
@Jakchcesz Zapłacili to całuje, nie rozumiem potępiania profesjonalizmu :)
0
Ja to bym jednak obstawiał że to Niemiec musiał o to zabiegać, bo nie wierzę w to nagłe rozsądne podejście w zarządzie :(
0
@Encore "Zgodnie z hiszpańskim prawem, dziecko urodzone na terenie Hiszpanii może nabyć obywatelstwo, nawet, jeśli jego rodzice nie są obywatelami Hiszpanii. "
0
@tbas Ale najstarsze prawidło w polityce mówi by glośno walczyć z tymi o innych poglądach ale najzacieklej zwalczać tych o podobnych, tym bardziej jeśli chcą wskoczyć w ich miejsce przy korycie.
1
@Vampir707 A to Pakistan nie istnieje?
0
@ViscaelBarca2007 Wielki piłkarz a jak będzie na hiszpańskiej ziemi to zobaczymy, to trudne tereny zwłaszcza jak ktoś nie lubi autobusów.
0
@TR3YWAY To tak jak dong jong.
0
@Kapitan hawk Ja też nie jak zobaczyłem ich jedenastkę turnieju :O
1
@kanver_ No symbolem lewicy było istnienie Yamala więc pięknie tam się bawią.
0
@Kgorecki2500 To raczej z tych opcji dla jaj a nie poważna kandydatura, jej frakcja to ma potężne możliwości :)
0
@caadye To tak jak 99,99 zawodowych piłkarzy. Lepsi od niego złotej gały też nie wygrywali. A już opinię o tych zmiennych kryteriach to przemilczę.
Choć pewne jest jedno piłkarsko zasiedział się w paryżu.
0
@tomek8756 Przecież to cham i prostak ale co jakiś czas organizował jakąś zrzutkę i to się toczyło ale to chyba już koniec. Zresztą na młodszych nazwisko hajzer już nie działa, nawet jesli oglądali by tv.
0
@kamiVeB Był filmik jak podawali sobie dłoń i Gavi raczej nie dawał oznak zainteresowani a dziewczyna chyba jednak jest na tak :)