0

@Colon wystrzelał się w FC Barcelonie

3

Ale placki z tej Danii. Dwa zwycięstwa z Francją w lidze narodów, a teraz 1 punkt i ostatnie miejsce w grupie. Wydaje mi się, że jak do tej pory największe "zaskoczenie" mundialu.

8

@PatrychoO "Nie rozumiem, chodzi o jakieś moby albo itemy w jakiejś gierce MMORPG?"

właśnie, wie ktoś o jaką grę chodzi?

0

@AmigoBlancos Panie, ile ja już pieniędzy mogłem przepić, a zmarnowałem na tym mundialu na kuponach xd

4

@Luciano99 tak i tak pieniądze zmarnowane, bo piw nie wypiłbyś Ty, a twój stary

0

@Messiah10 o co chodzi?

3

@KrwawiaceoczyVEB Perspektywa

0

@KrwawiaceoczyVEB pewnie kolano wystawało

10

@papajak2137 prawdopodobnie tak xddd Bo tak powiedziała w mediach dla rozgłosu, 10 lat po rzekomym gwałcie? Jakiś konkretny dowód?

0

@FcPortoFan1999 no właśnie wydaje mi się, że Meksyk dobrze się bronił. Ten gol Messiego był praktycznie z niczego. Potem oczywiście miał znacznie więcej miejsca, ale no zdobyta bramka musiała zmienić taktykę Meksyku i odblokowała psychicznie Argentynę.

3

@Faro A musisz brać jakiś lek? Jesteś po chemioterapii albo masz inną chorobę, która znacząco osłabia twój układ odpornościowy? Masz przeziębienie, bo twój organizm sam sobie próbuje z tym poradzić i zwalczyć infekcję.

0

@FcPortoFan1999 Messiego się nie kryje 1 na 1. Zagęszcza się maksymalnie środek pola i strefy gdzie znajduje się aktualnie na boisku. To zbyt wielki geniusz, aby jakieś 1 na 1 starczyło.

0

@shaun no nie jeden mecz, bo właśnie uważam, że z nami też nie zagrali słabo (wiadomo jesteśmy kiepskim wyznacznikiem). Meksyk przez 2 mecze nie wyprowadził ani jednej składnej akcji.

0

Kurs na Arabię jutro 4.70, a na Meksyk 1.73.
Arabia lub remis też jest wysoki, bo 2.20.
Meksyk lub remis jest super niski, bo 1.22

Nie uważacie, że powinno być odwrotnie? xd

1

@MESSIah16 no w sumie racja. Pierwsze miejsce mają prawie jak w banku

0

Wiadomo już czy Francuzom opłaca się (ze względu na drabinkę) wygrywać trzeci mecz?

4

A ja głupi myślałem, że powinniśmy przegrać

https://x.com/Piotrowicz17/status/1597494434236862464

0

@Katalonbar tego karnego przede wszystkim nie powinien podyktować sędzia.

37

Dokładnie rok temu najlepszy piłkarz wszechczasów i legenda FC Barcelony zdobył swoją 7 złotą piłkę w karierze.

0

@Striker No ale do tej pory, to nikt nie prezentuje się serio jakoś super. Brazylia się dzisiaj męczyła, Hiszpanii coś brakuje, Chorwacja jeden dobry mecz, Argentyna słabo, Anglia nie wygrała z USA. Chyba Francja najlepiej do tej pory.

Więc nie twierdzę, że Portugalia to murowany faworyt, ale szanse mają.

0

Niestety, ale Portugalia ma jedną z najlepszych kadr na tym mundialu. Wydają się ponadto zgrani i odpowiedni jakościowo. Jak wygrają MŚ to serwery La Rambli tego nie wytrzymają.

7

Podczas następne wywiadu: "Najpierw w protokole zabrali mi gola, a potem nie pozwolili wrócić na boisko, aby wykonać karnego"

4

Żałosny jest ten Urugwaj

6

Tęsknie za Urugwajem z Forlanen i Suarezem. RPA 2010 tam to była drużyna. To co obserwujemy teraz, to się nawet nie umywa

8

Głową może tego nie dotknął, ale to się nie liczy, bo musnął swoim mentalem i słusznie bramka mu zapisana.

12

Ale to trzeba być pustym, abym uprzykrzać swoje własne życie dla jakiejś tam ideologii

2

Oby typ do gułagu mógł sobie zabrać ze soba tą flagę

1

@Kibic1998 tak, ale maksymalnie w 3 turach/zmianach. Chyba, że czwarta zostanie wykonania między pierwszą, a drugą połowa. Wyjątek też stanowi jakaś kontuzja uniemożliwiającą dalszą grę zawodnika.

1

@Hartge No i przede wszystkim, to że ktoś wygląda jak małpa, to nie znaczy że jest jakiś gorszy.

12

Rolnik szuka żony też tutaj komentujemy? Bo nie wiem czy kompa wyłączać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?