Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz No to tym bardziej powinien wyjść mocniejszym składem bo te kilka milionów mniej boli dużo bardziej niż w normalnych okolicznościch, no i kondar a raczej Konrad tak średnio zasłużył, a przynajmniej inni zasłużyli bardziej w tym sezonie.
0
@ferdas_rawa @4Fabregas4 Tak tak wszyscy się na biednego Puiga uwzięli. Jak by rzeczywiście był takim crackiem jak go niektórzy tu kreują to nawet z połową tych minut by go do młodzieżówki powoływali.
2
@masq To miecz obosieczny jak grajkowie na celowniku zagrają dobrze to wzrosną ich wymagania ale przynajmniej będzie wiadomo że nieźle celujemy, a jak będzie słabiutko to będzie się można wycofać.
0
@Pawelsky Raz, Eurowizji nie wygrywa się tylko za piosenki/jakość śpiewu, myślałem że to dość oczywiste, dwa to że ktoś jest grany na okrągło w radiu nie jest wyznacznikiem jakości, polecam przyjrzeć się trochę temu biznesowi z drugiej strony.
No i najważniejsze są gusta i guściki tobie się podoba mnie nie bardzo zakładane że spodoba się europie jest dość odważne.
0
Pamięta ktoś w jakim wywiadzie Laporta odnosił się do powrotów zawodników którzy odeszli z LM, bo wydaje mi się że krytycznie do łatwych i miłych powrotów podchodził.
0
@GeneralXavi Przecież możesz przyjąć tylko pierwszą dawkę, zresztą dziś podawali w PN i dość spora liczba Polaków mimo terminu olała drugą dawkę.
0
@masq Mogą, zwłaszcza jak nie jesteś do jakiegoś zawodnika przekonany, a on zawala w najważniejszych momentach.
0
@Toretto Jeśli uda im się utrzymać cześć anty-systemowego elektoratu to z poparciem ok 10%-owym powinno się udać, choć łaska antysystemowców na pstrym koniu jedzie.
0
@Pawlak1992 Rozumiem podejście ale w tvpis jest jeszcze norbi :)
0
@Encore Przeleciałem na szybko jego finały i na to wygląda, słabiutki wynik.
0
@Bagsik88 A ty odpowiadasz na wszystko skoro tego wymagasz ode mnie?
A to teraz nie wiesz którzy zawodnicy od lat tworzą kręgosłup tej drużyny, co jeszcze wymyślisz.
Strata Neymara była ogromna i nie zamierzam tego deprecjonować, ale miałeś w obwodzie 30-letnich Messiego i Suareza którzy wrzucili 34 i 25 bramek i każdy około tuzina asyst, dużo łatwiej dorzucić jedno brakujące ogniwo w ataku niż dwa przynajmniej na papierze.
A to się go zapytaj bo ja go osobiście nie znam sekretów z biura barto też wyobraź sobie nie znam, powiedział że to decyzja klubu a czy kłamie czy mówi prawdę, bądź pól prawdę tego nie wiem, nie kojarzę by został zatakowany za wypchnięcie Suareza przez starszyznę a uszczypliwości szły w stronę zarządu więc zakładam że mówi prawdę ty możesz mu nie wierzyć twoja sprawa.
Ty najpierw do siebie.
Oczywiście że to sezon przejściowy straciliśmy kluczowych zawodników jak Suarez i Rakitić, Vidal i Semedo też dostawali sporo minut.
No i ok że grają bo ktoś jest kontuzjowany, problem jest taki że EV dopiero przyciśnięty do muru musiał wyciągać fatiego choć na skrzydłach serwował nam SR i Vidala. RK może grać Pjanićem a daje szanse Moribie a nawet minuty ulubieńcowi LR Puigowi
No ja bym wolał mieć 30 letniego Luisa niż Antka,wolę również Iniestę od FdJ i Ivana od Pedriego. A czy Dest jest lepszy niż Semedo z pierwszego sezonu to sam nie wiem chyba miał więcej fajnych przeblysków.
No lenglet za EV był fajnym więcej niż solidnym obrońcą za Holendra jest fajtłapą z dozą sabotażysty, tylko ile winy w tym Holendra, a Sama to nie mam pojęcia po co wywołujesz to nie ma sensu.
A co ma kadra do grania na czas.
0
@Pawlak1992 To nie Barto wygrał wybory tylko tryplet.
0
@Bagsik88 Mistrzu to już ty sobie wyolbrzymiasz kto ma z górki a kto pod . Dla mnie kadra ev była lepsza niż koemana, bo wystarczy mi to że kręgosłup drużyny(który wciąż jest najważniejszy od x lat) był młodszy o 3 lata, i czym innym jest strata Neymara gdy masz Messiego i Suareza a czym innym strata Urusa gdy masz już tylko 34 letniego Messiego i długo długo nic.
