Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos Ta paczka nawet nie stała koło Rivaldo :O
1
@Popitek12 cloney.
0
@jeronimofrancisco No fajnie że jest więcej silnych drużyn problem w tym że Real madryt od lat ośmiesza te najsilniejsze.
0
@Faro Przecież to ty się oburzałeś że potężny włoch wystawiał go nie jako skrzydłowego XD......
0
@AFA Messi wychowany w Hiszpanii :)
0
@sendesara No ja też uważam że brakuje nam gościa co dołoży 20 goli w sezonie ale na takiego nas nie stać , nico to najlepsze na co nas stać obecnie.
0
@AxelF Wcale się nie nakręciłem uważam ze nazywanie kogoś autystycznym bez kwalifikacji to obrażanie.
No i z kolejnym tez się nie zgodzę, to że ktoś ma wielkie umiejętności ale nie potrafi podjąć decyzji które zagranie z jego repertuaru będzie optymalnym nie to nie powód by mówić o kimś jako o autystycznym.
No to nich ten perfekcjonista zacznie od siebie bo tak średnio mu w trenerce idzie a przygoda z Argentyną pokazuje że perfekcjonizm mu strasznie siadł jak zobaczył Messiego.
Chyba wzory pomyliłeś z Bielsą.
0
@Midast Najlepsza w historii reprezentacja usa dostała baty od u-16.
0
@jeronimofrancisco Patrząc na ligi to która od lat dominuje w europie?
0
@mekston z tego co pamietam to pis poluzował przed wyborami np. kursy kasujące punkty.
0
@TR3YWAY No nie wiem co musiał by fati na treningach wyrabiać i jak długo flick za Laportą na kolanach chodzić by on się w klubie z taką pensją ostał.
9
21/22 2 gole 13 asyst
22/23 8 goli 9 astyst
23/24 6 goli 14 asyst
No nie są to wielki liczby zwłaszcza jak ktoś znów się odpali z jego ceną jaką postanowił zapłacić bartomeu ale pitolenie o autyzmie to już naprawdę buractwo jak przystało na Argentyńczyka z ostatnich czasów. No i ilu argentyńskich skrzydłowych chowa dembele do kieszenie skoro to taki słabiak?
1
@Kgorecki2500 Ale on nie ma latać na miejsce zbrodni tylko tego wszystkiego pilnować, wolał pielgrzymkę i całkiem możliwe że to koniec jego "kariery"
1
@cracker No nie rozumiał by jakby weszli do dużej frakcji która może coś zmienić a nie była by po jego myśli, a nie do małych szczekaczy wielbiących hitlera. Lepiej było pozostać bez frakcji niż jako patrioci lizać się z a afd.
0
@Kamiloza91 Już pomijając moją ocenę jego klasy i pozycji która była by surowa, to kupowanie szklanki za 60 baniek to sabotaż.
0
@Transu96 A legendy Holenderskiej piłki które strzelają w rodaka to też odklejusy? Chłop na papierze miał wszystko by być wielkim pomocnikiem a w 5 lat to może 20 świetnych meczy zaliczył.
1
@don'T.R.I.P.e No jeśli masz raz na 40 lat w rejonie potrójne zabójstwo to raczej powinieneś jako komendant zacisnąć poślady i nadzorować wszystko.
0
@Sysia11 Obstawiam max 15 lat i przepierniczy całą kasę.
0
@sendesara Bardzo się myślisz temat Nico jest już jakiś czas a to dlatego że to kolo z dużym potencjałem z klauzula w zasięgu Barcelony, ciężko znaleźć tak fajną okazję na rynku na brakującą pozycję to wręcz zakup obowiązkowy jak DP.
1
@tbas A to tylko część jego wad, jest szklanką i nie robi liczb których my potrzebujemy zwłaszcza goli.
Ale jako 10 ma +100 do transferów do barcy.
1
Czy superstar no ja bym polemizował, czy może nim zostać? Jak najbardziej ale musi jeszcze sporo poprawić.
0
@Kgorecki2500 Więc nie rób jej przysługi i nie promuj.
1
@NeKenI Palec w zadek to już był by obowiązek, nie ciekawostka ;)
4
@Rewolucja123 Jak dla mnie Baldurs I+II jako całość ewentualnie Planescape: Torment
0
@DLFCB Phi a co to za mistrz bez kręgosłupa i jajek....
0
@Krzysztof1987 Szkoda że robi to ostatnio tak rzadko a wziął się za rozgrywanie :(
0
"Praktycznie w stu procentach przesądzony ma być już los Vitora Roque"
No mają rację, jak powie nie to jedyne co mogą to przeturlać go w mediach co jak pokazł pewien Holender nie jest śmiertelne, czy straszyć trybunami.
1
@michal26 No tu się zgodzę w 100% w konfie tylko bosak, umie siedzić cicho jak trzeba, a mówi tylko o tym do czego wcześniej się przygotuje zazwyczaj na wysokim poziomie.
@Comentateiro No oby PO sobie i polsce tego nie zrobiło, trzask to słabiutka postać a płynny (choć słaby jak na pompowanie tego) angielski robi wrażenie na... No właśnie robi na kimś?
1
@michal26 No pozostaje pytanie czy Laporta może coś opylić i czy jakiś tłusty kocur da się przekonać do odejścia. Ogólnie jakbyśmy utopili 120 mln na te dwa nazwiska to mi ciśnienie zęby wybije, DP to absolutny mus a potem jak piszesz boki.
0
@Pawlak1992 Luigi Di Biagio,Joseba Etxeberria ,Matt Le Tissier,Antonio Di Natale
Ogólnie o jest ich sporo.
Jest jeszcze Socrates!!! chyba ze liczymy jakieś półprofesjonalne turnieje albo Borja Valero który miał za mało minut by dostać medal za MH choć niektórzy pewnie mu mistrza policzą.