Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam chciałbym pożegnania z SR ale zastanawia mnie zmiana kierunku, trochę boję się że to nie tak że ktoś dokładniej przyjrzał się ile on wnosi czy te ostatnie mecze to zmieniły(bo chyba nie powinny) tylko fakt że Roberto ma wysoką pensję i można go sprzedać za niezłe pieniądze i liczyć że jako wychowanek nie będzie robił problemów z odejściem.
0
@iniesta44 Pan prezydent forsowany przez partię która pisze to co ty tylko bardziej pogardliwie nie może, co śmieszniejsze to z partii janusza polityki z góry.
0
@BarcaSupporter Spoko wiadomo że M Hiszpanii Anglii czy Włoch jak również ich puchary stoją wyżej ale wciąż PSG to jeśli można tak napisać w sporcie (co można było zaobserwować niedawno) gwarant pucharów na własnym podwórku. Świat się zmienia młodzi coraz mniej się piłką interesują za 30 lat mistrz Włoch czy Francji może nie mieć różnicy bo mało kogo będzie interesował.
3
@Messibestplayerintheworld Problem jest taki że oni nic nie mogą mu zrobić, zresztą wielu go tu wyzywa od głupców a teraz ci sami przypisują mu jakieś knowania.
4
@IronSanHybrid Wolę ten kącik niż jzd czy jak tam to siedlisko zła się nazywa.
0
@wroclawskifan A czemu nie liczysz wynalazków na których klub stracił?
7
@Coutinho007 Neymar był wspaniały ale też ile smrodu narobił, przyjściem odejściem cyrkami między jednym a drugim.
1
Tu dopiero będą przekręty.
0
@Yosemite Ile z nich to stałe fragmenty?
0
@Przemek2323 Bo to prawda, może jeszcze trzaskowski mógłby zrobić kalkulację bo sam ma negatywny elektorat, Hołownia od tuska powinien trzymać się z daleka. co do po to tu chyba sam tusk nie będzie chciał wrócić.
0
@Coutinho007 ja uwielbiam ich obu ale to brak Xaviego(również formy z racji wieku) spowodował rozsypanie się zarówno barcy jak i reprezentacji.
0
@The_Man Nie jestem ale z wszystkich z tego uniwersum najbardziej podszedł mi Venom, a no a jeśli lubisz wczesne Stars wars to wspomniani wyżej strażnicy galaktyki to coś dla ciebie.
0
@chavez Pirlo Seddorf Kaka Costa Gattuso
Co znaczy ten kante?
2
Wiele bym dał za taka malutką opcję graficzną przy avatarze która pokazywała by mi że ktoś ma konto poniżej 2 miesięcy.
0
@Wossi61FCB nie płacze, że siedzi na ławie/Nie marudzi osobiście bo ma od tego ludzi.
Szczerze mnie on nie przeszkadza, jak chce się kisić na trybunach jego sprawa stać go, choć nie ukrywam że taka kariera jednego z największych talentów LM trochę mnie irytuje, pamiętaj też że trzeba zakładać że Pedri na pewno zrobi krok na przód, Ilax zapewne też, w kolejce są jeszcze dwa ciekawe nazwiska do gry. prawdą jest że nikt z wypożycznia nie wrócił do pierwszego składu ale nie wygląda to zbyt optymistycznie dla Puiga
1
@Kgorecki2500 @maroon https://www.fcbarca.com/100193-media-fc-barcelona-zatrudnila-siostre-joana-laporty.html
0
@barcelonaLM Najpierw bym w takiej sytuacji zerknął na zdrowie prezesa, potem odczekał 2-3 dni jak nic nie wypłynie to znaczy że biją się po łbach między sobą.
0
No to będzie ciekawe Barcelona to zawsze ściana od której możesz się odbić, a PO z racji Messiego to szczególnie trudna pozycja.
2
@IronSanHybrid Przecież tu naprawdę były przypadki na przestrzeni lat że ludki pisał że jakby oni kopali gałę to dla barcy robili by to za darmo :{
28
Ciężko bronić takich decyzji.
2
@Brashearr No ja też bym ci napisał że nie masz pojęcia co piszesz bo tam gdzie ja jeżdżę czy mam rodzinę w małopolsce to wygląda inaczej niż piszesz ta ustawa dorżnie do końca małych rolników którzy trzymali sobie bydło.
1
@GeneralXavi A dzieci same decyduję czy się szczepią.
1
@Jakchcesz Nie jest dziwne.
Ilu masz na LR emerytów? Wedle piramidy wieku stanowią oni ok 25 procent uprawnionych do głosowania, niewiele potrzeba do tych 30%
Widziałeś jaki jest średni wiek wyborcy konfederacji, pewnie nie skoro o tym piszesz, widziałeś ich wynik w wyborach wśród przedsiębiorców prezesów i specjalistów, no właśnie.
Jak będziesz dyskutował z kimś o konfie to zapytaj o dziadków i wtedy okaże się że na "światłego" wyborcę świeżo po otrzymaniu dowodu przypada 4 jego dziadków głosujących na pis.
No i istnieje jeszcze problem z tzw antysystemowcami, obecnie konfa to ci wybór na jak długo.
0
@michal26 Nie bo po co mi to.
4
@Yosemite Wciąż mnie tyłek boli jak tego Adriano widzę, taki miał potencjał.
0
@Colon Popatrz na erę Guardioli na MSN mimo tego to RM obronił LM patrząc trochę z dystansu to problem stylu bo można było wygrać więcej, choć były też wypadki losowe jak wulkan.
Choć ja na przykład jestem zdania że na pewno gablota była by pełniejsza gdyby zubi potrafił kupić prawdziwego ŚO.
0
@Elosek Ja tam nie mam nic do tego że ktoś kolejny raz nabiera się na Argentynę, tylko dlaczego ci ludzie wciągają w to szaleństwo innych.
0
@Volk Nawet kilku
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/mitarbeiterhistorie/verein/131
0
@Emhyr Nie lubię wiązania tzw tiki-taki tylko z podaniami, w tym stylu to tylko składowa 4-5 fundamentów, ostatnie lata to właśnie oglądamy karykaturę tego stylu i jedyne co go łączy to ilość podań/posiadanie piłki.
Pressing zmiana tempa gry(nie ma zawodnika jak Xavi który to potrafi) wymiana pozycji.
W Barcelonie w ostatnich latach to jest problem z grą w trójkątach i na jeden kontakt coś w co nikt by nie uwierzył jeszcze 5 lat temu.
0
@Pilka_jest_okragla Jeden był geniuszem i wizjonerem drugi jego synem.