Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB mam nadzieje, że jednak nie jest.
0
@mkord tu George Ukumbae, prywatny Bunga Bunga Pani Ani. Najlepiej oczywiście nie wiem, ale coś tam wiem :D
5
W przypadku takiego scenariusza, że możemy sobie pozwolić na jeden "bogatszy" transfer, a drugi musi przyjść za free, jaką opcje byście wybrali?
a) Senesi + Osimhen
b) Bastoni + Vlahovic
Dla mnie opcja a.
3
@Jimmydeska na siłę próbuje być w pewnych aspektach kimś, kim zwyczajnie nie jest.
0
@Zaglloba Rashford na LS, Yamal na PS, a na 9 wymiennie Raphinha z Olmo. Środek pola niżej utrzymują Pedri-Bernal i jedziemy.
0
Z Gavim wracającym po kontuzji kolana robić takie coś? Próbuje być dowcipny? Niezbyt mądre...
Chyba, że coś pomyliłem i to nie Gavi.
0
@Eto'o9 R10 pewnie masz rację. Bardziej jednak chodzi mi o zobrazowanie tego jak to może wyglądać w niedalekiej przyszłości, Bernal-de Jong, Xavi Espart-Kounde. Zawsze jaram się takimi wymianami z kopalni La Masia:)
1
Wyczuwam do końca sezonu odpalenie Xaviego Esparta na dobre i zarobek na Kounde, rzędu 70 baniek ;)
1
@Fog_W_1899 na Gołote...to był dopiero klimat.
0
@tbas według jednego nie, według drugiego tak. Tak jak kolega powiedział, jak podzielone jest społeczeństwo.
0
@Bobo25 no i właśnie :)
5
To jak to w końcu było? ;)
0
@Messibestplayerintheworld oczywiście, że nie. Zespół musi być skoncentrowany do końca ,a i z Roberta może jakimś cudem uda się jeszcze coś wyciągnąć ;)
2
W końcu Laporta nie będzie musiał się politycznie odnosić i powie, że Christensen z Lewandowskim zostają do końca sezonu i nie będą przedłużeni ;)
2
@fart to wiedzą wszyscy, a dzisiaj komu pojechał kibicować? ;)
0
@Zoker no właśnie, a Font odpływał z Haalandem i zarzucał Laporcie, że nie doprowadził do powrotu Messiego.
1
@Zoker nie, nie sądzę. Laporta nie grał kartami żadnych zawodników przed wyborami jak czynił to Font ;)
0
@Arkon nie pomyślałeś, że jest za Rakowem? ;)
1
Teraz wisienka na torcie i ogłoszenie jakiegoś dealu przez Laporte, który pozwoli nam latem sprowadzić Osimhena i Bastoniego ;)
0
@Mario96w do czegoś tam dochodzi, ale ogólnie jest 3 metry spoźniony za każdą akcją..
8
Poważnie myśleli, że Xavim gadającym kocopoły o powrocie Messiego wygrają z Laportą?:D
Przecież to był strzał w kolano. Do każdego rozsądnego kibica trafiało to, że Laporta nie mógł zrobić takiego ruchu, chcąc wyciągnąć ten klub z bagna.
5
Zaskoczenia nie będzie.
0
@MirusAmisz no chyba nie myślisz o przedłużaniu kontraktu?
0
@wawrzyn1 o właśnie to jest to.
0
@severius może Anie lepiej?
1
Raphinha 90 minut, a co z Rashfordem?
0
@tbas psychicznie i fizycznie. Gol już tu nic nie zmieni, to nie jest jakiś młokos.
13
Arsenal po tylu latach, może w końcu ogarną tego mistrza :)
0
Typowa bitka pod dyskoteką za dawnych lat :D
0
Ja pier...! Patrze i niedowierzam! Goście trenujący na codzień, nie mają siły na dotrwanie do końca pierwszej rundy?! Co jest?! Przecież oni wyglądają jak chodząca śmierć.