0

@Clue Czyli tak jak FDJ czy VdB przypadek ......

0

@FCBparasiempre Tak a zostawić gościa który zarabia najwięcej i daje najmniej.

0

@Rambo29 No chyba nie doczytałeś co dokładnie powiedział, bo właśnie odniósł się do tego że przez ostatnie lata wciąż mówiono o tym ile wprowadził młodych pep ale nie patrzono na szkółkę tylko na rynek.

@FCBurnley nie, stanie się FC Burley.

0

Dużo na 17 latka, to przypomnijcie sobie pewnego moribe.

0

@waletpl I dlatego praktycznie co 2,5 roku senior pukał do drzwi prezesa o nowy kontrakt @Murazor już nawet pomińmy pensję same bonusy za podpis to wprawiały księgowego w depresję.

0

@Fabik87 No to oczywiste ale co innego podpisać kilka wielkich kontraktów a co innego zbudować czołową drużynę, co idealnie pokazywał bartomeu.

0

Krótko dystansowo to będzie zastrzyk gotówki, ale długodystansowo odbije im się to czkawką a impreza straci bardzo na prestiżu.

0

@Fabik87 Co innego móc generować pieniądze a co innego wrócić na szczyt mając takie braki kadrowe.

0

@Persyfl 1. No właśnie problem jest taki z Umtitim że nie chce obniżyć ani odejść i klub niewiele może zrobić bo zerwanie kontraktu powoduje przeróżne problemy.

2. Gavi ma 17 Nico 19 ale tak trzeba ich oszczędzać zwłaszcza pierwszego tym bardziej że prezentuje intensywny futbol. Pedri będzie potrzebował trochę czasu na wejście więc fdj i tak będziemy oglądać, jego przynajmniej można odbudowywać na puiga szkoda minut.
c. Suarez wystartował od razu przynajmniej jeśli chodzi o statystyki, właściwie to wyglądał nadspodziewanie dobrze jak na gościa trenującego w ogródku.
d. No transfer cou to był błąd na wielu płaszczyznach. A fetysz Bartomeu w kolekcjonowaniu kolejnych 10 mnie doprawdy zdumiewał.

3.Ja jednak wolę wzmocnić 3-4 pozycję za te pieniądze bo haland może nie wypalić a co ważniejsze skoro Messi już nie dawał rady tego ciągnąc to wiara że młody to pociągnie wymaga wielkiej wyobraźni.

4.No to ciekawe pytanie i ciężko mi tu odpowiedzieć bo jestem fanem talentu Francuza, no i nie wiem jaki jest jego wpływ na szatnię. Swego czasu Puyol z Xavim wydarli Messiego R10 i deco, na szczęście. Czy Dembele może kogoś skorumpować, no i podnosząc jego nonszalancje należy dodać że jednak wraca na boisko niedoleczony na co musi się godzić, nie robi tego ktoś kto ma klub w poważaniu.

5.No to najtrudniejsze do przypilnowania, choć dla wielu zawodników w szatni słabość Barcy jest ich szansą, gdyby wymiana pokoleniowa barto się udała wielu by nie powąchało murawy. Najgorzej z młodym urusem i fdj* reszta ma talent ale czy grali by w najlepszych klubach ja uważam że nie.

6.Sądzę że ŚO właściwie wszystkim defensorom którym odcina prąd trzeba pomóc jak najszybciej znaleźć nowy klub.

7.No jeśli szukać prostych recept na odbudowę i z kasą to tak, ta kadra się kwalifikuje do sprzedaży nawet więcej niż połowy zawodników, ludziom brakuje cierpliwości a części kibiców wychowanych w złotych latach będzie bardzo ciężko, jest tu taki jeden gość który ciągle pisze że gorzej być nie może a potem los go okrutnie weryfikuje.

No ja od dawna piszę że problemem tej kadry jest brak liderów w najlepszym piłkarsko wieku, część transferów barto nawet się broni ale dlaczego tak wiele zawodników od Barcy ostatnio odbija się jak od ściany mimo iż od dawna daleko do kwintesencji stylu to nie rozumiem i martwi mnie że w dziale skautingu nie nastąpiła burza.

