Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kerouac I jak by było coś nie tak to zawsze mogą jakieś papiery zniknąć.Ideał.
0
La Ramble trzeba będzie zamknąć jak ten nieodżałowany Cristiano zakończy karierę tyle tu atencji codziennie dostaje.
0
@draxidox Bo gdyby podnieść karę za znęcanie się nad zwierzętami, to wtedy kary za pobicia gwałty i nawet niektóre sprawy zakończone śmiercią wydawały by się zbyt krótkie i wtedy trzeba by zwiększyć te przeciw człowiekowi. Co nie jest złym pomysłem.
0
@Danny Gaucho Prawdę mówiąc oczekiwałem czegoś więcej jak na taki klub z tradycjami to nie ma tam jakiś mega gwiazd, ile występów w reprezentacji ma ta ekipa wyłączając Neya i Robinho.
0
@krystus48 Ja tego nie rozpatruje w postaci błędu bo on powtarza tą samą sekwencje od lat. Wiem że wielu marzy o MSN ale żaden z tych zawodników nie jest tym z przed 3 lat.
1
@Janiama @IronSanHybrid Może po prostu chodzi o jakieś procedury bezpieczeństwa, wtedy ich nie obchodzi czy dziecku brakuje miesiąc czy dwa dni do określonego wieku.A sprawa dotyczy bardzo małego dziecka ja bym na to zwrócił uwagę.
0
@Janiama Niektórzy mogą nabawić się jeszcze większej depresji albo frustracji jak ich idol będzie w szpitalu dłużej niż ich największy wróg Dembele.
1
@ArdoFCB Nie pierwszy i nie ostatni jedynym celebrytom mi znanym który jakkolwiek ucierpiał(bo dla wielu nawet krytyka w mediach nie jest problemem a błogosławieństwem) jest były mąż naszej wspaniałej divy bez przebojów Krupa.
1
@krystus48 Brakuje ale Neya który odchodził, tego który jest w PSG absolutnie tu nie trzeba.
0
@Criss18Barca To kiedyś była by świetna historia gdyby taka drużyna w eliminacjach wyrzuciła faworyta, potem takim ekipom się kibicuje. Co innego gdy na Euro teraz grają drużyny słabe bo taki kurs obrano w FIFIE i UEFIE i każdy chce grać na imprezach to trzeba im dać.
0
@Hawajczyk Bez sensu porównywanie Semedo czy Roberto do Alvesa. Nawet łącząc ich w jednego piłkarza wybierając najlepsze cechy i tak byli by od Brazylijczyka gorsi.
Podobnie wygląda próba porównania innych kadrowiczów do legend Barcelony,ilu z nich jest w stanie unieść takie porównanie 2-3.
0
@bixmix Ja czytałem o strzale ostrzegawczym, wybacz ale jeśli padł strzał ostrzegawczy a ty dalej uciekasz to sam prosisz się o kłopoty. Do tego biurokracja odnośnie użycia broni a trochę o tym wiem jest potworna i dlatego w Polsce tak rzadko Policja używa broni, ale to się zmieni bo coraz więcej w kraju brutalnej przestępczości i świrów.
0
@Tom0VeB Z tego co pamiętam to jakaś "modelka" świecąca tyłkiem.
1
@IronSanHybrid Katarzyna Berenika Miszczuk Noc Kupały
1
@Janiama Bierze się stąd że paru gości postanowiło wszystkim obwieścić że Zieliński to wielki talent ba nawet jeden z największych, to taki mega toksyczny PR.Wszędzie to było forsowane, postronni ludzie o tym słyszeli i czytali to teraz się dziwią czemu ten gość nie jest gwiazdą.
Wiele lat jeszcze będę pamiętał post pewnego użytkownika który swego czasu pisał ze Zielu jest lepszy niż Don Andres w jego wieku.
0
@masq @ProMILs Wy mi się nie kojarzycie jako wielbiciele EV, dlatego zastanawiam się czy wiecie że gość pisze całkowicie poważnie.
2
Proponuję się nie denerwować bo wielkich pieniędzy za Chorwata Barcelonie nikt nie da, tym bardziej jak dalej będzie miał tyle minut.Duże pieniądze można było za niego skasować nie tak dawno temu ale Barcelona ma poważne problemy z zakupami i sprzedażami, naprawdę poważne.
0
@Unkas To granie w Barcy daje ci to mityczne DNA, pierwsze słyszę.
0
@IronSanHybrid To jeszcze ci jeden spinn of został ale na ten to chyba jesteś za stary nawet jak uwielbiasz materiał źródłowy.
