Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 wilkowi z konfy pedofilia też nie przeszkadza.
0
@mientusek1407 Nie piję i to dłużej niż niektórzy tu żyją.
Granica pierwszej i drugiej dziesiątki nie oznacza że to musi być 10 może to być zarówno 9 jak i 11.
City Chelsea Liverpool PSG FCB Real Atletico Juve te drużyny na pewno mają lepsze kadry, może pora się obudzić zrzucić klapki z oczu podpisane talent i nazwisko i spojrzeć prawdzie w oczy mamy w kadrze 4 światowej klasy zawodników otoczonych piłkarzami niezłymi średnimi i słabymi, cześć już dawno jest za słaba na ten klub, część nie spełniła pokładanych nadziei a część po prostu mimo iż są bardzo dobrymi zawodnikami ten klub po prostu przerósł .
1
@michal26 To pytanie jeśli edukacja jest obowiązkowa do 18 roku życia a licea/zawodówki/technika są dla kogoś za drogie to co zrobić? Zostajesz 14-letnim kryminalistom z wykształceniem podstawowym.
@Khardan jkm ma już 80 lat to bawienie się w mesjasza polskiej polityki to już ostatnie bezdechy, a bez niego ta sekta padnie szybciutko.
0
@koziar No i Barcelona musi mieć na jego pensję powiedzmy 30 jak chce to trzeba pól składu wyprzedać by na to uzbierać, jak się uda wyprzedać, bo raczej nikt do odchodzenia nie będzie skory.
1
@Kgorecki2500 30 letni BRAZYLIJCZYK, to dużo zmienia.
na minus jeszcze sprawy w sadzie jakie zaserwował nam zarówno senior jak i sam Neymar
0
Ciekawe skąd na pensję, nawet sprzedaż Dembele Cou i Antka niewiele da bo klub i tak musi je ciąć, powodzenia, niby Messi mały ale cień daje jak Mount Everest.
0
@Nieznajomy Tylko trzeba odróżnić glosy od głosów poprawiających sobie samopoczucie, są tu też głosy że Puig to wielki piłkarz.
Każdy pomocnik z LM ma w sobie cząstkę "Xaviego" bo tak szkoli się pomocników od czasów Armora ale to Thiago bliżej stylistycznie do Xaviego.A SR tak naprawdę to wylądował na PO bo jest słabym pomocnikiem,a może nie słabym bo na papierze ma dużo miałkim pomocnikiem.
0
@kkbarca Koeman w wywiadzie stwierdził że to była decyzja klubu. Ja uważam że to dobrze że Suarez odszedł co by było z Barcą za rok jakby odeszli z Messim, no i w Barcelonie wyglądał fatalnie, tak wiem pewnie dołożył by te +-15 bramek w lidze, LM należy przemilczeć.
0
@masq Ale o brakach taktycznych było wiadomo i dlatego ma pewnego pana w sztabie który te braki miał rekompensować. Przywołał bym tu inne Holenderskie duo gdzie Henk ten Cate był tą tengą głową.
0
@Coutinho007 Raczej nie było bo Thiago to miało być cudowne dziecko i kolejny wybitny wychowanek w pomocy o SR nikt tak nie pisał.Poważny.
0
@Pawel13sz Raczej liczył bym na pojedyncze przypadki a nie pokolenie, zważywszy na to ile obecnie w stosunku do poprzednich dekad dzieciaki spędzają na kopaniu gały, no i dla części młodych piłka nie jest ciekawa.
0
@Encore Nie byli by w top 5, zawsze trochę patrzymy na nazwiska, część doda komuś umiejętności bo widzi potencjał. Do tego w kadrze mamy zawodników niepotrzebnych albo takich którzy patrząc na pierwszy skład nie powinni się w klubie znaleźć bo ich styl gry/pozycja nie pasuje , gdyby w tej chwili oceniać aktualną dyspozycję zawodników to dla mnie Barca była by na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki, i to głównie dzięki trzem zawodnikom.
0
@LuisSalvano A ile za podpisy? Ile dla pośredników ile na pensję, i bu za rok nie masz 2/3.
