Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Quavosk Ach zawsze to samo, albo artystyczna prowokacja albo nie jesteśmy w stanie zrozumieć jego słów/są wyrwane z kontekstu i inne wierutne bzdury, tyle lat widzę te jego potworki i wciąż te same wymówki jego akolitów.
0
@Yosemite Szkoda że w głowie pusto nawet jak na Brazola, wspaniały miał okres i gościa uwielbiałem.
0
@Deeespacito No ja bym nie zobaczył bo wyglądał dość średnio i nie wylądował na skrzydle przypadkiem, nigdy tego transferu nie rozumiałem i nie zrozumiem a już na pewno nie jako zastępcy Iniesty.
0
@xBoMBoWiECx Szczerze to nie wiem z jednej strony to głupota by został pusty z drugiej nie ma tak nie ma odpowiedniego kandydata na 10 i nie nie jest nim Ansu, choć to pewnie on by po nią sięgnął, może będzie zagrywka jak z Alvesem i jakiś wychowanek weteran "odblokuje" ten numer.
0
@Andi18 Ramos, zwłaszcza że ponad połowę kariery to Pique na boisku myślał o innych rzeczach ale pozwalał mu na to talent. Potencjał większy i to sporo miał jednak Pique i tego najbardziej szkoda.
1
@pax No to jest dość łatwe do przewidzenia kto będzie grał, zwłaszcza gdy będziemy walczyli o MH do ostatniej kolejki, doświadczenie zawsze jest w cenie podłoga niektórych weteranów to wciąż sufit młodych, ja uważam że Moriba nie wypchnie w tym sezonie Busquetsa(idąc twoim przykładem) ale jeśli nie wchodzi Pjanić tylko ów młodziak to wciąż jesteś uprawniony by pisać ze stawia na młodzież.
Zwłaszcza w obronie doświadczenie jest kluczowe choć zakładał bym że to Lenglet ucierpi na powrocie Pique i Arujo.
No i przede wszystkim należy pamiętać o jakich wymianach piszemy młodym dużo łatwiej będzie wypchnąć nie wychowanków.
1
@lucas/catalan Dla mnie Mia bezkonkurencyjna szkoda że majstrowała przy biuście.
0
@blaugrana1980 A za ile uważasz że ich sprzedadzą i czy wliczasz w to amortyzację oraz to że z pensji trzeba schodzić a niektórym zawodnikom trzeba proponować nowe kontrakty.
0
@AdiKingu96 Są gorsze nazwiska do pozbycia, np. taki Coutinho za którego trzeba by jeszcze zapłacić jakby grał.
1
@MESSIah16 Najsmutniejsze jest to że 2+2 nie przyczyni się do wzrostu ba nawet trudno nazwać go naturalnym dla demografii.
0
@takisobiektos No myślał bo dużo ludków tak pisało ciekawe czy by się przyznali bo to nie trudno teraz wyciągnąć.
1
@Adamski69 Zawsze trzeba brać poprawkę że celebryci robią rzeczy by o nich pisano.
6
@pax No ale to jest normalne przecież. Jak przychodzi trener i widzi Cou i Pedriego to wiadomo że Cou jest na pierwszym miejscu, tak samo z Umtitim itd to wielkie nazwiska grają na początku bo zawsze próbujesz ich odbudowywać, każdy trener zaczyna pracę z myślą mam pomysł na odbudowę tego zawodnika. Cou Antek Umtiti itd zdrowi w formie to potencjał na wszystkie puchary nikt nie napisze/napisał by tego samego w październiku o drużynie z Arujo Pedrim czy Destem. Z "jakiś" powodów nikt nie gra 11 dwudziestolatków, młodzi zyskują z czasem poprzez ciężką pracę, pecha weteranów ich problemy ze zdrowiem czy z formą.
Po pierwszej kontuzji rola Cou już malała względem Pedriego.
0
@FC1899Barca No trudno uwierzyć by było inaczej skoro klub musi schodzić z pensji a nie widzę by kogoś sprzedali, a muszą sprzedać sporo.
0
@Ratamahatta Tak śmiechujecie z tego Antka ale on wcale nie miał złych liczb w Atletico .
Tylko LL
14/15 22 bramki w 37 spotkaniach
15/16 22 bramki w 38 spotkaniach
16/17 16 bramek w 36 spotkaniach
Jak widać liczby osiągalne w odpowiednich warunkach tj silna klasowa 9 przed nim coś czego nie dostanie w Barcelonie, bo jest jeszcze Messi.
