2

@Paradoks Szkoda że nie mamy 2-3 cracków w wieku 27-30 lat by ich prowadzili, a mamy aż nadto wypalonych weteranów i niewypały transferowe.

0

Ale dziś maja problemy z newsami kibice Barcelony od lat :)

0

@krajana No ok ale to nie tak że to tylko walka o stację, bo te działania mają o wiele większe konsekwencje.

Oni wcale się z dudą nie dogadują, oni mu mówią co ma zrobić.

No i nie do końca się zgodzę, od stycznia prąd i gaz w górę czyli w górę wszystko więc argument z czasem nietrafiony.

0

@michal26 @Rewolucja123 Zarabia prawie 2, a wedle tego co znalazłem chce 6.

1

@Existimati i częściowo @michal26 nie uściśliłem , tak są ważniejsze sprawy niż aborcja dla ogółu społeczeństwa ale pisanie że konfa zajmuje się najważniejszymi a drugim zdaniu pisać że aborcja jest nie ważna mnie oburza. Politycy tej partii wojują o biust animowanej postaci, grożą stryczkami, piszą bzdurne moralizatorskie elaboraty, przywołują hitlera i żydów czy rozrywają szaty o maseczki i to wszystko dla spektaklu więc nie zgadzam się na takie kłamstwa zajmują się takimi samymi bzdurami jak spurek tylko w drugą stronę bo to też niestety część polityki, a dla wielu z nich jedyna szansa na zabłyśniecie.

Michał rozwinę tak że ludzie odbijają się od nowych tworów i zostaje im albo duopol albo radykałowie, chyba najlepszym przykładem jest kukiz czy ludzie na niego głosujący nie mają prawa czuć się najbardziej oszukani jako wyborcy tej dekady, twory ziobry gowina, ko, to coś pertu nawet nie będę szukał nazwy, lewicowe jazdy zandberga czy biedrońa. Znakomita większość tych tworów to projekty upadłe które już przepadły albo je to czeka ktoś kto nabrał się na kukiza petru czy zanberga dwa razy zastanowi się czy jednak nie lepiej walnąć to po albo pis bo tamci albo przepadną albo do nich dołączą.

1

@michal26 No ale popatrz na antysystemowców i część ludzi którzy teraz poszli na konfę a wcześniej zagłosowali na kukiza, nie bolały by cię cztery litery jakbyś na niego zagłosował.

W Polsce powstaje mimo narracji przeciwnej sporo ugrupowań większość kompromituje się nawet przed wejściem do sejmu inni jak tylko zasiądą w sejmowych ławach, no i część już się zamieniła na przystawki po-pisu.
Dlatego ja się absolutnie nie śmieję z ludzi którzy głosowali na hołownie ani nie oburza mie to że nie kładzie się przed tuskiem i jak już przyjdą te wybory to może się okazać że pozostanie mi ten hołownia mimo iż fanem nie jestem.

@Existimati Ogólnie zgodzę się że opozycje głównego nurtu daje łatwo się podpuszczać, ale twierdzenie że aborcja jest mało istotna to jakieś kuriozum chyba nawet dla konfy.

0

@michal26 No ok to na kogo mam głosować poza duopolem?
Konfa absolutnie odpada lewica też PSL-em się brzydzę więc albo zostaję w domu albo oddaję głos nieważny lub marnuje go na jakieś egzotyczne ugrupowanie które odbije się od progu, to dlatego duopol trzyma się całkiem dobrze.

0

@Songo91 Już niebawem co pokazało bronienie mejzy i odcięcie prądu odnośnie tvn.

0

@barcelonaLM Pis robi wiele by wybronić taką łajzę jak mejza są skłóceni ze wszystkimi i teraz mieli by iść na wojnę ze swoim elektoratem, no to był by doprawdy ciekawy pomysł z gatunku tych samobójczych. To tylko możliwe jeśli są pewni przegranej w kolejnych wyborach i chcą rozwiązania siłowego ale to strefa si-fi bo tego nie da się zrobić w unii.

0

@PRINSU Dla młodych jak Gavi czy Nico na pewno dla Hohlanda to już dyskusyjne, bo kariera jest krótka a podnoszenie Barcy z kolan może zabrać nawet 5 lat dla niektórych to pół kariery.

0

@michal26 Nie wiem jak to LO przeoczyłem, co do nico to dla mnie nie jest zastępca Busquetsa choć może chcą go ukierunkować na takiego. Dla mnie to gość który na razie ma atuty by być tym który jest uzupełnieniem DP i tego bardziej ofensywnego pomocnika w trójce, jestem ciekaw jak to Xavi ustawi jak wróci Pedri.

1

@DaPidejpi @domin1515 @michal26 @YeonWOW no ok ale @Rewolucja123 ma trochę racji.
Ja mam Deja Vu jak z Umtitim, też znakomita większość chciała żeby dostał podwyżkę no i jak dla mnie to był jednak klasę lepszy niż Araujo a teraz co ludzie go tu wyzywają od nierobów i pasożytów.

