0

@Czarny_ck Ale to nie ja go geniuszem nazywałem tylko fanatyk fatiego wyżej, pisał że jak włoch go nie odbuduje to nikt tego nie zrobi ale jak tamten poznał się na jego idolu to teraz robi z niego jakiegoś w-f-istę.

1

@Faro To geniusz trenerski z Włoch o którym pisałeś że na pewno go odbuduje już po tygodniu go krytykował czy jednak kłamiesz?

1

@Rastafarnianin Ja akurat przy baldursach i od premiery BGII nie było roku bym nie grał w jakąś grę z silnika Inifinity.

1

To kiepscy są po telenowelach jak z Fabsem i Neymarem to by chyba klub rozwiązali.

5

49. Aitana Bonmatí
56. Alexia Putellas
70. Andrés Iniesta
75. Xavi
94. Ronaldinho

Nie wiem jak to skomentować.

0

@Kgorecki2500 Żeby tylko nie było jak z tym zaopatrzeniowcem z którego robili rambo który chce się sprawdzić :) I ten mistrz tak samo zaraz wykitowal.

0

@ferdas_rawa Spokojnie z tymi wynikami, janusz polityki nie chciał władzy chiał być messjaszem prawicy. Obecni przywódcy konfy sami nie wiedzą co robić i są między młotem a kowadłem, choć może zjeść ciastko i mieć ciastko jest trafniejsze czyli jak złagodzić narrację nie tracąc żelaznego elektoratu, jedno jest pewne wipler nie pomaga w żadnej opcji.

0

@Tomason No ja widzę mnóstwo podobieństw między wczesnym wojewódzkim a stanowskim.

0

@Pedri16Future To kim on będzie grał przez pierwsze dwa tygodnie jak sprzedadzą Fermina juvenilem?

0

@Barcasub O Meloni słyszałeś, zaraz za nią popłynie le pen.

@ferdas_rawa No ale jakie proste rzeczy, skoro wyborcy korwina to była elita intelektualna o której sam długo mówił a i oni się za takich uważali.

0

@Faro A podaj mi kogo krytykuje....

0

@BorzyKrzys Szybko poleci, bo nie umie trzymać jęzora za zębami.

1

@Kozinho. No strasznie ale z drugiej strony szacunek bo wygląda jakby ważył każde słowo. Opłaciło się.

2

@Ojciec5tkidzieci a kto z show biznesu nie ma wyłacznie interesownych działań? tam praktycznie wszyscy to to hipokryci, a stanowskiemu naprawdę niedaleko do wojewódzkiego.

0

@BorzyKrzys A ludzie się zawsze jarają jak wojewódzki i stano masakrują patusów którzy właściwie sami by to robili jakby pozwolić im dłużej dukać.

0

@Kgorecki2500 No i dlatego jest na nie, bo dla wyborców konfy często jednak to jest wyzwanie.

0

@Faro No nie wiecej niż 5 z możliwymi rosnącymi zrobkami ale też podpiętymi pod występy

0

@PatrychoO Oni tylko barcę tak sabotują czy tak wszędzie cyrki odstawiają.

1

Nie wierzę, a doskonałe relacje z Laportą????

0

@skubi99 O znasz mój gust co do wyglądu kobiet, coraz lepszymi mocami dysponujecie. Dramat....

0

@Roobo To co ona zmieni jak nikt jej nawet drzwi nie otworzy, polityka to wielka gra albo zdobywasz władzę, albo się władzą dzielisz, reszta tylko głośno szczeka i liczy że ochłapy spadną ale często nie spadają.

Jaki masz z niej pożytek? Poprawia ci humor, czujesz jakąś wyższość że ktoś kogoś "orze" no panie drogi po nich to spływa jak po kaczce.

No dużo większą szansę na zmianę ma Meloni która łagodzi przekaz i doczepia się do establishmentu(co próbuje le pen) niż banda krzykaczy.

To tak jak moja znajoma która w każdym urzędzie placówce stawiała wszystkich do pionu krzykiem i groźbą teraz wszystko załatwia jej siostra bo ona wszędzie ma problemy.

1

@RosjaninBut Lepsza uśmiechnięta niż głupia albo niedoinformowana.

1

@Jonyx Kwestia gustu ja bym ja ładna nie nazwał.

0

@tomek8756 Najlepsze w tym wszystkim jest to że to pisiory jak dobrze pamietam pierwsze skarżyły się na swój rzad w europie ale jest to niezły kocór obrócony
pis broni konstytucji, opiera sie na kołchozkich prawach, atakuje mundur
po cześć chce naciagać przepisy pod rozliczenia, bronią granic i munduru itd

Na szczęście to się już kończy kaczor traci władzę a nawet jeśli to wiek już go potwornie ogranicza, idzie nowe czy lepsze mam poważne wątpliwości, zwłaszcza zerkając na elitę od zeroziobry, ale nie tylko skrajności też nie są za fajne.

1

@insp1re Przecież one jako najlepsza reprezentacja na świecie dostały baty od 16 latków i to raczej nie byli Yamale.

0

@Kgorecki2500 Ale serial może im wyjść co z tego skoro reszta produkcji dołuje. Ludzie już nie rozmawiają o SW pomijając bańki medialne tego uniwersum.

0

@Dynak Wybacz ale w żadnym moim uniwersum Fati nie zasługiwał na 10 mln kontrakt. Dla niektórych na pewno i dlatego stracili głowę bo jakoś tak sie składa że było kilkadziesiąt razy więcej wielkich talentów niż wielkich piłkarzy.

No ale były zmienne łatwiutkie do spełnienia, a mnie zadne się nie podobało bo Ferran to klejny gość który może obskoczyć 5 pozycji i każdą tylko neźle.

No ja nie podpisał bym się pod nieźle, zagrali va banque pierwszy sezon wygrali ale w drugim mam wrażenie że wtopili, a żeby zagrać va banque w cholerę wyprzedali zapominanie o tym to zbrodnia na tym klubie.

0

@Awtameok_Klana @michal26 Dwa duże problemy widzę, pierwszy kasę zbiera się na kandydata nie na wybory, dwa ktoś musi wejść na miejsce bidena jak wyżej z małą kasą i przeciw świetnie ostatnio napompowanemu trumpowi, tylko inny dziadek dla dobra obozu mógłby to zrobić, każdy inny z aspiracjami na fotel poczeka 4 lata.

1

@PatrychoO A tak liczyłem na nowego dostawcę.

0

@Pedri16Future No sporo mysli ale udaje się nielicznym, a kontrakt z of jest jak pakt z diabłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?