0
@AssisMoreira No na ile uciec? Przecież życie w dłuższej perspektywie w kosmosie na ta chwilę jest niemożliwe, chyba że ominęło mnie z 30 rewolucyjnych wynalazków.
0
@Wossi61FCB Tylko że 60-70 zje amortyzacja :)
1
@Roobo No to za darmo na pewno jest przez co nie których przeceniane, wiesz ile zarabia w MC i ile musiał by zejść z pensji to na pewno nie będzie tani transfer.
12
@Shroud Daj spokój w jego przypadku to Puig mało szans=Koeman nie stawia na młodych.
0
@Damian11 No mnie się żaden z tych zawodników nie podoba więc nie generalizuj, ale tak laporta może na razie więcej, ale to kwestia czasu wielu osobom bardzo zbrzydnie jak nie kupi zawodnika którego oni chcą.
0
@Avatarr A może dajmy minuty innym nie każdy w barcelonie b ma 17 lat i będzie czekał do 30 bo Alena musi dostać jeszcze 8 szans.
1
@MiloszFCB1899 Papryki teraz? Przecież to ani słońca ani ziemi nie widziało.
0
@against_modern_football Tylko nikt ich nie kupi za normalne pieniądze, każdy zainteresowany będzie czekał do samego końca by zredukować kwotę do jak najniższych rozmiarów, taki Umtiti odejdzie za kilka milionów i nie będzie wyjątkiem, akurat na pniu można by pozbyć się zawodników których nikt sprzedawać nie chce.
0
@Yosemite Jestem ciekaw jak będzie odbierany za 10-15 lat w kontekście dorobku strzeleckiego w LM.
0
@norbi77 No mnie to dziwiło niby wszyscy tacy kibice Messiego a to ja pisałem ze on sam tą drużynę na plerach do top 4 doniesie.
0
@KORTIS No Antek był tam kluczowym zawodnikiem obecnie bez formy, obrona też ma swoje problemy. Ale i tak wydają się najmniej ryzykownym kandydatem.
Za to reprezentacja Hiszpanii to zagadka bo skład z ostatniego spotkania wygląda abstrakcyjnie i Lucho będzie lepił wszystko od nowa tym bardziej że pojawiły się ciekawe nazwiska, no i sfera mentalna jak sobie poradzą bo z tym zawsze był problem oprócz krótkiego panowania Xaviego.
0
Nie blokuje?A to śmieszne a pensje z których klub ma schodzić to skąd wezmą. Nie mam już siły do tych wymysłów.
0
@against_modern_football No fajne założenie problem jest taki że sezon się kończy więc nawet jakby teraz wpuścić ludzi to niewiele zmieni, konsumpcja też nie ruszy z kopyta na gadżety.Więc założenie że w najbliższym okienku otwarcie czegokolwiek zmieni finanse Barcelony to pobożne życzenie.
Wywalić Ratuten? Rozumiem że bez pisknięcia się zbiorą i żadnych kar nie trzeba będzie płacić. To po co pique w ogóle firmował tą kiepską ofertę.
Sprzedaż francuskiej koloni to też problem bo jedynym zawodnikiem cokolwiek wartym jest Dembele, Umtiti ma ogromną pensję i jest mało wart a Antek przez amortyzację musiał by być sprzedany za ponad 80 mln nierealne. Do tego pensje, z nich i tak trzeba schodzić to nie tak że: o sprzedaliśmy Antka mamy na pensję dla Haalanda.
Pieniądze się znajdą jak weźmiemy kredyt, wszystkie inne wyliczanki to mrzonki, chyba że traktujecie innych zarządzających klubami jak debili którzy maja przepłacać za niechciane nazwiska w Barcelonie.
0
@Greenalley Amortyzacja Antka to ok 40 mln więc kosztował by tyle samo za ile Barcelona go kupiła na obecną chwilę to wycena nierealna, więc raczej jej nie wliczył. Po drugie ona nie dotyczy wszystkich zawodników, tylko problem jest taki że w dwóch nazwiskach ma ponad połowę "przychodu" a akurat tych dwóch nazwisk dotyczy.
0
@konraden Tak kod, bardzo skomplikowany wybacz nie dasz rady zrozumieć.