0

@BlaseR9 Nie uważasz że to trochę śmieszne Messi nie poznał Barto w 2018 roku, nie widział co ten koleś zrobił z Puyolem?

2

@Quavosk Ból tyłka że prezenter telewizyjny zgarnia więcej poparcia niż janusz przez kilka wyborów sumując.

1

@Colon Przecież on nie wkładali tych pieniędzy bo lubią piłkę nożną, tylko by otworzyć sobie pewne drzwi dużo szybciej albo po prostu legalnie.

0

@Mateonvious Pistoletu nie ale rok trybun to dla obydwóch tragedia.

0

@krzyrzak69 Jeśli mu usunęli to pogra kilka lat może nawet 3-4 na najwyższym poziomie, ale o graniu na wysokim do tych 33-34 lat to nie ma mowy.

2

@JANEK777 Rozliczenie pedofilwó-konfederacja wybierz jedno, a raczej zapoznaj się z kim interesy robi wilk.

0

@Pawlak1992 To że za 220 baniek odszedł top trzy piłkarz a za ponad sto wróci już dużo gorszy starszy i z problemami zdrowotnymi zawodnik.
Poza tym jego nagłe bo obiecywał że zostaje wymusiły na klubie pewne decyzje, tak więc zakup dembele i cou nie były w 100% kaprysem barto.
No i nie kończące się zabawy w sądach i jakże nielubiane przez jego fanów ale w pełni prawdziwe ośmieszenie klubu.

0

@Xxxbarca4ever No był solidny a nie tego oczekiwano a dokładniej wyciągając średnią, bo jeden b dobry rok przykrywa trochę jeden średni i jeden słaby, nie porównywałbym go do dembele bo składy były bardzo różne i to bardzo na korzyść sancheza, pomijając kontuzję łatwiej by się dembele grało mając zamiast ivana vidala i SR Xaviego Iniestę i Alvesa.

I nie ma zaślepić podałem tylko malutkie info które sprawia że wyżej postawię Pedro.

Znów się nie zgodzę wielokrotnie zwracałem na to uwagę że wpływ mascherano na drużynę na murawie był znikomy jeśli chodzi o motywację, odsyłam w szczególności do dwumeczu z MC gdzie razem z Pique próbowali motywować za co oczywiście brawa ale koledzy w ogóle nie reagowali na te próby, Masche z repry a ten z Barcelony to zupełnie inne figury na murawie.

No pewnie że miał świetne wślizgi ale miał też tendencję do idę na raz niczym junior.

0

@damian16161212 Nie chcę go przede wszystkim z powodu wieku/Brazylijczyk i problemów ze zdrowiem w dalszej kolejności z tego że to on wybrał taką ścieżkę i nie rozumiem dlaczego klub ma za jego wybory płacić.

0

@Blanco16 To teraz znajdź termin amortyzacja i zrozumiesz że z twoich 40 za cou może zostanie polowa, pomijam już fakt że gość na pewno nie będzie skory do odejścia i trzeba będzie mu to wynagrodzić więc w realu oddasz go za darmo.

0

@Blanco16 Jakby był zdrowy, bo przy trzech latach takich jak obecny sezon to nie było by to w żadnym wypadku opłacalne.

1

@Xxxbarca4ever Pewnie bym przyklasnął ale seydou miał zagrać na ŚO w super ważnym meczu i wymiękł a za niego zagrał Yaya więc mała ryska na tym pomniku jest.
Widzę też że mamy bardzo odmienne zdanie odnośnie zawodników, bo dla mnie masche nigdy nie stanowił o sile Barcelony, jeśli traktować go jako pomocnika w obronie to ok ale po tylu latach wciąż te same proste błędy, młody Umtiti szybko pokazał kto jest prawdziwym obrońcą, Sanchez kilka świetnych spotkań a tak to średnio udany transfer.

Moim faworytem będzie Pedro choć momentami na pewno był kluczowym zawodnikiem Barcelony.

0

@KacperVEB W Arsenalu grali trzema 10 czasami nawet 4 ale rzadko.

1

@Medrzakoo01 Nie jest 20 letnim kawalerem więc zmiana klubu to zmiana szkoły zakup domu już musieli by to organizować a skoro małżonkę w sieci śledzą to już by coś wyszło więc jak przychylił bym się do opcji że zostaje.

2

@Damian11 Ja pamiętam nawet starszych taki gai assulin na przykład, dlatego z ostrożnością podchodzę do kolejnych wielkich gwiazd. No i jak czytam że z BB to do pierwszej drużyny się nawet ośmiu nadaje to mam w głowie mętlik :)

0

@dezerter I dlatego grał w pierwszej reprze a potężny Puig nie gra w młodzieżówce, jak zawsze goście którzy z tego żyją się nie znają a ty z kanapy w Polsce wiesz kto jest lepszy.

0

@DaPidejpi Tylko problem jest taki że reprezentacje musza się docierać i zdobywać doświadczenie .