0

@PRINSU No i do atutów dodaj sobie cyrki z rejestracją LE w tym sezonie i może następnych.

0

@Bobo25 Ani Cou, ani Fabregasa ani Mascherano, właściwie to Barca zachęcała do takich sabotaży.

0

@sewciu50 Digne też Francuz. No i Mathieu ale to już 7 lat.

@Striker Luis Suarez , Araujo jeśli może być prze BB. Może paulinho :)

0

@LUPR Oj panie ile ja już tekst "gorszy nie będzie" tu widziałem a potem brutalna weryfikacja.

0

@busquets5 Wolę Fatiego na środku, piłka go szuka a on ma zmysł do strzelania, tego się nie marnuje na skrzydle.

0

@chavez Każdy dobry trener a EV jest bardzo dobrym odbije się od PZPN jak zobaczy ile mogą płacić, to takie puste dywagacje.

0

@Gaucho Jest Wague który nie tak dawno miał tu liczne grono fanów.

0

@masq Jak mnie pamięć nie myli to wszystkie te poprzednie szacunki źle się kończyły, więc to może nie Pruna wydłużył tylko realnie oszacował powrót.

0

@Tridente2015 No ale jakie wpływy liczysz, bo zejście z pensji to nie jest wpływ. To ja napisałem o hohlandzie.

1

@Comentateiro No to zapytaj rodziców i dziadków czy dało się 40 lat temu w Polsce cokolwiek załatwić nie będą c cwaniaczkiem kombinatorem czy spryciarzem. Ba w wielu sprawach i miejscach w Polsce wciąż trzeba nim być.

0

@Tridente2015 Jakie wpływy? Ile wart jest Pique czy Busquetsa jeśli wpływy to kwoty jakie można za nich dostać? Za czterech kapitanów to nawet 1/4 hohlanda nie będzie.

0

@waletpl No ci którzy dbają o swój PR i markę w sieci na pewno, a czy wszyscy piłkarze ak tego pilnują to już nie jest takie pewne.

0

@michal26 No Ansu toteż l4 ostatnio siedzi, brakuje nam również LO i zastępcy Busquetsa.

1

@Pawel13sz Ale bym pośmigał na rowerku dawniej.

0

@Kamiloza91 No mnie w dexterze właśnie najbardziej denerwował jego syn a właściwie brak pomysł na niego, bo ogólnie to był lalką która trochę przeszkadzała w hobby tak jak praca .

0

@Reden Gościu książki to ja mogę o Garrinchy czytać a nie o czasach które oglądałem. I akurat dawnej oglądałem wiele lig i drużyn i widziałem wiele wybitnych par ŚO a para Pique-Puyol nawet jeśli to ustępowała im niewiele.

A i panie ekspercie od książek zarówno para Rio-Nemanja jak i Terry-Carvalho (może czytałeś o nich w książkach) to pary zawodników prawo nożnych wygląda na to że ich trenerami to jacyś dyletanci byli że tak ich dobrali, a wszyscy którzy uważali ich za wybitne duety czytali za mało książek i nie wiedzieli nic o budowaniu składów ha ha ha ha
A twój idol jak do pary miał Varane to który z nich był lewonożny.


To daj mi tą statystykę która udowadnia że Puyol to tylko charyzma +ustawienie
No nagranie może być faktem jak coś z niego jest niepodważalne jak strzelcy goli, ale ogólne wnioski wyciągnięte po jego obejrzeniu to nie fakty tylko opinie, co doskonale pokazały twoje komentarze jak nie zgadzałeś się z ocenami po meczach czy ogólny odbiór formy zawodnika https://www.fcbarca.com/97480-sergio-busquets-dla-opornych,dyskusja-9299242.html#comment-9300128
https://www.fcbarca.com/97859-oceny-za-mecz-z-realem-sociedad,dyskusja-9399214.html#comment-9399214

No kończ ja będę miał koszmary po tym podkreśleniu "" bo jak widzę dalej uważasz że opinia(ZWŁASZCZA TWOJA) to fakt. Bo ja o Pique i jego talencie napisałem swoją opinię.
Masz powinno pomóc https://mysleniekrytyczne.edu.pl/czym-sie-roznia-fakty-od-opinii-tabela-z-roznicami/
Szkoda czasu na zaślepieńców. A i Ja nigdzie nie odchodzę zresztą jestem na tej stronie 6 razy dłużej.

0

@Bzyczekk Co to za dyrdymały, widziałem wiele wpisów śmiejących się z żulenia Barcy.

0

@Filipfcb2000 Może też być tak że część młodych się już nie rozwinie a ci lepsi wyjada na wyspy i tyle z tej kadry. No i wciąż grają Pique Busquets i Alba co jak odejdą czy będą klasowi zmiennicy, i najważniejsze zostaniemy z super młodym składem bez żadnych liderów w najlepszym piłkarskim wieku, trochę już oglądam piłkę i nie pamiętam by drużyny dzieciaków coś zwojowały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?