Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@monsterrize To może kupmy gwiazdę do obrony za Mbappe to nawet 3 się zakupi.
1
@against_modern_football To znajdź co najmniej 30 na nowego trenera jak 10 nie mieli na Depaya.
0
@kuz To trinco to wodzionka.
0
@ObiektywnyKibic121 Sprawdź ile minut zagrał z Napoli i Bayernem to poznasz odpowiedź.
1
@SamuraJack No czyli tak jak się spodziewałem dzieciaki (cześć wyceniona bardzo wysoko ze względu na potencjał) przegrały z doświadczonymi zawodnikami z których najdroższy wyceniony na 300000, tylko na boisku nie gra wycena transfermartk tylko umiejętności i doświadczenie.
Więc kolejny albo nie rozumiejący piłki albo tekst pod publiczkę.
0
@derekszmid79 Umtiti dostał wysoki kontrakt po dobrym sezonie bo po pierwszej umowie miał klauzulę 60 mln.
0
@amanter To podaj jeszcze średnią wieku, to ci napiszę czy kompromitacja, bo pieniądze nie grają w takich sytuacjach.
0
@Stoiczkow Wybacz ale ja mam odmienne zdanie,no i twój wywód nie do końca można traktować jako poprawną odpowiedź do tego że to "araby są biedni" bo odbijasz piłeczkę.
Biden może i ma grację słonia ale trump forsując jerozolimę jako stolicę Izraela pokazał że wszystko co piszesz o normalizacjach to bajeczki, bo najpierw zdetonował bombę a potem gasił pożar.
Oczywiście że nie wszystko jest czarno-białe, ale od lat Izrael dzięki usa dociskał Palestyńczyków, zmiana warty zmieniła sytuację i uwaga oni powinni brać pod uwagę taką możliwość, a skoro nie wzięli to pora ponieść tego konsekwencje.
0
@masq Nie rozumiesz bo pewnie nie chcesz SR w Barcy.
1
@Stoiczkow No a co zmienia info że Usa robi sobie jaja z Izraela skoro to Izrael siłowo zajmuje tereny Palestyny?
0
@Yosemite Zgadzam się to jest spory zarzut co do ligi, a lewy broni się w LM.
0
@Rewolucja123 Do stycznia skończył im się Neymar to wymyślają Xaviego, choć wątpię by miał odejść z kataru skoro kilka dni temu ogłoszono przedłużenie kontraktu.Nawet ta klauzula tu niewiele pomaga bo to by było niezbyt w stylu generała.
8
@Alan_fcbfan Fajny pomysł kilka dni po przedłużeniu umowy przez Katalończyka.
0
Jak rzeczywiście podpisze to saga się wreszcie skończy czy od stycznia powrót?
Ja obstawiam powrót może nie od stycznia(choć jest The Sun) ale w czerwcu to już co po niektórzy mogą tą bajkę nadal rozkręcać.
0
@redman83 Mnie zastanawia pomijając plotki dlaczego Messi miałby wybrać Psg Neya nad MC Pepa.
0
@barcelonaLM Nawet się uśmiałem dzięki.
0
@Dembouz1899 Ja zauważyłem że praktycznie wszyscy zapomnieli że to ostatni wielki kontrakt neya dla mnie to o to chodzi z tym przeciąganiem.
8
@Quavosk Oj widzę że niektóre sondaże dobijają do 10 % i trzeba gasić ̶p̶o̶ż̶a̶r̶y̶ entuzjazm.
Protokół 1% loading....
1
@konraden Més que un club w pełnej krasie.
0
@dge21 No przypomina mi się pewien wywiad z ulicy gdy zapytano jakiegoś staruszka co myśli o ostatnich słowach dody a ten się jej pyta co to jest ta doda,a ta dociekała bo nie potrafiła zrozumieć że ktoś dody nie zna.
Ja osobiście nie wiedziałem kim jest ta panienka ale wygooglowałem sobie by sprawdzić czy chociaż ją kiedykolwiek widziałem(bo pisano tu o niej że miała jakieś epizody tv) a nie widziałem i nad tym nie ubolewam.
Nie wiem czy tak sobie po prostu piszą czy poprawiają sobie samoocenę mnie to nie boli w żadnym wypadku, właściwie dziwię się że ktoś tak nieznaczący i nie mający na nic wpływu wywołuje taką polemikę.
No i napisałeś o idolu pokolenia więc dopytam jakiego pokolenia bo na pewno nie mojego, a określanie tak kogoś kto wedle LR tworzy kontent dla 12-15 lat to spore nadużycie.
0
Coś czuję że teraz nawet pre-sezonowe towarzyskie spotkania będą pod kuratelą Uefa i zamiast podziału na pół wspaniała organizacja i tu będzie pobierała podatek :)
0
@koksik2700 Ale jest poważna różnica pomiędzy włożeniem bramki gorszemu rywalowi, a włożeniem takowej rozbitemu zlepkowi piłkarzy, bo oni na pewno drużyną nie byli a część z nich to na boisku była tylko ciałem.
1
@koksik2700 A to interowi siadła psycha w tamtym meczu czy dorabiasz teorię pod narrację.
4
@dge21 To fajni idole, a może ja jestem starszy i naprawdę nie wiem kto to jest tak trudno to zrozumieć że nie wiem .
Do tego tak mi się wydaje że niewiedza co ta za osobistość nikomu nie urąga a właściwie w pewnym sensie jest cnotą :)
0
@TridenteMSN @udarpawarotam Odnoszę się tylko do LM, a jej nie wygrali.
0
@AnnaMarianna Ja to uważam że nawet mężowi z 10 letnim stażem się wysyłać nie powinno.
Raz małżeństwo może się rozpaść i sporo facetów to upubliczni jeśli rozstanie odbyło się w niemiłych okolicznościach.
Dwa możliwość przechwycenia takich danych też jest problematyczna.
@udarpawarotam Kolego jeśli ona liczyła że to nie wycieknie to jest sporo głupsza niż ta twoja karolina, nie ma czegoś takiego jak prywatne kamerki.
0
@skubi99 No fajnie tylko że po co w takim razie smuty o tym co to zrobią po dojściu do władzy, te odwołania do inteligencji to chyba jakaś zasłona dymna bo każdy mający choć 75IQ wie że konfa rządzić nie będzie, więc zabawa w kotka i myszkę na dłuższa metę ludzi nuży
1
@Kengo Pomijany jest fakt że zmiana otoczenia bywa dla zawodników wybawieniem, nie sugerujmy się jego postawą w AM bo jej na Barcę się przełożyć nie da, tylko tym jak wyglądał Suarez u nas i tym że ludzie mieli go w większości dość, no i kolejnym czynnikiem który wpływa negatywnie na odbiór tego rozstania jest to że nie ma w klubie klasowego ŚN.
0
@udarpawarotam No to zerknij na MC wydanie pół miliarda na obronę niewiele zmieniło w kwestii LM i to nawe jeśli teraz wygrają.
1
@PabloVEB a konfa kogo chciała na prezydenta?