0
@LuisSalvano Ale mnie to co mówił leonardo czy Al-Khelaifi mało interesuje, właściciel PSG powiedział że Neymar nie odejdzie i nie odszedł, jak powie że Rozważają jego sprzedaż to wtedy wszystkie te twoje bajki wejdą w fazę może.
No właśnie nawet jakby wyszedł i ogłosił że przedłuży za tydzień to ty nie uwierzysz bo zaraz kolejną teorię spiskową wymyślisz.
Pomyślałem logicznie i pewny transfer ogłosiłeś 2 albo 3 razy jesteś niewiarygodny, tak samo jak neymar.
0
@dezerter No to może zaangażowanie sprawi że zacznie grać w młodzieżówce?
2
@LuisSalvano Po co jak podawałem ci słowa właściciela PSG że nie odejdzie to je wyśmiewałeś, jak podawałem ci słowa sprzed 9 dni jak obiecywał że nie odejdzie to udawałeś że nie widzisz, od 4 lat tylko nawijasz jedno i to samo.
0
@LeoMessiah Nie no ja w Neymara nie wierzę tylko że to było by niczym za Bartomeu cyrk.
0
@TylkoBarca7273
Frankie, Messi Alba
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/leistungsdaten/verein/131
0
Jest szansa na 500 baniek i topimy to w Messiego i Neymara, no to było by coś, nie trzeba było prezesa zmieniać.
1
@LuisSalvano I dlatego życzył klubowi nie grania w LM brzmi logicznie.
1
@saczers438 Tyle lat tu na stronie jesteś i nie nawykłeś do tego, przecież tu w trakcie meczów piłkarzy Barcelony wyzywają i to nie tylko tych mniej lubianych.
0
@saczers438 Tylko że że praktycznie wszystko co tu wyżej wypisałeś to prawda, rozumiem że jak zawodnik drugie 45 minut statystuje na murawie to mu tego nie wypominasz.
Jest takie powiedzenie jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.
2
@masq Dlaczego rozważa? Bo rynek Amerykański da mu jeszcze więcej kasy z działalności pozaboiskowej, przecież on już od dawna zarabia więcej niż pensja+premie z kasy klubowej.
1
Przedziwnie ogląda się mecz dwóch drużyn których nie znosisz i gdyby rywal był inny to życzył byś im piątki w plecy.
0
@MESSI CECE To po co piszesz o szklance, sam nie wiesz czego chcesz czy po prostu chciałeś uderzyć w Francuza a nie wyszło bo Neymar jeszcze więcej czasu spędza na leczeniu.
Nie wiesz a to jak spojrzysz w przeszłość to nie oczywiste jest że Alba Pique Busquets będą młodsi, normalnie jaja.
1
@LeoMessi1994 Busquetsowi w prime brakowało tylko szybkości, Kante brakuje o wiele więcej by być kompletnym pomocnikiem.
1
@Vebrol Dawno nie słuchałem Borka ale dawniej jak komentował spotkania Realu to nie biło od niego to nastawieni pro-madryckie na pewno nie na takim poziomie jak panów z eleven, problem tym większy że Borek nie kryje się komu kibicuje.
0
@Emhyr Ja uważam że przeciąga by wyciagnąc jak najwięcej to jego ostatni wielki kontrakt.
@busquets5 No ja uważam że nie był blisko bo właściciel PSG powiedział że go nie sprzeda, powoływanie się na ojca który miał rzekomo dołożyć 10 mln jest tak samo śmieszno żałosne jak powoływanie się na tych umoczonych ludzi Barto.
0
@LambiPL No jeśli ci kazali nie ruszać a ruszyłeś to raczej gwarancja ci nie pomoże.
3
@Pilka_jest_okragla A ja nie, raz rządził Bartomeu dwa to wcale tak super nie wyglądało w LM w 15/16 skład był bardzo dobry. W 16/17 potężne MSN nie potrafił strzelić bramki w dwumeczu z Juve, to takie wróżenie z fusów dla samego wróżenia.