3

@Arden czytając te wypociny płaczków, przychodzi tylko jedna myśl. Albo to trolle albo niedojrzałe, rozpieszczone dzieci.

0

@Chimera Osimhen - TAK.

1

@mekston nieskuteczność + mafia.

2

@Kapitan hawk again and again, again, again... ;)

1

@norbi77 wakacje po szpalerze w Gran Derbi ;)

3

@VeB 1899 ale Atletico nie miało wysoko ustawionej obrony i przegrało? No jak to tak? :D

0

@Dari0G aha :D
Pucharu Tymbarka chyba ;)

2

@ToWinaSedziego żeby byli bardziej zmęczeni. Ale w sumie...w lidze wystawią sobie rezerwy.

4

Płacz symulancie juniorze Simeone ;)

0

@Cataloniec94 przecież odchodzi.

0

No i wywróżyli Norwegowi ;)

1

@Dari0G mistrzami czego?

0

@jacobFCB trudno, chciałbym jednak oglądać jeszcze Mameda i jego efektowny styl. Teraz już tego nie mamy wśród tych mistrzów... Wszystko tak wykalkulowane bez błysku, że ciężko to się ogląda.

0

W KSW najgorsze jest to, że teraz tacy nudni stali się Ci mistrzowie...

0

Pawlak potrafi coś innego od tych kopnięć?

0

@jacobFCB patrząc na Mameda to jest fenomenalnie przygotowany i niesamowicie poważnie podszedł do sprawy. Chce widzieć ten pas jeszcze raz u Mameda! Czysto teoretycznie... Gdyby wygrał? Ktoś jeszcze czy koniec?
Może Parnasse... ;)

0

@jacobFCB nie wiem kogo, gdybym pracował dla KSW, napewno znalazłbym kogoś, kto dałby widowisko i bardziej zmęczył De Friesa od tych wszystkich ostatnich rywali razem wziętych ;)

Mamed...mam nadzieje, że widowiskowo to zgarnie, żeby nie było co zbierać! ;)

6

@12Frost12 Wyników nie będzie? Padam ze śmiechu :D
Drugie mistrzostwo się szykuje, wygrywając nie tylko z Realem i Atletico, którzy wydawali setki milionów na wzmocnienia, ale często też z sędziowaniem.

2

@12Frost12 Araujo był wtedy w top środkowych obrońców, a Flick stracił Martineza i gra Martinem.

1

Ale się płacz uruchomił. Masakra, lepiej kończyć to czytać ;)

2

@MsBarca Flick wychodzi z założenia jak Cruyff - lepiej wygrać 5-4 niż 1-0. Myślicie, że gdybyśmy ustawili niżej obronę to gralibyśmy tak przyjemnie dla oka?

7

@12Frost12 Xavi miał nisko ustawioną obronę i dokąd zaszliśmy w LM?

1

Śmieszne i żenujące to jest, że KSW nie może znaleźć De Friesowi poważnego rywala. Te walki są tak nudne, że masakra.

0

@Marcelinho99 a ja wolałbym, żeby już Arsenal ich dojechał.

1

@turhiay nieskuteczność.

0

Zajeb...emocjonująca walka, nie ma co.

0

Diomande i Nusa, cóż za mecz ;)

0

West Ham i Nottingham jakby zgarnęli w tej kolejce po 3 punkty to sytuacja Totków skomplikowałaby się jeszcze bardziej. Kogo chcielibyście wyciągnąć od Kogutów po okazyjnej cenie w przypadku spadku?

0

@FCB24 no był, a my dostajemy nawet jak nie ma faulu :D

6



Gdyby miał tylko koszulkę w kolorze blaugrana - natychmiastowa czerwona kartka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?