Koeman powiedział że to decyzja klubu, a komu chcesz wierzyć to już twoja wola.
Akurat z nazwisk to dzieciaki kojarzę dość dobrze ev mi do tego nie był potrzebny więc sobie daruj uszczypliwości.
No jeśli nie rozumiesz dlaczego Pique zagrał to twoja sprawa, ev też Dembele z lyonem z powrotem do szpitala odesłał zapomniałeś czy udajesz?
No na pewno stawia na młodych bardziej niż ev.
Czemu Pedri tyle gra może dlatego że puig i pjanić niewiele dają, a czy gra za dużo to już inna sprawa.
2
@teacherakademicki Talenty zawsze były, tu problem jest z daniem szansy i wsparciem.
0
@masq Serio lubisz czytać przeważnie wykluczające się wymyślone historyjki? Dla mnie ogórkowy to najgorszy czas.
0
@Bagsik88 Oczywiście że mieli lepsze tak jak EV miał lepszą niż obecna, zwłaszcza jeśli popatrzymy na wiek kręgosłupa drużyny.
EV to dobry fachowiec ale pokazał że LM nie wygra, to on jest też odpowiedzialny po części za obecną sytuację kadrową bo po pierwszym sezonie miał atuty ale nie wyforsował swoich transferów(pomijam że były specyficzne) nie potrafił też wymusić na zarządzie uszczuplenia kadry o czym kilkukrotnie napominał. No i powitalny tytuł na tej stronie z określeniem "pan cantery" przemilczę.
1
@Koni8M Dokładnie to nie są wielkie pieniądze tym bardziej że zazwyczaj oczekiwania są większe gdy zawodnik przychodzi za "darmo".
0
@DonMatteo901 Na niwie klubowej można dyskutować, ale w historii Francji licząc jeszcze reprezentację a trzeba to na pewno nie.
1
@Bagsik88 Były tylko że ekipy Pepa czy wczesnego Lucho oglądało się z przyjemnością, ekipę EV oglądało się ciężko no i kogo wykreował na przyszłość przez 2,5 roku, bronił go pierwszy rok nie potrafił też wymusić swoich transferów i pożegnań pewnych nazwisk o to też mam pretensje. Bardzo dobry trener może pora poszukać wybitnego.
0
Pique dostał taki kontrakt bo jest przyjacielem CR i zna sekret na nastoletni wiek biologiczny przynajmniej tak się wydawało Barto.
2
@TheMefju A ja nie tęsknię ok tytuły ligowe zdobywał, ale ten ciągły minimalizm który niby miał przekładać się na kluczowe spotkania w LM a kończył się euro-przekopami, zabrał mi wiele pasji do piłki kopanej.
0
@Fenelon Cóż jeśli ma iść nowe lepsze to bym sprzedał, co z tego że w lidze kozak jak w najważniejszych meczach się łamie, nie może być tak z jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, zwłaszcza że obrona w przyszłym sezonie będzie wyjątkowo młoda.
2
@Batys Lucho Grał z Xavim i Iniestą, choć masz rację nie jest to komfortowa sytuacja i było by to chyba niepotrzebne obciążenie dla tak niedoświadczonego trenera.
0
@itmustbejoke Nawet jak będzie zmiennik to ok w lidze kozak ale przyjdzie kluczowy mecz w LM i Alba się złamie, chyba że ten rezerwowy ma wtedy grać ale w takim razie po co trzymać albę.
0
@domin682 Chyba rzadko tu zaglądasz. Praktycznie codziennie(w trakcie spotkań dziesiątki takich mądrości) ktoś tu przekonuje innych że wypchnięcie np takiego Umtitiego to żaden problem, ba wypchnięcie 8-9 też nim nie jest, ci z bujniejszą wyobraźnią dokładają jeszcze kilka zer do tych czystek.
0
@Pawel13sz Wedle kontraktu powinien dostać, pamiętam że z czegoś się zrzekł, wedle np cadeny SER odprawę dostał .
No i najważniejsze nawet zakładając że EV nie dostał to taka informacja nie oznacza że RK też nie dostatnie, zwłaszcza że jego kontrakt jest na pewno obwarowany dość dobrze skoro był kołem ratunkowym barto i musiał rozwiązać kontrakt z reprezentacją.
0
@FC_BarceIona Nie wiem skąd takie informacje wytrzasnąłeś, to dość średni trener jeśli chodzi o taktyke ale te braki miał nadrabiać, asystent.
0
@Pawel13sz Żeby go zwolnić to trzeba mieć na to pieniądze, a z tymi jest kiepściutko.
0
@ShinobiQWE Przejściowy w pozbywaniu się gości mających na koncie serię euro-przekompów.
2
@LS No pewnie z zemsty za suareza Messi i reszta za nim nie chciała wygrać LL choć wygrali CdR. Zrezygnowali z trofeum i kasy bo Messi im kazał. Za dużo baranków w ścianę, za dużo.