0

@MaziFCB mam nadzieje, że jednak nie jest.

0

@mkord tu George Ukumbae, prywatny Bunga Bunga Pani Ani. Najlepiej oczywiście nie wiem, ale coś tam wiem :D

5

W przypadku takiego scenariusza, że możemy sobie pozwolić na jeden "bogatszy" transfer, a drugi musi przyjść za free, jaką opcje byście wybrali?
a) Senesi + Osimhen
b) Bastoni + Vlahovic

Dla mnie opcja a.

3

@Jimmydeska na siłę próbuje być w pewnych aspektach kimś, kim zwyczajnie nie jest.

0

@Zaglloba Rashford na LS, Yamal na PS, a na 9 wymiennie Raphinha z Olmo. Środek pola niżej utrzymują Pedri-Bernal i jedziemy.

0



Z Gavim wracającym po kontuzji kolana robić takie coś? Próbuje być dowcipny? Niezbyt mądre...
Chyba, że coś pomyliłem i to nie Gavi.

0

@Eto'o9 R10 pewnie masz rację. Bardziej jednak chodzi mi o zobrazowanie tego jak to może wyglądać w niedalekiej przyszłości, Bernal-de Jong, Xavi Espart-Kounde. Zawsze jaram się takimi wymianami z kopalni La Masia:)

1



Wyczuwam do końca sezonu odpalenie Xaviego Esparta na dobre i zarobek na Kounde, rzędu 70 baniek ;)

1

@Fog_W_1899 na Gołote...to był dopiero klimat.

0

@tbas według jednego nie, według drugiego tak. Tak jak kolega powiedział, jak podzielone jest społeczeństwo.

0

@Bobo25 no i właśnie :)

5



To jak to w końcu było? ;)

0

@Messibestplayerintheworld oczywiście, że nie. Zespół musi być skoncentrowany do końca ,a i z Roberta może jakimś cudem uda się jeszcze coś wyciągnąć ;)

2

W końcu Laporta nie będzie musiał się politycznie odnosić i powie, że Christensen z Lewandowskim zostają do końca sezonu i nie będą przedłużeni ;)

2

@fart to wiedzą wszyscy, a dzisiaj komu pojechał kibicować? ;)

0

@Zoker no właśnie, a Font odpływał z Haalandem i zarzucał Laporcie, że nie doprowadził do powrotu Messiego.

1

@Zoker nie, nie sądzę. Laporta nie grał kartami żadnych zawodników przed wyborami jak czynił to Font ;)

0

@Arkon nie pomyślałeś, że jest za Rakowem? ;)

1

Teraz wisienka na torcie i ogłoszenie jakiegoś dealu przez Laporte, który pozwoli nam latem sprowadzić Osimhena i Bastoniego ;)

0

@Mario96w do czegoś tam dochodzi, ale ogólnie jest 3 metry spoźniony za każdą akcją..

8

Poważnie myśleli, że Xavim gadającym kocopoły o powrocie Messiego wygrają z Laportą?:D
Przecież to był strzał w kolano. Do każdego rozsądnego kibica trafiało to, że Laporta nie mógł zrobić takiego ruchu, chcąc wyciągnąć ten klub z bagna.

5



Zaskoczenia nie będzie.

0

@MirusAmisz no chyba nie myślisz o przedłużaniu kontraktu?

0

@wawrzyn1 o właśnie to jest to.

0

@severius może Anie lepiej?

1

Raphinha 90 minut, a co z Rashfordem?

0

@tbas psychicznie i fizycznie. Gol już tu nic nie zmieni, to nie jest jakiś młokos.

13

Arsenal po tylu latach, może w końcu ogarną tego mistrza :)

0

Typowa bitka pod dyskoteką za dawnych lat :D

0

Ja pier...! Patrze i niedowierzam! Goście trenujący na codzień, nie mają siły na dotrwanie do końca pierwszej rundy?! Co jest?! Przecież oni wyglądają jak chodząca śmierć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?