0

Wejdzie Ferran ze swoim tragicznym wykończeniem w ostatnim czasie, ale sytuacji dziwnym trafem zrobi się multum ;)
Rapha niestety od końcówki tamtego sezonu już tak wygląda z przerywnikami na przebłyski. A Fermin jak to Fermin, nigdy jeszcze nie miał tej regularności i zawsze lubię Go jak i Ferrana oglądać po wejściu z ławki i nadaniu tego bodźca drużynie.

6

Bardzo przyjemnie oglądało się współpracę Yamal-Cancelo w meczu z Atletico. Nie pogardziłbym powtórką:)

0

@Criss18Barca Xavi został potraktowany tak jak na to zasłużył. Laporcie mówił jedno, po czym na pierwszej lepszej konferencji spłakał się jak dziecko o kadre. A propo transferów za Xaviego, wszystkie były dzięki cudom, które wytwarzał Alemany.

15

@Criss18Barca oglądałeś mecze? ;)

5



Tu masz kur... kąsać Rekinie! O tu!!!

12



Niedługo wszystkie kluby La Liga powiedzą dość rywalizacji z tymi "..."...

1

@Karol145 nazywaj rzeczy po imieniu i nie zmieniaj historii. Pisz po prostu - pachołek.

3

@norbi77 wygramy i będzie jeszcze lepiej smakować.

0

@Kamiloza91 Arsenal ma rozegrany jeden mecz więcej, nie zapominajmy...
Ale kibicuje im bardzo :)

4

Kur...! Ale jestem w ch...! Dumny z tej drużyny!

2

Piękny mecz. Brawo chłopaki!

0

Ten Baena to idealnie by do Realu pasował. Rany jaki to jest ogórek...

1

O ja pierdziele, ale zdążył się cofnąć Bernal przy tej bramce!

2

Mamy DM-a, który jest jeszcze gówniakiem, świetnie isę prezentuje i jeszcze ładuje bramki!

0

Sukcesywnie kontuzje łapią wszyscy po kolei na których większość La Rambli narzekała...

0

@brd42 oczywiście

0

@Merton David Alaba.

1



Cudowny czas kibicowania Barcelonie z Ronaldinho w składzie w tamtym okresie. Cieszę się, że mogłem żyć i obserwować grę tego Magika :)

2



Kolejny odcinek pod tytułem - "Podwójne standardy"

3



Co tu się wyprawia :D

2



Nowy Ramos, lepszy od Cubarsiego;)

12



Piękne :)

0

@TR3YWAY to dlatego Klop im się marzy?

5



A co tam ta śmiesznie nieudolna podróbka Ramosa znowu tam wywinęła? ;)

2



Czysto piłkarski, bardzo by się przydał. Nie wiem jak tam z głową jednak :)

0



Ale to jest żałosny osobnik...

7

Wierzę w Jezusa Chrystusa, pracuje, odwożę dzieci do przedszkola, wstaje dokładnie o 4 rano. Pościć też poszcze, ale patrząc po wymienionych zawodnikach, układaniu im diety przez klub i jak się rozwinęły czy zakończyły ich kariery w Barcelonie to jednak wolałbym poszukać czegoś innego ;)

1

@mr Barca ja też nie, patrzę tylko dzisiaj co zalewa platforme x.

1

@barteq w erze var, gdzie karne, spalone i czerwone kartki nadal daje i nie daje się nadal jak i komu chce.

0



O ja pierdziele, co tam się działo...
Wjazd sankami i nie ma problemu. To już po prostu wszystkie granice zostają przekroczone, z tym trzeba coś zrobić, bo tak się nie da dalej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?