4
Messiemu teraz się zakręci w głowie, wygrane w reprezentacji i w tyłek w klubie.
0
@Danny Gaucho No tak ten Adriano tam pasuje jak kwiatek do kożucha co najmniej tuzin innych bardziej pasujących piłkarzy by się na szybko znalazło.
0
@Danny Gaucho Brakuje mi Veróna i Sorina i wydaje mi się że akurat jeśli chodzi o klasę piłkarską to oprócz Batistuty reszta wymienionych nie była kilka klas lepsza od nich ale nie pamiętam zbyt dobrze wczesnych 90 więc nie będę się spierał że któryś z tych którzy tam są uwzględnieni był dużo ważniejszy dla swoich ekip niż moi kandydaci. A no i byli tacy zawodnicy jak Walter Samuel Claudio López czy nawet Kily González każdy z nich pewnie znalazł by swojego fana który upchnął by go gdzieś.
No i Aimar ale w rzędzie 2000 straszny ścisk więc gdyby to odstrzelił bym Teveza.
W Brazylii brakuje Lucio dla niego przydał by się 6 fotel. A i nie zauważyłem Cou jestem ciekaw czy za dekadę ktoś by go tam jeszcze umieścił. Najmłodsza Brazylia najsłabsza.
0
@LloretDeMar A zastanawiałeś się może dlaczego woleli dać stołek komuś z lrwicy niż z konfederacji i dlaczego proponują uwaga PROPONUJĄ piotrowicza, to wcale nie są głupie ruchy tylko trzeba mieć świadomość jak działa polityka.
0
@DonMatteo901 Wytłumacz mi po co mają dawać stanowiska rywalom na prawym skrzydle? Straci? Nie takie rzeczy robili a wybory wygrali.Z tego co widzę to centrum i lewa strona jest dużo bardziej kusząca niż te kilka procent które uciułała konfederacja, tym bardziej że uszczknęła sporo z anty-systemowego toru, ten elektorat Pisowi nie jest potrzebny bo by go zadowolić to trzeba by się liczyć z maksymalnie 20% poparciem pozostałych wyborców, a z takim poparciem nie da się rządzić krajem.
0
@DonMatteo901 Niesamowite płacz dla płaczu albo pan Bosak nie rozumie jak się robi politykę. Po drugie to PiS dużo łatwiej dojdzie do konsensusu z ta panią niz z wojującymi konfederatami. Nic nie przemawia by dawać jakiekolwiek stanowisko komuś z konfederacji.
1
@Katalończyk 99 Sam Messi się tego wstydził i na gali złotej gały lub zaraz po niej sam powiedział że angielskiego się nauczy a było to ponad pięć lat temu.
0
Katastrofa, dobrze że jego rodak podołał. Sam podjął jednak złą decyzję, ciekaw jestem co z nim będzie dalej bo w formie to była bestia tylko czy wróci na tamten poziom na dłużej, nie będę rozwijał gorszej opcji.
0
@RonnieXavi
1.Nigdzie nie napisałem czy konfederacja ma być pokazywana czy nie, wiec ładnie proszę mi nie wyjeżdżać z takimi stwierdzeniami. Stwierdziłem tylko fakt jak to wygląda od lat i uważam ze gdyby konfederacja była u władzy na co nie ma szans to w tvp nie widzielibyśmy nic o wielu tematach, bo tak się uprawia politykę, ba konfederacja ma najmniej posłów a jeden z jej liderów chce testów zezwalających na głosowanie.
Do tego uważam że brak w głównych mediach przez lata januszowi wychodził na dobre, dzięki temu wytworzył się wokół niego jakiś przedziwny kult mesjasza polityki niewybieralnego bo blokowanego przez rywali i służby, doprawione głupotą obywateli. Gdyby janusz brylował w mediach konfederacja by nie weszła do sejmu, Winnickiego i Bosaka w poglądach z moim dzieli rów marsjański ale oni przy januszu to rasowi politycy.
2. Teraz dostaniesz ataku ale PIS to partia prawicowa tylko że ona chce rządzić. Do tego nie za bardzo rozumiem "po raz pierwszy w Polsce" wiec chciałbym napisać że w sejmie były partie prawicowe ideowo ale nie wiem czy o to ci chodzi.
3. Na nikogo planowałem ale nie mam nikogo kto odpowiadał by moim poglądom choć najbliżej mi zapewne do tego co w przeróżnych internetowych quizach firmuje wirtualnie KO.
