Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wejdzie Ferran ze swoim tragicznym wykończeniem w ostatnim czasie, ale sytuacji dziwnym trafem zrobi się multum ;)
Rapha niestety od końcówki tamtego sezonu już tak wygląda z przerywnikami na przebłyski. A Fermin jak to Fermin, nigdy jeszcze nie miał tej regularności i zawsze lubię Go jak i Ferrana oglądać po wejściu z ławki i nadaniu tego bodźca drużynie.
6
Bardzo przyjemnie oglądało się współpracę Yamal-Cancelo w meczu z Atletico. Nie pogardziłbym powtórką:)
0
@Criss18Barca Xavi został potraktowany tak jak na to zasłużył. Laporcie mówił jedno, po czym na pierwszej lepszej konferencji spłakał się jak dziecko o kadre. A propo transferów za Xaviego, wszystkie były dzięki cudom, które wytwarzał Alemany.
15
@Criss18Barca oglądałeś mecze? ;)
5
Tu masz kur... kąsać Rekinie! O tu!!!
12
Niedługo wszystkie kluby La Liga powiedzą dość rywalizacji z tymi "..."...
1
@Karol145 nazywaj rzeczy po imieniu i nie zmieniaj historii. Pisz po prostu - pachołek.
3
@norbi77 wygramy i będzie jeszcze lepiej smakować.
0
@Kamiloza91 Arsenal ma rozegrany jeden mecz więcej, nie zapominajmy...
Ale kibicuje im bardzo :)
4
Kur...! Ale jestem w ch...! Dumny z tej drużyny!
2
Piękny mecz. Brawo chłopaki!
0
Ten Baena to idealnie by do Realu pasował. Rany jaki to jest ogórek...
1
O ja pierdziele, ale zdążył się cofnąć Bernal przy tej bramce!
2
Mamy DM-a, który jest jeszcze gówniakiem, świetnie isę prezentuje i jeszcze ładuje bramki!
0
Sukcesywnie kontuzje łapią wszyscy po kolei na których większość La Rambli narzekała...
0
@brd42 oczywiście
0
@Merton David Alaba.
1
Cudowny czas kibicowania Barcelonie z Ronaldinho w składzie w tamtym okresie. Cieszę się, że mogłem żyć i obserwować grę tego Magika :)
2
Kolejny odcinek pod tytułem - "Podwójne standardy"
3
Co tu się wyprawia :D
2
Nowy Ramos, lepszy od Cubarsiego;)
12
Piękne :)
0
@TR3YWAY to dlatego Klop im się marzy?
5
A co tam ta śmiesznie nieudolna podróbka Ramosa znowu tam wywinęła? ;)
2
Czysto piłkarski, bardzo by się przydał. Nie wiem jak tam z głową jednak :)
0
Ale to jest żałosny osobnik...
7
Wierzę w Jezusa Chrystusa, pracuje, odwożę dzieci do przedszkola, wstaje dokładnie o 4 rano. Pościć też poszcze, ale patrząc po wymienionych zawodnikach, układaniu im diety przez klub i jak się rozwinęły czy zakończyły ich kariery w Barcelonie to jednak wolałbym poszukać czegoś innego ;)
1
@mr Barca ja też nie, patrzę tylko dzisiaj co zalewa platforme x.
1
@barteq w erze var, gdzie karne, spalone i czerwone kartki nadal daje i nie daje się nadal jak i komu chce.
0
O ja pierdziele, co tam się działo...
Wjazd sankami i nie ma problemu. To już po prostu wszystkie granice zostają przekroczone, z tym trzeba coś zrobić, bo tak się nie da dalej!