Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BORO_12 LŚO jest nam bardzo potrzebny i tego nie podważam. Zastanawia mnie tylko czy warto wydawać krocie na wzmocnienie tej pozycji. Za priorytet uważam sprowadzenie 9 klasy światowej.
28
Trybuny w Madrycie na mecz z Bayernem gotowe.
0
Trochę więcej niż trochę się nawet zgadzam z Ronaldem.
1
@Fermin ponoć już Valverde ją sprowadził do parteru i usunęła wpis.
1
@fotohobby Balde nie ma prawej nogi.
1
Ten, któremu się wydaje, że jest zawodnikiem z najwyższej półki klasy światowej :)
2
@malicinho ja jednak i mimo wszystko bez zastanowienia - Osimhen.
6
Mało mnie w sumie interesują problemy Madrytu, ale trudno się nie zgodzić.
7
Poważnie ktoś u Maldiniego z Atletico domagał się czerwonej kartki?
38
Pytanie z serii - porażki Realu Madryt.
Arbeloa - na siebie.
0
@malicinho gdybyś miał wybrać Bastoni czy Osimhnen, to?
0
@VeB 1899 jedyną kontrowersją jest żółta kartka dla Maldiniego po reakcji VAR.
6
To nie jest uraz mięśniowy i nie kolano, a kostka. Cieszy mnie to. Zobaczymy jaki stopień skręcenia, ale nie ukeywam, odetchnąłem trochę :)
1
@Limaker ewentualną kontrowersją jest żółta kartka dla Maldiniego.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 bardzo ładnie, ale druga połowa lekko słaba. Rozumiem jednak jego zmęczenie, ale to nie usprawiedliwia obiektywności ;)
0
@partymaker o ja durny :D
Powiem Ci, że to nie pierwszy raz :D
4
Ja rozumiem, że ma jakieś tam dziwne zaloty, ale o co chodzi?
1
@robsesh może Gavi odciąży, choć obawiam się tych wszystkich powrotów po tak ciężkich kontuzjach, ale dojdzie też Tommy. 9 klasowa to absolutne must! Pytanie czy stać nas na dwa grube transfery czy będziemy musieli wybierać między ŚO, a 9. Jeśli mielibyśmy wybierać, to zdecydowanie stawiam na środkowego napastnika. Pytanie też co z LS, jeśli nie wykupimy Rashforda, bo Raphinha coś się psuje zbyt często...
18
Także tego...
8
Gościowi odskoczyła piłka, obydwaj poszli na piłkę gdzie Maldini był zdecydowanie szybszy. Nie wiem gdzie tu kontrowersja...
5
Biję się w pierś po raz kolejny Joao! Byłem jednym z pierwszych, którzy Cię tu nie chcieli i wątpili w Twoją jakość, szczególnie po pobycie w Arabii. Jedyne co tylko mogę teraz powiedzieć to... Przepraszam, proszę o wybaczenie i dawaj nam jeszcze więcej i więcej Panie Piłkarzu!
2
@Kuchar jak bardzo się cieszę, że nie musze tego słuchać i dlatego oglądam z angielskim komentarzem ;)
4
Nie sympatyzuje za bardzo z Robertem, ale jak dzisiaj wchodził tak szczerze i bardzo życzyłem mu bramki. Po cichu mówiłem sobie - "dawaj Robert, zrób to, daj nam zwycięstwo, chociażby paznokciem w stylu Inzaghiego". I proszę! :)
0
@APTAPT pewne to wiesz co jest :)
0
Ja pierdziele, ale pięknie! 3 punkty więcej odskakujemy i do rozegrania jeden mecz mniej do końca! Czego chcieć więcej na dziś? :) Szok i niedowierzanie, wróciłem z kościoła na drugą połowę i dopiero teraz sprawdziłem wynik prześcieradeł :)
0
@ProMILs oj tam ;)
1
Cancelo strzela bramkę Lewandowskim!
2
Tak jeeeeeeeest!!!!!! Robert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Co ten Yamal tworzy?!
1
@Comentateiro chyba, że dopiero nawywija. A mogłeś go powstrzymać...