0

@Radioactive9705 Dokładnej by było że kennedy jako pilor rozbił awionetkę.

1

@MichuZ44 Nie nie lubię tatuaży

@Hosh Sugerujesz że gdzieś tam jest wydzirany pytong :)

1

@BorzyKrzys Kraków to w ogóle stan umysłu opłacają jakieś kosmiczne projekty uczelniom które nic im nie dają a potem zamawiają ruchome schody z chin, to sie nazywa topienie kasy.

0

@Barca_Big_Moment No szukałem w necie bo po raz pierwszy usłyszałem o idąc twoim poziomem kretyńskim pomyśle na nazwę pozycji centralny skrzydłowy i o dziwo (nie wcale nie )tylko jeden gość pasjonat gry komputerowej to zna, baw się dalej w nowo mowę wymyślaj pozycję ja straciłem czas szukając potwierdzenia że miałem racje.

Google może i rzeczywiście jeszcze nie gra w piłkę ale w Internecie masz mnóstwo artykułów wywiadów, wypowiedzi i o dziwo( nie wcale nie) nikt nie mówi/pisze o twojej bajkowej pozycji, zresztą polecam popracować nad nazewnictwem bo też słabiutko i mało logicznie.

Nie nie interesuję mnie twoja córka bo prawdopodobnie jestem starszy od ciebie, skoro posiłkujesz się piłkarzami tak młodymi jako przykłady.

0

@maroon Taa tak jak ci co podbili kapitol?

0

@tbas @barteq No tego absolutnie nie rozumiem, jest szansa uwalić słabiutką już ziobrankę właściwie jedyną partię mówiącą podobnymi sloganami jak konfa a ci ich bronią jak tam nie ma cichego przymierza to konfiarze znów stacili rozum.

0

@Arden MC nie ma takiej maszynki propagandowej jak real

1

@Tasde No i mają trenera co ma rękę do młodych, jak to mówią w sporcie też trzeba mieć szczęście.

@PatrykBarca :) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14624772#comment-14624781

1

@ViscaelBarca2007 Kto to wie normalnie wolał bym by go sprzedali, ale nie wiem jaki pomysł i czy ma w ogóle na niego Flick, dwa sytuacja kadrowa może go nakłonić do pozostawienia tego gracza.

0

Ależ te potrale sportowe to kpina wczoraj skończyło się euro a ja wpisując w przeglądarce LY to widzę głównie posty o jego dziewczynie XD

0

@sanny Tak, tak, oczywiście.

0

@mekston Nike znów się ......

2

@Coutinho007 No sam z siebie pokazał że nalezy mu dawać szanse zwłaszcza że lubi prostą grę a nie nudne klepanie do tyłu i w poprzek.

0

@Amidamaru No i czy ktoś z takim zdrowiem zasługuje na duże pieniądze.

0

@Cvzx No nie wiem ja suareza ani alby nigdy nie uwielbiałem i z tego co się orientuję to osamotniony nie jestem w tych odczuciach.

0

@Worny I kto wie co przywiezie z igrzysk.

0

@kaamil1910 A widziałeś kiedyś taką wypowiedź aktywnego zawodnika o drugim?

0

@John_Doe No ja bym obstawiał że żaden z nich by nie grał.

1

@AmigoBlancos No i dlaczego nie Carvajalowi? Te same trofea co męczennik + bardzo dobry ygrany wielki turniej.

0

@Barcasub Oczywiście że nie, jeśli mamy grać w 433. A jak flickj go chce to niech dołozy.

0

@Barca_Big_Moment I znów pudło bo w FM też nie gram, ja wedle ciebie nie mam pojęcia o piłce a ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie ma wzmianek o środkowym skrzydłowym w Internecie a to już coś naprawdę wielkiego, jest jeden gość który o tym pisze na stronie o FM. Więc to ty i twoje dzieciaki musicie się zagrywać w ta grę a nie ja XD

Zaiste nie mamy o czym rozmawiać skoro wymyślasz sobie pozycje i potem kłócisz się że ktoś tego nie chce uznawać :O

0

@Barca_Big_Moment Misiu ostatnia fifa w jaką grałem to ta z 2006 roku więc nie trafiłeś.

No nigdzie poza jednym artykułem jakiegoś no name jeszcze w kontekście FM nie ma takiej pozycji wyszczególnionej w internecie :O A cały świat uważa Eriksena za pomocnika, ale ok używaj nowomowy jak nie potrafisz inaczej. Środkowy skrzydłowy ;) pewnie asekuruje przy bronieniu centralnego wahadłowego......XD

1

@Popitek12 Il Fenomeno choć najważniejszym zawsze będzie Rivaldo.

0

@Barca_Big_Moment To co robi na boisku ten środkowy skrzydłowy?

0

@TR3YWAY No jakby chciał to tak ale im dłużej przedłuża tym więcej atutów po jego stronie, jeśli chce tylko więcej wygegać to nieładnie ale nie będzie pierwszym ni ostatnim, gorzej jak planuje za darmo albo pół darmo tylnimi drzwiami się wymknąć.
Od bohatera do prawie zera widzę u niektórych już ma opinię.

0

@BorzyKrzys Sam nie wiem albo jest cholernie głupia albo to ustawka. Zresztą może to busnesswoman i założy olnyfansa.

0

@Jonyx Nie wygrał by zp jakby grał w barcy u boku Messiego.

0

@DonMatteo901 @FcPortoFan1999 Oj tam oj tam nic tak nie spaja jak wspólne koryto i wizja tego że jak się rozejdą to koryto bye bye.

1

@michal26 Ale wiesz że to tak żartobliwie, choć też dużo łatwiej o informacje tam mieszkając, Internet Internetem ale różnica jest spora.

0

"Trzeba zaznaczyć, że piłkarze Urugwaju zostali niejako zmuszeni do reakcji, ponieważ bronili swoich rodzin przed atakami pijanych kibiców"
No tak za mało zarabiają by stać ich było na ochronę, do tego nie mają w drużynie gościa któremu porwali rodziców w innym wypadku na pewno by wyciągnęli wnioski i zrzucili się na jakiegoś emeryta z marketu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?