Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Abominacja A można jakieś większe imprezy robić?
1
@Michu94 Jak ma mniejsze wymagania niż przy poprzednich negocjacjach to ok.
0
@tomek8756 Czytałem kiedyś wywiad z byłym pracownikiem tvp i podzielił się że raz przy fajce rzucił żartem niskich lotów i ktoś usłyszał a wieczorem było na pasku.
0
@Odcinkowy @Rewolucja123 Jakieś podstawy by takie opinie wysnuwać? Bo przesłanki słabiutkie są że będzie, ale podstaw żadnyc. Albo ja tego waszego top nie rozumiem.
0
@Bogan Pauzy skutkujące opuszczaniem kilku jednostek treningowych(w tym spotkań) wliczam.
0
@Kgorecki2500 No ok tylko razem mają szansę obalić PIS ale w długiej perspektywie to oznacza koniec dla Hołowni w polityce.
Z tym partnerstwem to dobry żart.
0
@Mario96w No ja zostaje przy krytykowaniu, bo wolał bym rasowego skrzydłowego albo 9, przejadły mi się te hybrydy mogące grać na różnych pozycjach, słabo na nich Barca wychodzi.
0
@Sysia11 Czy ja wiem. Powiedział bym że Bojan wcale nie miał gorszego startu niż Gavi a grał w drużynie dużo lepszej która grał o wiele bardziej wymagający futbol i miał większą konkurencję.
0
@Mario96w I zna też ograniczenia budżetowe i się dostosowuje, co nie powinno blokować możliwości krytykowania tego transferu, ja fanem nie jestem obym się mylił.
1
@busquets5 To że ktoś ma papiery na najwyższy poziom nie znaczy że ten poziom osiągnie.
0
@Kgorecki2500 A co ma tworzyć rząd pod butem Tuska, on właśnie tego nie chce i od początku to mówił.
Dlaczego ma się złamać w pół bo Tusk wrócił do Polszy i cała opozycja ma być jego przydupasami, tak polityka nie wygląda, on najwięcej zyskał odcinając się od PO co zrobią ci którzy przy nim pozostali jak będzie go PO przeżuwać? No porzucą go bo po co na niego głosować skoro można na PO które będzie miało większe szanse.
0
@XTobiX 8 urazów w wieku 19 lat w tym jeden prawie roczny no a ty udajesz?
1
@drozdi Z tego co zerknąłem od debiutu to on cztery razy zagrał pełne 90 minut.
0
@El dominatore A skąd przekonane że znalazł by się w takich samych sytuacjach jak to zawodnicy całkowicie inaczej poruszający się po boisku. Ale to fakt że piłka go szuka jak osobiście widział bym go jako napastnika.
2
@Sysia11 A czym w tej historii się zapisali?
A ile to spotkań zagrali razem w Reprze że piszesz ze to podstawa? Mam podpowiedzieć?
Araujo nie nazwał bym topem, a gościem co ma na to papiery i jest najbliżej z młodych do tego.
No jak na razie to z tymi kontuzjami przegrywa, a czy będzie jednym z najlepszych to zobaczymy.
Ja tylko przypomnę niejakiego Bojana gość kasował rekordy Messiego w młodzieżówkach a w dorosłej piłce...........
0
@kuz Raczej, przeważnie się nie sprawdzają.
1
Oby chłopak udowodnił klasę niedowiarkom w tym mnie, bo ten transfer mnie nie porywa i to z kilku powodów.
0
@michal26 Wliczasz Ferrana z MC jako dopięty czy liczysz na Ansu na skrzydle, bo Abde może nie dać rady.
0
@Gaucho Nie no nie możemy zostać tylko z Alvesem bo to proszenie się o kłopoty, ile wytrzyma spotkań pod rząd no i może wreszcie pozbędziemy się SR.
0
O kurde rzekome otoczenie to już wyższy poziom absurdu.
0
@Sulimo Panie żadne memy życie pisze najwspanialsze historie
0
@Coutinho007 Kupili też twojego idola z Liverpoolu :(
0
@Fake69 Po co go wystawiać, raz marnujesz na niego minuty, dwa z każdym kolejnym meczem jego wartość spada.
0
@Kurkmen No trudno się rozwijać jak co chwila masz urazy.
1
@mokrychlopiec "dziwne by było, gdyby gracz za 120 mln nie potrafił dośrodkować czy minąć dryblingiem przeciwnika"
Antek Cou Hazard znacie takie nazwiska.
1
@Comentateiro No my też możemy spuchnąć, ba nawet bardziej bo jedziemy na plecach nastolatków i Dembele.
12
@WaFenPrG Nico i Abde starsi od Pedriego więc tak to dziwne że tak to odbierasz.
1
@CopaAmerica2021 Czasami dominacja nie przekłada się na wynik.
0
@Qlewer On nie ma nic do gadania zrobi to co mu rozkażą.
0
@Marcinss10 No ok tylko zerknij na jego pensję z 2009 roku jest kosmiczna, to Messi windował kominy płacowe nie odwrotnie.