GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 parę dni temu pisałeś, że obecna Rosja to zupełnie inna Rosja niż ta rok temu, że wiele się nauczyli/zostali wymienieni dowódcy, wyciągnęli wnioski i są dużo bardziej zorganizowani. Teraz piszesz "Rosja powtarza dokładnie te same błędy co roku temu"
25
Za co ta Redakcja ma tyle zielonych pod postem? Jeszcze ciągle są na samej górze. Lepiej by napisali jakieś porady miłosne albo wypowiedzieli się, czy piramidy zostały wybudowane przez kosmitów. Bez tego, to nawet nie mają co liczyć na moje kliknięcie.
3
@Striker Czyli to miałeś na myśli, kiedy mówiłeś mi, że kiedyś uczeń przerośnie mistrza.
2
@Comentateiro pytanie czy nie będzie miał problemu w graniu geja
0
@HighestInTheRoom Coś na obiad
1
Co można kupić dobrego w Biedronce?
3
@Comentateiro Artera do końca lutego?
0
Może niech to Southampton faktycznie lepiej spadnie xd
1
@require Ehh, na stare generacje dopiero jest premiera w kwietniu. Dobra, nie było tematu...
0
@LambiPL Myślę, że mam bardzo dużo. Za miesiąc pewnie bym sprzedał.
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-xbox-one-dziedzictwo-hogwartu
Choć nie ogarniam czemu tu jest napisane, że premiera w kwietniu dopiero :D
0
Gdzie kupię najtaniej Hogwart Legacy na Xbox ONE? Wersję cyfrową i może być przez jakiegoś vpna czy coś.
/edit
Teraz się zastanawiam, bo mam napęd. Może pierwszy raz kupiłbym płytę normalnie w jakimś media expert czy coś. Pytanie czy ciężko byłoby mi to potem odsprzedać? Mowa o mieszkaniu w dużym mieście. No i jaki % kwoty bym odzyskał.
/edit
nieważne, na stare generacje dopiero premiera w kwietniu
5
@domin682 Podsiadło? Serio? :D
6
@MesQueUnClub_87 bardzo lubię
5
No w końcu jakaś super decyzja ze strony PiSu
0
@macio_944 Czyli jednak się wyprowadzasz. Rozumiem, że zamieniasz na coś większego?
1
@Kgorecki2500 to fajny wykładowca, że nie narzuca jednej prawidłowej odpowiedzi. Tak naprawdę tutaj każda odpowiedź może być poprawna. Zbyt mało danych, aby jakoś bardziej naukowo podejść do tematu.
0
@Kgorecki2500 Skoro mają to być luksusowe zegarki, to kraj Y gdzie panuje recesja. Każdy kryzys powoduje, że średni i słabi tracą, a ci najbogatsi tylko powiększają swoją różnicę nad cała resztą. W dodatku podczas każdej recesji ten 1%, która była biedna się bardzo wzbogaci. Powstanie nowy rynek zbytu
1
@TheNekro94 dałem lajka, ale w sumie to nie wiem. Moje serce ledwo przeżyło ten finał
0
@Colon niezbyt, jest nawet gorzej niż było, ale wciąż jestem w stanie normalnie funkcjonować, więc nie płaczę. Wydaje mi się, że jutro będzie lepiej. Dzięki że pytasz
3
@macio_944 Harry Potter > jakiś Cowboy
11
@Danny Gaucho haha, mam ten sam problem. Jak to wstawiałem i nie wiedziałem co napisać (obrazek mnie rozśmieszył, ale musi być opis, aby nie usunęli), to właśnie przyszedł mi do głowy jeden osobnik i chciałem do niego nawiązać. Ale stwierdziłem że dam chłopakowi spokój. Jak już Ci pomogą, to powiedz że mnie też potrzeba.
35
I tak to jest z dziewczynami
https://scontent-lcy1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330133269_987922918854571_403404533723435687_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=6Ym9IIwFT_IAX88mZHw&_nc_ht=scontent-lcy1-1.xx&oh=00_AfALA0_0h-ZNSQ7UuROW7ftaGY-GAVhL6NhXi8z5T0t6ZQ&oe=63EAB382
1
@Kgorecki2500 Ibra to pewna kreacja i każdy rozgarnięty o tym wie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@osa91 przecież jak rządzili republikanie, to dziwnym przypadkiem był okres bez ofensywy Rosji
7
@Kapitan hawk madryt napisany z małej litery. Tak właśnie trzeba, o to chodzi element. Dobrze wiem, że zrobiłeś to specjalnie. Aż mi się lekko łezka w oku zakręciła
3
@Vhaeraun co Ty, w odpowiednich Ci warunkach śpisz na baczność? :D
11
@MESSIah16 powinien wygrać, miał olbrzymi wkład w mistrzostwo Argentyny. Zaryzykuję stwierdzenie, że największy po Messim, zauważając że bez odpowiedniego trenera to Messi nie miałby okazji mieć największy wkład w mistrzostwo, bo w ogóle by nie było mistrzostwa. Oczywiście to też działa w drugą stronę i Scaloni nie miałby okazji być najlepszym trenerem gdyby nie było obok Messiego. Fajne uzupełnienie.
20
Właśnie dopiero się dowiedziałem o 4 golach Cristiano Ronaldo w jednym meczu i powiem Wam, że absolutnie nie zrobiło to na mnie wrażenia.
11
Janusz Jeden i Janusz Drugi