GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
98
Z całym szacunkiem do Lewego, jego ciężkiej pracy i kariery, ale to niedorzeczne, że niektórzy próbowali wmówić, że ten jest lepszym piłkarzem od Messiego. Nie ma i nigdy nie było kogoś lepszego od Leo.
0
Temu co się pomyliło, że w siatkówkę gra xd
1
@HighestInTheRoom nie, ale Messi nie został zatrzymany, nawet jak Holandia by tu jeszcze wygrała. Bo o wyniku decyduje cały zespół
19
To jak tam van Gaalku. Na czym polega ten pomysł na "wiemy jak zatrzymać Messiego"? XDD
2
Handi - 1 postawione na Argentynę. Jedziesz Leo
7
Dlatego uważałem, że tańczenie Brazylijczyków to zwykle pajacowanie. Czy futbol służy do zabawy? Jasne, ale należy to celebrować piękną grą. Im to się w poprzednim meczu świetnie udało. Jednak po końcowym gwizdku jesteś profesjonalistą i już myślisz o kolejnym meczu.
4
Wydaje mi się, że Casemiro musiał odejść z Realu, bo tak to zaprogramowała symulacja matrixa. W innym wypadku ta nie wiedziałaby, czy dzisiaj ma awansować Modric czy Casemiro.
0
@Chaoss Argentyna to ja mówię, a ja to się znam akurat xd
1
Nie będę Was oszukiwał, że jak La Bamba pisała, że Brazylia jest faworytem do wygrania mundialu, to już wiedziałem, że nawet nie dojdą do finału.
4
@4drian0 ze szczęścia po hattricku w finale? Może być
7
@Mns21 No za to klasa była 4 lata temu za jego panowania xd
0
@Cotutajsiedzieje znam osobiście ludzi, którzy dostali wezwania
0
@WiernyKatalonii to czemu dostałem!!??
6
@Onie za 30 milionów się zastanowi
0
Ehh. Dzień bez meczu mundialowego, to nie dzień. Moim zdaniem FIFA powinna pomyśleć nad organizacją takiego mini turnieju o najgorszą drużynę mundialu. Mecze odbywałyby się wtedy kiedy te lepsze drużyny odpoczywają. W końcu mielibyśmy szanse na jakies trofeum.
14
@AmigoBlancos moim zdaniem to będzie drużyna, która przegra półfinał, a wygra mecz o 3 miejsce.
2
@ChampionLW Zajebiście
0
@FcPortoFan1999 ma potężne taśmy
1
@Mow_mi_Douglas dzięki jego pracy Wojtek obronił dwa karne :D A tak serio, to cóż. Nie dziwię się, że się podłączył pod ten sukces. Taki biznes. Bardziej żałosne jest dla mnie to, że ta dwójka postanowiła "komercjalizować swój związek" i to jeszcze włączając to w dziecko. Smutny jest ten świat
0
@Janiama no Ty jesteś często konsekwentny, to muszę przyznać.
1
W sumie 711 miał rację, że to historyczny awans. 30 milionów będzie wspominane przez wiele wiele lat. Nie rzucił słów na wiatr.
1
@Janiama już daj spokój Krzysiu
6
@mkord fajne podejście. Wyobraź sobie coś takiego u Guardioli. W dodatku jak nie potrafi być decydującym i jedynym głosem w szatni, to niech nie będzie selekcjonerem.
@cris2706 to tak jak dziennikarz brazylijski miał pytanie o naszą taktykę na mecz z Argentyną, a ten się zesrał do niego, że nie wygrali z Arabią Saudyjską. No nie wygrali, bo Brazylia nie grała z nimi :)
59
I nadal ktoś wierzy, że ten grubas nie był skorumpowany? Trener, a przede wszystkim człowiek z klasą, to by na starcie wyrzucił wszystkim z głowy tak idiotyczny pomysł. "Nie no, premierze. My tu nie jesteśmy dla pieniędzy" - i koniec tematu, piłkarze też nie mają co powiedzieć. A 711 postanowił negocjować z piłkarzami kto ile dostanie. Kilkanaście lat temu nie mogło być inaczej. Kupował i sprzedawał mecze, byle pesosy się zgadzały. Chciwy na pieniądze i trenersko wciąż w komunie. Michniewicz OUT
1
@Comentateiro zgadzam się. Inna sprawa czy akurat wczoraj, to Busquets był problemem. Czy to że drużyna nie potrafi strzelić bramki przez 120 minut nie jest chyba winą defensywnego pomocnika. Szkoda, że nie zobaczyliśmy Hiszpanii z jakąś szybką i sprawną drużyną, na przykład Brazylią. Wtedy byśmy zobaczyli prawdziwą "jakość" Busquetsa.
2
@barcelonaLM i jaki buntownik
46
Tak słabego Ronaldo widziałem ostatnio w piątek.
0
Widzieliście to rozczarowanie na twarzy Ronaldo, że jego kolega strzelił przepiękną bramkę, zamiast wykonać dośrodkowanie? xd
3
Na razie prawie po meczu, ale jak wejdzie Ronaldo w drugiej połowie, to może zagra jakąś asystę do Szwajcarów i wtedy zrobi się meczycho.