1

@Pablit No obecnie to bardzo potrzebujemy właśnie takiego kapitana który potrafi zmotywować albo wstrząsnąć zespołem, tego przynajmniej na boisku nie widać w wykonaniu Messiego.

0

@Kengo Na którąś imprezę jechali z sześcioma atakującymi każdy miał +20 goli(niektórzy więcej) a jak przyszło co do czego to nie miał kto grać również z przodu.

0

@DaPidejpi No myślę że starzy kibice Realu mogli by trochę namieszać z zawodnikami jak Gento Munoz Sanchiz Hierro Michel a i tak pewnie zgubiłem jakieś nazwisko bo przecież ta machina z przełomu lat 50 i 60 jest pełna legend Realu.

0

@tomek8756 To ciekawe czy to jest powiązane z polityką i oziębieniem na linii Izrael-Usa, czy sama tak wyskoczyła.

0

@WildKidzML Mam gdzieś czy będziesz mnie szufladkował jako nieumiejącego czytać czy nie inteligentnego, ja odniosłem się tylko do tego kawałka tekstu bo nie zgadzam się z uogólnianiem tego stylu do klepania piłki, reszta twoich wywodów i wróżb mnie absolutnie nie interesuje. Jakbyś był tak inteligentny za jakiego się uważasz to może byś do tego doszedł, a może po prostu trzeba było sobie darować ten pstryczek w stronę Pepa skoro to nic nie znaczący wpis, ale tak przecież nie jest.

0

@lukas10 No twierdzi też że się nie myli, ja na przykład pamiętam takiego karnego z Chelsea, tak tylko wspominam.

0

@Criss18Barca Stawiać Mascherano nad legendy klubu, mocne. Ja mam chłodny stosunek do Argentyńczyka, raz to był pomocnik i do tej formacji nie pasował absolutnie w Barcelonie, w obronie na najwyższym poziomie tylko wślizgi, wyjścia na raz i trzymanie linii jak u juniora, no taki był wspaniały że młody Sam dość szybko pokazął kto jest prawdziwym obrońcą. Prawda jest taka że był beneficjentem nieudolności zwłaszcza Zubiego jeśli chodzi o zakup SO. Do tego liderem to był w reprezentacji w klubie na pewno nie odsyłam do dwumeczu z MC tam to najlepiej widać.

Najbardziej brakuje Xaviego to widać gołym okiem to on był ostoją tego klubu jeśli chodzi o styl. W dalszej kolejności Puyol i Iniesta.

0

@WildKidzML No a ja się odniosłem tylko do wstępu bo zwyczajnie nie zgadzam się z takimi płytkimi podsumowaniami tzw tiki-taki, co to ma do czytania ze zrozumieniem?

0

@socha Zgadzam się tylko doprecyzujmy to nie jest jego kasa.

0

@WildKidzML Ssie to że wybierasz jedną składową ze stylu który deprecjonujesz bo tak pasuje ci do narracji i do tego się odnoszę, jak mi wskażesz punkt regulaminu który zabrania odnosić się do części komentarza to przeproszę, w innym wypadku daruj sobie pisanie o poziomie.

0

@WildKidzML Mnóstwo podań to tylko jedna ze składowych "tiki-taki" pisanie tego w taki sposób pokazuje że nie wiesz czym jest ten styl.

0

@clyde Ostatnio to samo czytałem o Pedrim i Puigu.

16

Odprawa z PSG
Bonus za podpis z Romanem
Bonus za LM
Całkiem niezłe finansowe pól roku Tuchela :)

2

@lukasz9197 Jedni wystawiają 4 skrzydłowych inni cztery 10, ot takie fanaberie.

0

@A_Gomesinho_21 Lucho należą sie szczególne ukłony że potrafił przekonać zawodników do zmiany sposobu gry bo chyba to było najtrudniejsze.

2

@betonito Ja jestem po Xavim dla mnie to on jest tym czynnikiem najważniejszym odpowiedzialnym zarówno za puchary w Barcelonie jak i w Hiszpańskiej reprezentacji która przed nim tylko dobijała kibiców rozbudzając nadzieje w kwalifikacjach.

2

@Bykunn Najgorsze jest to że to dzieje się u najbardziej doświadczonych zawodników.

0

@notrac @MamerTponad100 Tak uściślając to @Tomek54321 ma poniekąd rację bo to nie była LM tylko ostatnie zwycięstwo w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych.

1

@kiper09 Messi dużo daje ale też dużo zabiera. No i Barcelona od bardzo dawna nie zatrudniła trenera z topu, naprawdę dawna.

0

@Coutinho007 No to na pewno tylko że problem z Laportą jest taki że nie wiadomo ile transferów ogarnął mu Tixi, w tamtych latach pamiętam że chwalono Laportę np za majstersztyk w postaci zakupu Eto'o ( karta miała trzech właścicieli) ale też sporo splendoru łapał Tixi, tu okularnik chyba dużo bardziej autorytarnie dokonywał zakupów, a przynajmniej tak to wygląda.

0

@FC1899Barca No Thiago bym nie przywoływał, bo w kluczowych momentach pisało się o jego brązowej zbroi.

0

@IronSanHybrid Messi też nie zwojował LM nie wiadomo jak, ja bym inne nazwisko* przywołał Xavi, reprezentacja Hiszpanii jest dodatkowym dowodem.

0

No ten mecz to była katorga dla wielkich 9 które to oglądały.

2

@Veysel A Messi Xaviego.

0

@Coutinho007 Przecież Lapoerta też zaliczał wpadki transferowe, już nie rób z niego jakiegoś totalnego szefa.

1

@Coutinho007 Zdrowy Sam z początków w Barcy> Verma.

0

@Azi Obydwaj są problemem jeden jest za słaby na pomoc i wylądował na PO ewentualnie jest zapchajdziurą.
Drugi to totalny niewypał tyle że mnie pensja Cou dziwi mniej niż pensja SR.

0

@ostrovsky Nie no nie przesadzaj Semedo to była niezła marka w Portugalii do tego pisano o wielkim potencjale.

1

@FanKFC Dest na pewno, paru wyskoczyło nawet z porównaniem do Alvesa, może Alba niby sezon świetny ale w najważniejszych momentach go nie było, i mimo wszystko migueza nawiązania do Puyola mnie rozbroiły, fajny chłopak ale ma spore braki i serduchem wszystkiego nie nadrobi.
Co do Dembele to ja bym nie napisał że on jest przeceniany, ma duże grono hejterów i jest bez formy.

0

@Verema Wiesz spójrz na to inaczej, oni pewnie uważają(a otoczenie szepta do uszka) że to trofeum to trochę taki puchar pocieszenia a oni powinni o LM walczyć, a starzy znają życie i doceniają co mają. Podejrzewam że myśl że to może być największy sukces w ich karierze dla większości jest abstrakcją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?