0

@Gaucho Dwóch bocznych obrońców dwóch skrzydłowych i 9 no i może bramkarz dla niektórych(plus paru rezerwowych by się przydało, no ja bym powiedział że jednak sporo brakuje, zwłaszcza że celujemy w Ferrana co sporo pokazuje. Młody i przyszłościowy jak najbardziej czy bardzo mocny raczej nie.

0

@Pilka_jest_okragla W BB to praktycznie każdy ma talent.

Zresztą po tym co ludzie pisali o konradzie i dopominali się o pierwszy skład tylko utwierdza w przekonaniu że ludzie po prostu strzelają sympatią i niczym więcej.

0

@MichalZZZ Nie jestem przekonany do tego czy to transfer na lata, jednak ludzie sporo mu dodawali jak miał przyjść, no ale jest młody więc trzeba patrzę jak szybko będzie się rozwijał.

0

@Unikatowy No real już miał nawet lepszą pakę i faworytami byli tylko na papierze.

1

@mokrychlopiec O nie zaczyna się, oby dzieciak miał i na to siły.

0

@Ziemny O to w czerwcu go bierzemy :)

0

@agrad0 Odeślij kogoś do przeczytania kilku książek które i tak nie odpowiedzą dlaczego jkm i jego akolici wciąż wolą bawić się w mesjanizm zamiast zająć się polityką, jak ktoś ci wytknie przykład którego znalezienie zajmie góra kwadrans odnieś się do zmiany zawodu nie zapominając podać że ty należysz do tych lepszych, wy korwiniści zawsze w szczytowej formie odwracania kota ogonem.

0

@Rewolucja123 Garcia to kiepsko się nadaje na pół prawego stopera.

0

@agrad0 Tak zmień koniecznie zwłaszcza jak kibicujesz konfie.

0

@fart Wiesz ja to bym powiedział że w Ajaxie i bvb też sporo zawodników grało fajnie a później już było dużo gorzej.

1

@GeneralXavi Zgadzam się z drugiej strony piłkarze są zagłaskiwani na śmierć i później dzieją się cud jak z Albą czy Umtitim.

0

@marcin62 Polakom oczernianie rodaków wychodzi dużo lepiej niż robienie tego obcym.

0

@kuz A co ten jeden mecz ma tak dużo zmieniać, równie dobrze możemy wygrać z Sevilla a potem 9 punktów umoczyć ze strefą spadkową.

0

@Kubix93 No i ta młodzież będzie coraz lepsza bo nawet jeśli nie rozwiną się technicznie czy fizycznie to samo doświadczenie sprawi że dadzą więcej.

0

@agrad0 Zerknij sobie na piramidę wieku wyborców konfy na przestrzeni lat to obejdzie się bez czytania.

0

@Arkon A tak z ciekawości bo tego w ogóle nie śledzę podajesz zaszczepionych dwoma czy trzema dawkami i czy tak podają też inni bo ostatnio gość do mnie tu pisał że teraz bez trzeciej dawki niektórzy takich uznają za niezaszczepionych.

2

@fart No jeśli ktoś ma go nauczyć jak ma grać pomocnik Barcelony to Xavi wydaje się dobrym kandydatem.

0

Absurdalne porównanie R10 był luksusowym dodatkiem (po części niezaplanowanym!!!!), tu zaraz będzie wymaganie by dzieciak brał cały klub na plecy bo w kadrze jest cienizna. Tak tylko przypomnę że z R10 przychodził Rafa obecnie żaden stoper z Barcy to nawet nie zbliżony poziom.

0

@pt9 No to coś słaby miałeś słuch skoro nie słyszałeś o wybrykach, no i pisanie o tym gdy najważniejszymi postaciami w szatni byli Puyol Xavi i Iniesta a i reszta weteranów to byli profesjonaliści raczej przez długie lata się nie powtórzy.

0

@GregSTG Jakbyś miał interes to po co go sobie psuć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?