0

Padne! Lewandowski :D

0

Komentatorzy widzę poziomem z piłkarzami.

5



No i co uważacie? ;)

0



Trochę cicho o Ani było, a tu dzień meczu i proszę ;)

0

@kamiVeB Yamalem reprezentacji Polski :)

2



Dobra, mam tu lepsze akcje :D

0

@Vegeta88 Robert gra na takim samym poziomie jak w klubie ostatnio akurat :)

2

@AmigoBlancos głupoty prawie jak w RealMadridTV ;)

1

Święta idą to i Rózga być musi.

2

@EzioAuditoreDF
Rapha - Osimhen - Yamal
Pedri - Bernal - Olmo

3



Piękne :)

0

Rashford może się już pakować?

0

Roberta jakby coś to też w przerwie zjechałem :D

1

No, wystarczyło trochę Fermina zjechać i już brameczka;)

0

@norbi77 ogólnie nie, ale kontroli nie mamy w środku pola żadnej. Tu potrzeba Olmo.

0

@MirusAmisz ocho, pierwszy obrońca:D

1

Obrona tragedia jak zazwyczaj niestety, ale co myślał Flick, wystawiając tragicznego Lewandowskiego i totalnie pod formą Fermina?

6

0

@KrychaFCB nawet jak nie jest to szybko będzie.

0

@OskP Eric-Cubarsi-Maldini-Cancelo

11



Przyprawia o mdłości już to, aż odechciewa się tego sportu oglądać.

1

Następny pakt z diabłem! Kurtuła!

0

@TR3YWAY oczywiście, a Ty nie :)

4

@Luciano99 to bardziej najpierw uskrzydla przegranych, którzy nie mają nic do stracenia.

0



Co to za chory profil?! Mało zawału nie dostałem! :D

0

@Piotrek1993 włączaj!

4

Jak niesamowicie Pep spierniczył ten pierwszy mecz składem i brakiem taktyki to jest po prostu niepojęte.

1

@Sergio_Devils my tego nie powinniśmy mówić ;)

1

@Lisek ciekawe co sobie musiało myśleć takie PSG w meczu z nami po pierwszym zwycięstwie 4-0.

0

@Lisek tak, dokładnie. Paradoksalnie my nie zagraliśmy tam złego meczu i swoje okazje mieliśmy. Z Garcią na bramce zapewne z Liverpoolem i Romą byśmy nie odpadli, a i sędzia pozwalał tam na zbyt wiele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?