Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Było by fajnie gdyby oprócz nazwiska i imienia był też nick by oceniającego wywołać.
0
@hazo428 13 strat na skrzydłowego to wcale nie jest tak dużo, ba był mecz że Alba łapał 2 z przodu.
6
Cóż ogólnie to nie lubię takich spięć jakie generował Gavi ale z drugiej strony jak nie idzie to trzeba gryźć nie tylko trawę no i impuls na plus choć niektórych w tej kadrze to nawet podwójna suszarka z prawej Puyola a z lewej Fergusona by nie zmotywowała.
0
@DwubiegunUwu O nie napisz że żartujesz że ryzykował byś jego zdrowie w takim czymś.
0
@D10SLEO Jest wizjonerem ale to nie jest równoznaczne z byciem najlepszym, w LM odcina mu prąd.
0
@Pawel13sz No wcale nie skoro młodziak z Francji nie potrzebował wiele czasu by odesłać go na ławkę, był świetnym pomocnikiem grającym w obronie ale słabym ŚO. Maniera z idę na raz i ciągłe problemy z trzymaniem linii spalonego dyskwalifikują go jako świetnego obrońcę do tego braki w cm, no i styl Barcy bardzo mu pomagał.
Uchował się tak długo na obronie bo zubi nie potrafił kupić ŚO. Tak jako pomocnik wyróżnił się wyprowadzeniem no i wślizgi na poziomie mistrzowskim ale to wciąż za mało.
0
@Messibestplayerintheworld C za brednie na pewno ten mecz był decydujący a dziennikarz obok Laporty siedzi i ogląda.
1
@agaFCB No zęby mu pięknie błyszczą.
0
@Strays77 Nie do końca różnica jest minimalna 8 do 6 na korzyść Brazylijczyka
w LL Wague 4 mecze 314 minut Douglas 3 mecze 112 minut
w LM Wague 2 Mecze 90 minut Douglas 0
PK Wague 0 Douglas 5 266 minut
Tylko że brazol spędził w Barcy 2 lata a Wague pół, i to on grywał w ważniejszych meczach
0
@Strays77 Zgubiłeś Wague który wraca w styczniu do zdrowia notabene.
0
@cules100pro Szkoda z tobą dyskutować bo wszystko upraszczasz i nie piszesz dokładnie o co ci chodzi.
Co to znaczy ciągnąć na plecach w kontekście piłkarza no tak to oczywiście chodzi o marketing i PR to przecież było jasne, a ja głupi myślałem ze chodzi o granie w piłkę.
W sezonie 02/03 nie było w kadrze R10 ~_~
No to "natomiast Barcelona w największym kryzysie w historii" czy tylko większym od obecnego, no właśnie jak tu z tobą dyskutować skoro sam nie wiesz co piszesz.
0
@Tomo_95 Ok ja to rozumiem ale to co innego niż jakby w ogóle nie przyjął żadnej dawki wtedy rzeczywiście można by tu zacząć stawiać kolejne ołtarze teoriom spiskowym.
0
@ranger3120 No z artykułu wynika ze jest zaszczepiony ale jedną dawką.
0
@DonMatteo901 Oglądał bym jakby jego siostra była laską, bo pewnie będzie jej sporo w tym serialu :(
0
@Image Przynajmniej za pół darmo, to można ryzykować.
5
@Pawel13sz Nie bo Mbappe a na końcówki haaland.
0
@cules100pro Pierwsze to największy kryzys wymyśliłeś, dwa że ta drużyna jechała na plecach R10, dwie bajeczki. Obecnie żaden ŚO nawet nie stał przy Rafie który przychodził razem z Ronim. A ja nawet nie zacząłem wyliczanki.
0
@Baros1990 No na LR to powinny być bany a pisanie że nie da się gorzej bo los okrutnie z was kpi.
1
O laporta znów podpina się pod szkółkę ten to ma kurde jednocześnie fuksa i hipokryzję na najwyższym poziomie.
0
@busquets5 Dlaczego, bo kariera piłkarza średnio trwa ok 10 do 12lat grania na pełnych obrotach, więc haaland ryzykuje że pół jego kariery może próbować wygrać cokolwiek z Barceloną, albo iść do klubu na fali za lepsze pieniądze z większa szansa na trofea, za Barceloną przemawia właściwie tylko pozycja niekwestowanego lidera od zaraz słabe wyrównanie.
0
@cules100pro Coo a kiedy to wymyśliłeś? Brzmi jak teraz na kolanie.
0
@Lisek Jakiej Barcelony, tej topowej to nikt się nie nadaje chyba że dumamy pod względem potencjału.
0
@DaPidejpi Alves? Oglądałeś go w Brazylii czy tak strzeliłeś?
1
@cules100pro Aha czyli rok żulenia by nie wyciągnąć wniosków i znów strzelać całą dostępną kasę w jeden transfer który UWAGA może nie wypalić, no mam nadzieję że ktoś pójdzie po rozum do głowy i jeśli rzeczywiście będą pieniądze na tego halanda to zostaną rozłożone na 3-4 zawodników, nie ma takiego piłkarza obecnie który sam podniesie nam klasę zespołu skoro nawet Messi już nie dawał rady.
0
@ef Poziom na pewno nie a czy potencjał to to też dyskusyjne.
1
Za dwa lata może być zarówno w MC jak i drugiej Bundeslidze, choć sam pomysł spokojnego rozwoju i BVB się spokojnie wybroni, ale jak kolega wyżej nadmienił to może być jego jedyna szansa by ubrać koszulkę Barcelony.
0
Jestem ciekaw ile ludzi w klubie o tym wiedziało i nic z tym nie zrobiło, bo nikt mi nie wmówi ze nikt nic nie widział i nie słyszał.
0
@Transu96 Kolektywem a na koszulki wychowanków zawsze w Katalonii znajdą pieniądze.
0
@Gomess No i miejsce w pierwszym składzie dla Jonatana Brauta Brunesa i Alberta Tjalanda ;)
0
@busquets5 Zgodził bym się ale widziałem to żulenie i nikt mnie nie przekona że na Halanda czy kogokolwiek innego za 100 baniek są pieniądze, zwłaszcza jak ktoś pamięta co się wydarzyło pod koniec poprzedniego sezonu z transportem piłkarzy.