GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewy tym strzałem podsumował swoje występy na mundialu
1
Oj Xavi, lubiliśmy się, ale już się nie lubimy. Ty tak Dembele zbudowałeś
7
Zajebiscie. I tak jestem znacznie bardziej dumny, niż po 0:0 z Argentyną w pierwszej połowie. Brawo. Można powalczyć w drugiej połowie coś strzelić, a nawet jak stracimy, to pożegnać się z honorem. Brawo Polska
10
Prorok...
0
To powinna być żółtą, sędzia oszczędził
0
Mbappe strzeli bramkę i zanotuje asystę - postawione po kursie 7.5
0
Wikipedia nie kłamie
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Laga_na_Lewego
6
Po co Milikowi było zagrać ten dobry mecz z Arabią? Na co mu to było? Michniewicz to jest tak żałosny trener. Jakiś dziennikarz pewnie fajnie go wypunktuje po meczu, a co usłyszymy? No największy sukces polskiej reprezentacji od lat. Liczy się wynik, chust że przegraliśmy, bo wyszliśmy z grupy. Wynik się liczy. Inne reprezentacje co nie grały lagi, to już dzisiaj nie miały okazji zagrać. Największy sukces od lat. Dziennikarze się na mnie uwzieli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
1
@mekston patrząc na paru naszych grajków, to tak wychodzimy od początku mistrzostw xd
1
@Kondziubarca to tym bardziej niepotrzebny xd
2
A jakby zagrać dzisiaj bez Lewandowskiego? Ja jestem przekonany, że Żabojady nie są przygotowane na taką zagrawkę
4
Jasne jasne xd
0
@Sulimo mam nadzieję, że to ironia xd
1
Fajnie zagrała Australia, może i odpadli, ale gratulacje dla nich. No ale z pewnością mają też innego trenera, który uważa że się da.
0
Ale Martinez to jest przeciętniak xd
1
@mekston tak, tak. Mnie chodzi o potencjał czysto na papierze, mało topowych graczy z topowych klubów i dużym doświadczeniem w LM itp.
0
@maciejsonFCB on ma rzadko pierwszy skład w Atletico Madryt :p
2
Ten skład oprócz Messiego i Di Maria jest de facto bardzo przeciętny.
3
Marciniakowi się nie chciało biec, to se gwizdnął
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
Widzicie? Graliby lagę, to tej bramki by nie było
2
Jak Argentyna dojdzie do finału, to coś czuję, że Martinez coś odKariusuje
19
1000 mecz Messiego? To o 289 więcej, niż liczba połączeń między selekcjonerem, a Fryzjerem
0
@Bartula inna faza turnieju, ale sport ten sam
5
@macio_944 całe szczęście na mundialu nie ma rewanżów na stadionie rywala. Więc Argentyna pewne złoto :D
1
Gdyby Australijczycy grali autobus i lagę do przodu, to tak teraz po pierwszej połowie cieszyliby się z remisu. Mieli jak na tacy wyłożoną taktykę i to jak trzeba zagrać z Argentyną od polskiego Guardioli, ale nie skorzystali, to teraz niech gonią wynik.
0
@TheNekro94 No Lahoz to jakiś inny wymiar xd
4
Marciniak jak zwykle ślepy i arogancki