2

Lewy tym strzałem podsumował swoje występy na mundialu

1

Oj Xavi, lubiliśmy się, ale już się nie lubimy. Ty tak Dembele zbudowałeś

7

Zajebiscie. I tak jestem znacznie bardziej dumny, niż po 0:0 z Argentyną w pierwszej połowie. Brawo. Można powalczyć w drugiej połowie coś strzelić, a nawet jak stracimy, to pożegnać się z honorem. Brawo Polska

10

Prorok...


0

To powinna być żółtą, sędzia oszczędził

0

Mbappe strzeli bramkę i zanotuje asystę - postawione po kursie 7.5

0

6

Po co Milikowi było zagrać ten dobry mecz z Arabią? Na co mu to było? Michniewicz to jest tak żałosny trener. Jakiś dziennikarz pewnie fajnie go wypunktuje po meczu, a co usłyszymy? No największy sukces polskiej reprezentacji od lat. Liczy się wynik, chust że przegraliśmy, bo wyszliśmy z grupy. Wynik się liczy. Inne reprezentacje co nie grały lagi, to już dzisiaj nie miały okazji zagrać. Największy sukces od lat. Dziennikarze się na mnie uwzieli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

1

@mekston patrząc na paru naszych grajków, to tak wychodzimy od początku mistrzostw xd

1

@Kondziubarca to tym bardziej niepotrzebny xd

2

A jakby zagrać dzisiaj bez Lewandowskiego? Ja jestem przekonany, że Żabojady nie są przygotowane na taką zagrawkę

4

Jasne jasne xd


0

@Sulimo mam nadzieję, że to ironia xd

1

Fajnie zagrała Australia, może i odpadli, ale gratulacje dla nich. No ale z pewnością mają też innego trenera, który uważa że się da.

0

Ale Martinez to jest przeciętniak xd

1

@mekston tak, tak. Mnie chodzi o potencjał czysto na papierze, mało topowych graczy z topowych klubów i dużym doświadczeniem w LM itp.

0

@maciejsonFCB on ma rzadko pierwszy skład w Atletico Madryt :p

2

Ten skład oprócz Messiego i Di Maria jest de facto bardzo przeciętny.

3

Marciniakowi się nie chciało biec, to se gwizdnął

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Widzicie? Graliby lagę, to tej bramki by nie było

2

Jak Argentyna dojdzie do finału, to coś czuję, że Martinez coś odKariusuje

19

1000 mecz Messiego? To o 289 więcej, niż liczba połączeń między selekcjonerem, a Fryzjerem

0

@Bartula inna faza turnieju, ale sport ten sam

5

@macio_944 całe szczęście na mundialu nie ma rewanżów na stadionie rywala. Więc Argentyna pewne złoto :D

1

Gdyby Australijczycy grali autobus i lagę do przodu, to tak teraz po pierwszej połowie cieszyliby się z remisu. Mieli jak na tacy wyłożoną taktykę i to jak trzeba zagrać z Argentyną od polskiego Guardioli, ale nie skorzystali, to teraz niech gonią wynik.

0

@TheNekro94 No Lahoz to jakiś inny wymiar xd

4

Marciniak jak zwykle ślepy i arogancki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?