Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Reden Nic nie pisałem odnośnie lepszej nogi obrońców dlaczego już drugi raz się o to do mnie czepiasz? A jak chcesz poznać moje zdanie to zarówno duet prawo nożnych Rafa-Puyol jak i Puyol-Pique wygrała wszystko więc żadnych problemów nie widzę.
Misiu to nie jest fakt tylko twoja opinia po obejrzeniu meczu, tłumaczyć możesz sobie tysiąc razy.
No nie wiem czy mam wiedzę ale oglądałem ich na wiele lat i to topowi obrońcy, no jeśli dla ciebie Puyol to tylko charyzma i ustawienie to twoja opinie jest dla mnie absurdalna, Puyola miałem szczęście oglądać od początków jego kariery a twój opis jego atutów budzi tylko moje politowanie. Pique choć nie przepadam miał prawdopodobnie największy talent ze wszystkich ŚO w ostatnich 30 latach a to ze nie potrafił utrzymać się na topie nie zmienia tego że przez tyle lat był ŚO Barcelony i Hiszpanii tego nie da się zrobić będąc słabym obrońcą, nie wiem jak oni cokolwiek wygrali jak wedle ciebie na środku obrony grali przeciętni w obronie zawodnicy.
0
@Herbert No to ty w tym kierunku podążyłeś, pytałeś jaki ma sens, no to pytam ponownie jaki sens był w pisaniu o transferze Ferrana, są przecieki kontrolowane czy nie wymysły czy nie to piszą.
0
@michal26 Nie no nie patrz w tym roku patrz na skład osobowy jak on klub przejmuje. I bynajmniej nie twierdzę że w MC jest łatwo wręcz przeciwnie PL to najbardziej wyrównana liga w jakiej konkurował Pep.
0
@michal26 No z bayernem to ciężko być poza podium w Niemczech, pan trener na pewno ale w LM jego odchyły poważnie rysują ten obraz.
0
@Reden No pewnie że byli wybitnymi obrońcami a ramos to akurat dość średni przykład bo on pół swojej sławy zawdzięczał strzelonym golom, jakimś dziwnym przypadkiem to on biegał jako prawy obrońca a nie prosi grali na środku obrony.
Mylisz fakt z opinią, a to poważny problem.
0
@Herbert No bardzo śmieszne, łatwiej przecież kupować od PSG.
0
@Reden Puyol z Pique nie byli "prosami" defensywnymi masz szansę na najgłupszy komentarz dziś.
0
@Pawlak1992 Z jakiegoś artykuły wynikało że drożej jest zerwać umowę, ale gdyby potrzeba było wzmocnień na już to bardziej opłaca się zerwać bo płatności się rozłożą w czasie, no ale zerwanie to ostateczność bo generuje sporo innych problemów i nad tym tam się cały czas dumają.
0
@Katalończyk 99 no o FFP a to coś zmienia?
0
@Herbert Zawsze można powtórzyć akcję arthur-pjanić. A jaki był sens pisania o kupnie przez Barcę Ferrana? Bo tu drugi klub nie miał żadnych problemów finansowych.
0
@RomanHoffer No na pewno problem z zasilaczem . Wiesz że od marca wchodzi DVB-T2/HEVC
1
@norbi77 Raz w Polsce to już bardziej tradycja świąteczna niż realne przeżywanie święta religijnego, dopytaj kolegę jak to wygląda bo wcale nie było by to dziwne gdyby był większym hipokrytą od ciebie.
Dwa niech sobie kolega zobaczy jak na świecie wyglądają święta zwłaszcza przykład Japonii (1%chrześcijan) znamienny. A w Polsce wciąż ludzie tkwią w jakimś dziwnym cyrku.
No i najważniejsze skoro rodzina najważniejsza to olej gościa.
0
@Gaucho Dias/Rudiger na atak żółw albo hohland nie mam preferencji, choć rok temu wybrał bym harrego.
0
@DLFCB Oraz prawdziwa opcja ignoruj.
0
@Borneo No słabo jak kraj ma inflację prawie sto lat.
Średnia inflacja na przestrzeni ostatnich stu lat wyniosła 105 proc.!
0
@BARCA1899Messi A wyciekły te informacje od razu? Bo a nie pamiętam na przykład, a pamiętam presję na barto by przedłużał, największym problemem była niska klauzula którą dostał przy transferze.
Teraz też może być tak że lekarze odradzają a w interesie klubu jest by się o tym nikt nie dowiedział.
0
@Rekker Tak jak powątpiewał @pioz123 Gaya ma kontrakt do 30 czerwca 2023 roku, więc to co piszesz to raczej półprawda (bo raczej badają piłkarza czy będzie wywierał presje) no i jeśli dobrze pamiętam to musiała by poinformować Valencję a ta zgodzić się na negocjacje z Gayą i wiedział by o tym cały świat.
0
Ciekawe ile z agentami woła i czy klub stać by było na pensję wyższa niż lengleta.
1
@Gwyn To teraz panie tylko pozostaje petocja o ulepszenie nicu na GWINT.
0
@DaPidejpi Nie dość 10 i tym podobnych piłkarzy.
0
@doc Jeśli nie interesują mnie finanse Hohland w ataku bieda a w obronie wolał bym kogoś z doświadczeniem.
1
@pioz123 No dawno go nie było może ogląda jeszcze Rakitić vidal Busquets jak nie zaliczali kluczowych podań.
0
@Kwasiak98 To że potem wyglądał nieźle świadczyło raczej o tym że w Barcelonie w końcówce był wypalony, naprawdę ciężko się go oglądało pod koniec. A takie pytanie jak wypały z zastąpieniem Puyola Xaviego Iniesty.....
1
@Khajio A ja miałem nadzieje że Barca wyleczy się z 10-podobnych zawodników, niestety nie.
0
@Gaucho
1.Azpilicueta
2.Sidibé
3.Mazraoui tak ogólnie to ciekawi mnie ile w tym transferze jest jakości z punktu Barcy ile że to wolny transfer a ile mino.
0
@taris Przecież jakby ktoś tyle dał to by już ich nie było.
0
@Coutinho007 Tak jak większość składu Barcy w Reprezentacjach.
0
@Sysia11 No właśnie nie zagrali i jest też możliwość że nie zagrają razem przez najbliższy czas bo Lucho będzie wolał inaczej ustawić pomoc.
2
Cou i Sam głównymi hamulcowym rozwoju Barcy, oj wiele klubów wyciągnie wnioski po tej maestrii w wykonaniu bartomeu.
0
@FCBurnley Odnoszę się do tego że w innej sytuacji były by jeszcze możliwości by odszedł go egzotycznych lig na co obecnie nie ma szans, o tym transferze to nie będę nawet pisał bo byłem w mniejszości która cou nie chciała.