Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Padne! Lewandowski :D
0
Komentatorzy widzę poziomem z piłkarzami.
5
No i co uważacie? ;)
0
Trochę cicho o Ani było, a tu dzień meczu i proszę ;)
0
@kamiVeB Yamalem reprezentacji Polski :)
2
Dobra, mam tu lepsze akcje :D
0
@Vegeta88 Robert gra na takim samym poziomie jak w klubie ostatnio akurat :)
2
@AmigoBlancos głupoty prawie jak w RealMadridTV ;)
1
Święta idą to i Rózga być musi.
2
@EzioAuditoreDF
Rapha - Osimhen - Yamal
Pedri - Bernal - Olmo
3
Piękne :)
0
Rashford może się już pakować?
0
Roberta jakby coś to też w przerwie zjechałem :D
1
No, wystarczyło trochę Fermina zjechać i już brameczka;)
0
@norbi77 ogólnie nie, ale kontroli nie mamy w środku pola żadnej. Tu potrzeba Olmo.
0
@MirusAmisz ocho, pierwszy obrońca:D
1
Obrona tragedia jak zazwyczaj niestety, ale co myślał Flick, wystawiając tragicznego Lewandowskiego i totalnie pod formą Fermina?
6
https://x.com/M10Update/status/2034003577023119629
Sam siebie już parodiuje?
0
@KrychaFCB nawet jak nie jest to szybko będzie.
0
@OskP Eric-Cubarsi-Maldini-Cancelo
11
Przyprawia o mdłości już to, aż odechciewa się tego sportu oglądać.
1
Następny pakt z diabłem! Kurtuła!
0
@TR3YWAY oczywiście, a Ty nie :)
4
@Luciano99 to bardziej najpierw uskrzydla przegranych, którzy nie mają nic do stracenia.
0
Co to za chory profil?! Mało zawału nie dostałem! :D
0
@Piotrek1993 włączaj!
4
Jak niesamowicie Pep spierniczył ten pierwszy mecz składem i brakiem taktyki to jest po prostu niepojęte.
1
@Sergio_Devils my tego nie powinniśmy mówić ;)
1
@Lisek ciekawe co sobie musiało myśleć takie PSG w meczu z nami po pierwszym zwycięstwie 4-0.
0
@Lisek tak, dokładnie. Paradoksalnie my nie zagraliśmy tam złego meczu i swoje okazje mieliśmy. Z Garcią na bramce zapewne z Liverpoolem i Romą byśmy nie odpadli, a i sędzia pozwalał tam na zbyt wiele.