4. Nie zgadzam się.
a) Większość oglądających TVP to emeryci konfederacja nie ma dla nich nic ciekawego do zaoferowania, ale też ci ludzi znają janusza jak i daleko im do narodowców.
b) Prywatne telewizje też szerokim łukiem omijały narodowców i janusza ale nie bez przyczyny.^
c) Zarówno janusz jak i narodowcy są Polakom znani, tak jak pisałem wyżej z takimi poglądami ciężko walczyć o szerszy elektorat, finansowe eldorado też nikogo nie porywa.
5. Nie uderza cię to że mają gorszy wynik niż ludowcy z kukizem? Wśród przedsiębiorców konfederacja ma tylko 8,6 proc, to ludzie którzy utrzymują 500+ i to oni byli by beneficjentami rewolucji konfederacji, czemu mają tylko 2 punkty procentowe więcej niż ludzie po podstawówce.
W grupie określonej jako dyrektorzy, kierownicy i specjaliści 8,8. Też zrzucisz to na karb nie oglądania TVP
janusz tak smieje się z pisu i jego nieinteligentnych wyborców ale najbardziej inteligentna część narodu nie jest zainteresowana jego utopią.
Dla dobra ojczyzny klepie dziewczyny po tyłkach? Dla dobra ojczyzny obraza kobiety i atakuje? Dla dobra ojczyzny ośmiesza je i Polskę w Europie a dokładnie w UE z której szydzi ale pieniądze pobierał, to mnie rozbawiłeś chłopie, janusza obserwuję prawie 20 lat zasłużył sobie u mnie na tytuł janusza polityki pracował na niego ciężko latami.
Tak z ciekawości zapytam czytasz felietony janusza? i drugie pytanie zastanawiałeś się dlaczego mu nie rośnie, dlaczego ludzie którzy głosowali na niego 15,10 5 lat temu tego nie robią.
0
@RonnieXavi @RonnieXavi 1. Telewizja publiczna nigdy tak nie działała i twoje żale do mnie tego nie zmienią.
Zresztą jaki program ma konfederacja dla emerytów czyli głównego oglądającego tvp? Bo teks janusza że służbę zdrowia należy zostawić samą sobie, każdy kto był w szpitalu czy przychodni złapie się za głowę.
2 Konfederacja to nie tylko prezes ale to on jest jej twarzą czy tego chcesz czy nie jest też patrząc na Bosaka i Winnickiego i ich telewizyjne występy największą kulą u nogi. No właśnie dla mnie najlepiej dla Polski to jak najdalej od Konfederacji.
3. Realna inicjatywa ustawodawcza a wirtualna, to realny wpływ i wirtualny.
Bo w internecie to nawet wielbiciele zwierząt mogą wnioskować o prawo do małżeństwa.
4. No dla mnie 18-19 latkowie a to tam konfederacja zebrała swoje żniwo to właśnie dzieciaki, sami tu na LR wielbiciele konfederacji nigdy nie głosujący czy pracujący ale domagający się odebrania innym prawa głosu.
5.Masz specjalnie dla ciebie z najlepszego źródła https://s6.tvp.pl/images2/f/9/d/uid_f9d81cc29e60651cc19845a797f664e61570998267117_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg
6. janusz polityki nie szanuje nikogo a zwłaszcza uwielbia atakować kobiety nie wiem dlaczego ja miałbym szanować jego.
0
@th@les Ja Pique nie widzę jako prezydenta klubu, wiem że wielu ludzi tu pisze o jego wielkiej charyzmie czy o byciu liderem szatni ale patrząc na wszystkie wielkie przegrane Barcelony widzę Pique alb mobilizującego kolegów z tym że to absolutnie nie odnosi efektu albo ze spuszczoną głową.
Koronny przykład o łbie do interesów nie zamierzam podważać bo tego nie śledzę, ale podejrzewam że większość tych którzy go wychwalają też nie. Czy ma ten łeb zobaczymy 5-10 lat po zakończeniu kariery.
No i najważniejsze szpileczki, które tak lubi wbijać wszystkim gdy wygrywa i bryluje w mediach i chowanie się do nory jak przegrywa, dla mnie to nie jest gość z klasą ale jako ze go nie znam to napisze tylko że jego wizerunek PR mie nie odpowiada więc jako prezes klubu tez mi nie odpowiada.
Co do jego sposobu prowadzenia to napiszę tylko że bardzo się śmiałem jak komentował Dembele jako ktoś kto płacił największe kary u Pepa za przeróżne przewiny.