0

@th@les Ja Pique nie widzę jako prezydenta klubu, wiem że wielu ludzi tu pisze o jego wielkiej charyzmie czy o byciu liderem szatni ale patrząc na wszystkie wielkie przegrane Barcelony widzę Pique alb mobilizującego kolegów z tym że to absolutnie nie odnosi efektu albo ze spuszczoną głową.
Koronny przykład o łbie do interesów nie zamierzam podważać bo tego nie śledzę, ale podejrzewam że większość tych którzy go wychwalają też nie. Czy ma ten łeb zobaczymy 5-10 lat po zakończeniu kariery.
No i najważniejsze szpileczki, które tak lubi wbijać wszystkim gdy wygrywa i bryluje w mediach i chowanie się do nory jak przegrywa, dla mnie to nie jest gość z klasą ale jako ze go nie znam to napisze tylko że jego wizerunek PR mie nie odpowiada więc jako prezes klubu tez mi nie odpowiada.
Co do jego sposobu prowadzenia to napiszę tylko że bardzo się śmiałem jak komentował Dembele jako ktoś kto płacił największe kary u Pepa za przeróżne przewiny.

1

@Cvzx @robsesh Valverde nic nie mówi tylko gapi się w Messiego.

0

@RonnieXavi Nie do końca bo z jednej strony płaczą że nie mieli dostępu do TV a ich koronnym targetem w internecie jest mężczyzna 18-24 lat nie ma to za bardzo sensu i pokazuje że to tylko płacz dla płaczu. Zresztą mając takie poglądy nic dziwnego i dość odważnym jest zakładanie że kiedykolwiek dobiją do 15% tym bardziej że wedle badań które podawał pewien profesor zaraz po wyborach(w PN) w Polsce od początku wyborów istnieje stały 10% elektorat anty-systemowy z którego zaczerpnęła konfederacja a którego ubyło kukizowi.
Mogli przy wyborach do EU nie ładować całej kasy w wymyślone zagrożenie ustawą 447 wtedy dobry wynik dodał by im jeszcze mandatów w sejmie.

Widziałeś wynik konfederacji wśród przedsiębiorców i prezesów wyższego szczebla i ekspertów? Tych ludzi też zaszufladkujecie że sprzedali się za 500+ albo idąc tokiem janusza są za głupi by głosować na jego i konfederację?
Żart że na konfederację głosują dzieciaki jest jak najbardziej prawdziwy, jeszcze nie spotkałem się z entuzjastycznym przyjęciem konfederacji przez jakiegokolwiek profesora, przecież ten genialny projekt finansowy powinien być entuzjastycznie przyjęty przez przedsiębiorców czy jak to janusz mówi ludzi inteligentnych, a tak nie jest, dlaczego?

"Samo atakowanie" mam na myśli że konfederacja z wyjątkiem blokowania ustaw i ataków na te które ktoś będzie wnioskował nie może nic. Koło poselskie a klub to jednak diametralna różnica więc konfederacja będzie mogła się chwalić tylko z przeszkadzania.

2

@dniel To się nazywa "Bezkompromisowa Depresja" i jest o wiele bardziej złożone niż jakaś tiki-taka.

0

@voytoos1989 Dlaczego musi? Ciekawi mnie to założenie. Ok będą błyszczeć ośmieszając nieporadnych aparatczyków, mogą głosować i blokować ustawy, ale sami nic nie mogą próbować wprowadzić bo te 11 mandatów to za mało, a nikt ich pomysłów nie będzie wprowadzał. Czy samo atakowanie wpłynie na to że za 4 lata im urośnie, to dyskusyjna sprawa na pewno zależy jak bardzo Bosak i Winnicki przyćmią janusza.

0

@Suzu Messi to złożona sprawa tak jak użytkownik niżej mnie bardziej kłują bonusy za podpis. Ale na przykład jest piłkarz który swego czasu powiedział a jego wielbiciele po nim powtarzają że mógłby grać za darmo tak kocha, a realnie jest w top 3 najlepiej opłacanych na swojej pozycji, dlatego nie lubię tego typu wypowiedzi bo Lengleta nie znam i nie wiem czy to on czy jego jego wizerunek medialny.

9

Chłopie możesz nawet Batmobilem jeździć byle byś grał dobrze i wtedy nikt ci twojej i tak skromnej pensji nie będzie wypominał. Nie chcesz Ferrari ok, chcesz ok.