Akurat atakiem to bym się nie ekscytował na której imprezie mieli 6 zawodników z ++20 bramkami w sezonie a na murawie nie potrafili prosto kopnąć piłki.

0

@Rewolucja123 Ja bym się zastanowił czy to on jest winnym tych porażek z najlepszymi bo trzon zespołu od kilku lat się nie zmienia a klub łapie euro-przekopy zmieniając trenerów, może pora na ruch skalpelem.

0

@Criss18Barca Może być o ile masz super profesjonalnych graczy Xavi i Iniesta grali z Lucho. Tylko że Xavi i Iniesta to specyficzni zawodnicy.
Twój przekaz jest słuszny zwłaszcza z Pique.

0

@jakub1906 hen0x ma tu konto nie wiem jak wygląda jego działalność w mediach społecznościowych tu był jednym przynajmniej dla mnie z bardziej merytorycznych kibiców, a jego posty o piłce były na wysokim poziomie.

0

@saczers438 Był bardzo blisko przynajmniej w planach Barcelony.

2

@Coutinho007 Nie no niektórzy młodzi mnie oczarowali więc nie używał bym tu stwierdzenia o zdaniu(jeśli liczyć Puiga jako młodego to tylko on zawiódł a rówieśnikiem Portugalczyka)
Taki Pedri dla mnie ogółem super chłopak trochę ostatnio przyhamował i trzeba dojść dlaczego ale jeśli będzie rozwój a tego powinniśmy oczekiwać to klub będzie miał pociechę na lata.
Ilaix też fajnie się prezentował a do tego to typ piłkarza jakiego Barcelona bardzo potrzebuje więc trzeba mocno trzymać kciuki.
Arujo momentami wyglądał jak czołowy stoper ligi ale po kontuzji już tak różowo nie było niemniej to też kandydat na pilkarza na lata.


2

@Don-Corleone No jest okres pandemii to na pewno ale też niektórzy obrońcy mieli a pewne nazwiska wciąż mają w głowie właśnie słońce Toskanii a nie poważną piłkę, wiec i to pomaga Miguezie.
Ale to problem wielu zawodników Barcelony gdyby były pieniądze to pół składu powinno się pakować(ewentualnie być ławkowiczami), a w kadrze to proporcje były by jeszcze większe.

0

@amanter Ciekawe czy to prawda z plotkami na temat tego że było spięcie o premie za bycie niepokonanymi.

3

@Don-Corleone Nie wiem jak dla ciebie dla mnie Migueza też zdał, bo miałem małe oczekiwania, i nie nie zamierzam tu pisać że to jakiś pan piłkarz ale też nie potyka się o własne nogi jak niektóre dużo większe talenty.

0

@Ronaldinho10VB Pewnie gdyby nie istniał Uli Hoeneß to bym się zgodził.

0

@michal26 No pewnie a prywatyzacja edukacji to nie jest temat na godzinne debaty, o kurde żartowniś z ciebie.

0

@michal26 Wypowiedzi nie ma potrzeby bo on to bagatelizuje, wystarczy poszukać sobie z kim robi interesy. Ze mną jest taki problem że jak któryś polityk mi się spodoba(a raczej jego wypowiedzi) to sobie w miarę możliwości go sprawdzam i wilk o dziwo mi się kiedyś spodobał no ale po bliższym przyjrzeniu czar prysł.

Kontekst spisz sobie Quadro Academy.

0

@Nieznajomy Znaczy masz rację w tym że takie głosy się pojawiały bo taka jest specyfika LM że wyróżniający się zawodnicy od razu zdobywają łatkę wielkiego talentu, mnie całkowicie wyleczyły dramy z Deulofeu i sztuczne pompowanie balonika. Po prostu trzeba filtrować pewne informacje od zaufanych źródeł, idealnym przykładem jest konrad który ma słaby sezon w BB a niektórzy tu kreowali go na zbawcę skrzydła w Barcelonie.

Dlatego dla mnie który dawniej uważnie śledził informacje ze szkółki to thiago był wielkim talentem a SR tylko wyróżniającym się graczem, co nie znaczy że ktoś tu na stronie mógł takie wizje forsować bo tego nie pamiętam ale dziwić by mnie to nie zdziwiło.

3

@michal26 Po raz kolejny udowadniasz mi że prawdziwej biedy u ludzi to ty nie widziałeś, no i całkowicie pomijasz istnienie tak zwanej patologii.
Fajnie to brzmi w pierwszym pokoleniu, pozdrawiam za trzy.

Zwiększy się, no pewnie bo studia prywatne produkują jak na harwardzie nawet się uśmiałem, płacisz to ci podbijają. To właśnie najzdolniejsi ale ubożsi stracą najwięcej. Doskonale pokazała to sytuacja w USA gdzie najlepsze uczelnie kończyły dzieciaki milionerów nie umiejąc nic. N

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?