0

@AmigoBlancos Dobrze im to zrobi, jak nie będzie co kraść to "kibice" będą musieli znaleźć sobie inne źródło utrzymania.

2

@Janiama Ja mam własnie pewien niedosyt wzgledem Pique i rozumiem że niektórzy mogą się łapać za głowy gdy piszę to o gościu który wygrał wszystko, ale cały czas mam wrażenie że o ile puchary mogły by się nie zmienić to na pewno Pique mógł dużo bardziej zapisać się w annałach historii jako jeden z 3-4 najwybitniejszych ŚO w historii tej dyscypliny. Wciąż zostanie obrońcą wielkim ale ile sezonów był naprawdę topowym zawodnikiem tym Piquenbauerem, a ile był na boisku tylko ciałem bo myślami uciekał gdzie indziej.

9

Proponuję dać mu za to podwyżkę nie zasługuje by być tylko w top 3 powinien być najlepiej opłacanym trenerem. Słyszał ktoś żeby taki Klopp czy Guardiola tak dbali o swoich zawodników.

0

@didzejos Gdyby to było w Hiszpanii to na pewno bilety plus pewnie więcej premii od lokalny sponsorów, na drugim końcu świata to na pewno dalsze rozwijanie rynków w tamtym regionie i kilka nowych umów, korzyści wiec te same dla klubów KASA tyle że przy grze w Arabii więcej osób uszczknie tego tortu.

0

@macio_944 To się nazywa budowanie RP coś co Messi i Ronaldo mają od dawna. Jest presja i niektórzy się pod nią ugną, zresztą wielu rodaków uwielbia historie typu okradli nas spisek oni źli my dobrzy. trele morele ....

1

@KapiFCB Od siebie dodam, największe wyzwanie i potworne pieniądze.

1

@Hawajczyk Ktoś tu wrzucał ostatnio propozycję buków i Lewego nie było nawet w 10.

0

@Bartek46 Nie za Bardzo się tym interesuję wspiera ich ktokolwiek w tych dążeniach? My kontra reszta świata na pewno cementuje ich poczucie krzywdy ale tak na prawdę to światowe media znudziły się ich tematem a to duży cios w ich akcję.

0

@Pawlak1992 Tylko że to że nie idzie mu katarze nie ma żadnego przełożenia na to jak poszło by mu w Barcelonie. Poprzednie drużyny EV słynęły z zaangażowania.

0

@Akobz Tak? Pierwszą mapę oglądałem na Super Polsat. Ale przeszedłem na większy tv w polsat games

0

@Akobz Kanał: Super Polsat
Ja mam w naziemnej.

2

@xavi890 A co ma wypadek z Live do kompromitacji w PK? Czy znów gdyby, gdyby, gdyby. Tym bardziej że "przypadek" z live to powtórka z Rzymu.

0

@komentejtor A ile zarabiał Kovac? EV jest w top 3 najlepiej zarabiających trenerów(sam nie wiem jakim cudem) i zwolnienie go kosztowało by fortunę. Dla mnie to jest powód chyba że rzeczywiście ludzie tam postradali rozum.

1

@Barca_Big_Moment Przed tymi zawodnikami Barca miała już swoją określoną formę gry i każdy wiedział że jeśli pójdziesz z dumą Katalonii na wymianę ciosów to cię znokautuje, teraz byle jaśki Barcelonę dominują a kadrę mamy bardzo mocną.

13

Dembele szykuj się na wahadłowego.

1

@norbi77 Dembele już grał raz jako wahadłowy :)

0

Czyli nie ugięli się przed Puigiem są tego dobre i złe strony.

0

Ja tam lubię prawdziwych kozaków takich co nimi są nawet jak przegrywają, cwaniaków którzy wbijają szpileczki przy dobrej passie a chowają się do nory przy złej nie znoszę.

0

@Katalonbar A Cuenca i Chumi na wiosnę, widziałeś ich potem.

0

@Ogrodnik Ktoś podawał tydzień temu pierwszą 10 i nie było Lewego, a naprawdę były tam nazwiska o wiele bardziej dyskusyjne.

0

@WildKidzML Ale na koncie rośnie, jak byś był w top 3 najlepiej zarabiających to też wgryzłbyś się w stołek.

0

@Fake69 Bo to wygląda, Alenia nie jest pierwszy ale oby był ostatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?